>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zarabiam na wakacje :)

Z 35

zergimba

Użytkownik
Siemka ! Postanowiłem założyć swój temat w tym dziale i sprawdzić czy moja skuteczność i umiejętności w przewidywaniu wyników są na dobrym poziomie . Cel jaki sobie stawiam w tym temacie to zarobienie do 15 lipca 2000zł na planowane wakacje . Aby zwiększyć swoje szansę, do każdego typu będę pisał analizy , które wieżę że pomogą i mi a także wam . Zobaczymy jak będzie - ja już spakowany siedzę ;) Grać będę płaską stawką 20zł na każde spotkanie . Co 10 typów będę podliczał stan konta .
 
Z 35

zergimba

Użytkownik
✅ Hoffenheim - Hannover 96 - 1 ( 1.92 - stawka : 20zł ) ✅

Pierwszym spotkaniem na które zdecydowałem się postawić pieniądze , będzie pojedynek w ramach 27 kolejki Niemieckiej Bundesligi , w którym na przeciw siebie staną zawodnicy Hoffenheim i Hannoveru . Zdecydowanymi faworytami tego spotkania są zawodnicy gospodarzy , i wydaje mi się że tylko kataklizm mógłby odebrać piłkarzom Hoffenheim zwycięstwa . Dla obu ekip obecny sezon na pewno nie będzie należał do najlepszych , ponieważ plany przed rozpoczęciem kolejnego sezonu w klubach były dużo większe . Gospodarze po rozegraniu 26 spotkań ligowych znajdują się na 10 pozycji w ligowej stawce mając na koncie 32 oczka . Nie od dziś wiadomo że w klubie mówiło się nawet o europejskich pucharach , jednak sezon szybko zweryfikował obecne możliwości gospodarzy . Do szóstego miejsca , które gwarantuje udział w LE tracą 10 punktów , i raczej tylko fatalna postawa znajdującej się na szóstej lokacie Borussi może dać jakieś nadzieje na włączenie się do walki o wyższe pozycje . U siebie gospodarze nie spisują się najlepiej , jednak wydaje mi się że dzisiaj uda im się odnieść 5 zwycięstwo w spotkaniu na własnym boisku ( obecnie 4W-5R-4L ) . Ich rywale w tym sezonie spisują się praktycznie dokładnie tak samo jak Hoffenheim . Po rozegranych 26 spotkaniach Hannover plasuje się na 11 lokacie z dorobkiem 29 punktów . Dla Hannoveru praktycznie sezon się skończył - szans na europejskie puchary nie mają i też wątpię aby mogli spaść z ligi . Pozostaje im po prostu dograć sezon na w miarę dobrym poziomie i szykować się na kolejny . Warto też zwrócić uwagę na to jak goście spisują się na wyjazdach - zdobyli oni bowiem zaledwie 7 punktów na wyjazdach i w tej klasyfikacji gorszy jest tylko Brunszwik . To pokazuje że zupełnie nie leży im granie poza własnym domem i zdobycie jakichkolwiek punktów jest dla nich ogromnym wyczynem . Teraz troszkę o kontuzjach i nieobecnych w tym spotkaniu .

Trener gospodarzy przystępuje do tego spotkania bardzo komfortowo . Zawodnikami , którzy nie mogą dzisiaj wystąpić są Boris Vukcevic i Sven Schipplock . Obaj zawodnicy nie są raczej graczami , którzy stanowią ważną pozycję w jedenastce gospodarza więc ich strata będzie raczej nie odczuwalna . Dużo więcej problemów będzie miał szkoleniowiec gości , bowiem w szeregach jego drużyny panuje mały szpital . Szkoleniowiec nie będzie mógł bowiem skorzystać z : Felipe , Stevena Cherundolo , Artura Sobiecha , Mame Biram Dioufa , Christiana Pandera i Markusa Millera . Widać gołym okiem że mogą być duże problemy z zestawieniem optymalnego składu na to spotkanie . Na pewno straty tych zawodników będą widoczne dzisiaj na boisku , ponieważ Hannover nie posiada zmienników na takim samym poziomie . Trzeba zwrócić uwagę także na ostaniom kolejkę , w której Hoffenheim po wyśmienitym meczu pokonał zawsze mocny Leverkusen . To na pewno napędziło zawodników , i dzisiaj będą chcieli udowodnić że tamta wygrana nie była przypadkiem . Na pewno to Hoffenheim nałoży presję , i od samego początku będą chcieli zdominować swoich rywali . Według mnie nie powinni mieć problemów z wypełnieniem tego planu . Hannover na chwilę obecną jest po prostu dużo słabszą ekipą od swoich przeciwników i raczej nie powinni zagrozić gospodarzom .​
 
Z 35

zergimba

Użytkownik
✅Apollon Smirnis - PAOK - Apollon over 1.0 gola ( 1.97 - Marathonbet - stawka :20zł)✅


Witam wszystkich bardzo serdecznie . Na dzień dzisiejszy udało mi się znaleźć dwa spotkania , które według mojej opinii mają największe szanse na powodzenie . Od dzisiaj analizy spotkań będą wyglądać nie co inaczej - jest to mój własny sposób , który do tej pory przynosił mi zyski . A więc - pierwszym spotkaniem na które się zdecydowałem , będzie pojedynek w ramach 31 kolejki Greckiej Super League pomiędzy ekipami Apollonu Smirnis i PAOK Ateny . Faworytami tego spotkania wydają się być piłkarze gości , jednak wydaje mi się że liczne osłabienia przed tym spotkaniem będą widoczne i gospodarze postraszą gości . Obecny sezon dla gospodarzy jest fatalny i walczyć oni będą do ostatniej kolejki o utrzymanie . Na chwilę obecną po rozegraniu 30 spotkań piłkarze Apollonu plasują się na 17 pozycji w ligowej stawce tracąc do bezpiecznego miejsca 2 punkty . Widać więc że stawka każdego kolejnego spotkania jest ogromna i ewentualne zgubienie punktów może być równoznaczne ze spadkiem do niżej ligi . Na przeciw staną piłkarze PAOK-u . Goście na dobrą sprawę sezon już skończyli - uzyskali kwalifikacje do europejskich pucharów a do tego na tytuł mistrzowski również szans już nie mają . Pozostaje im tylko dograć sezon i przygotowywać się powoli do następnego . I to daje nam już większe szanse na pokrycie beta .



Apollon : Felipe Gomes - Panteliadis, Delizisis, Soderberg, Argyropoulos - Tsokanis, Lucero, Korbos, Mingas - Ambrose - Petropoulos , ustawienie : 4-4-1-1

PAOK : Glykos - Kitsiou, Skondras, Insaurralde, Spyropoulos - Lucas, Natkho, Kace, Stoch - Salpingidis, Hoesen , ustawienie : 4-4-2​


Jeśli chodzi o składy to dużych niespodzianek raczej w obu ekipach nie ma . Gospodarze przystąpią do tego spotkania w praktycznie najmocniejszym zestawieniu . W ekipie gości będzie na pewno widoczny brak ogrania Insaurralde i Spyropulosa , którzy występują na obronie . Oczywiście nie muszę mówić jak newralgiczna jest to pozycja . Reszta wydaje się być już bardziej nominalna jednak liczne kontuzje w ekipie gości będą na pewno zauważalne . Teraz kilka słów o kontuzjach - trener gospodarzy Lawrie Sanchez na pewno może siedzieć przed spotkaniem dużo spokojniej . Nie będzie on mógł skorzystać bowiem tylko z usług kontuzjowanych Diamantisa i Tzorvasa . Tylko ten drugi jest osłabieniem drużyny ponieważ do tej pory był podstawowym graczem , który wystąpił w 27 ligowych spotkaniach . Do drużyny po kontuzjach wracają już Chatzizisis i Tsokanis . Dużo większe zmartwienia powinien mieć dzisiaj trener PAOK-u - Giorgos Georgiadis , ponieważ w dniu dzisiejszym nie będzie on mógł skorzystać z pomocy następujących zawodników : Lino (18/1) , Lazar (21/2) , Gspurning (0,0) , Katsouranis ( 25/2) , Athanasiadis ( 24/9) , Tzavellas ( 19/2) , Vitor (18/5) ,Vukic ( 21/6) . Widać więc gołym okiem z jakimi problemami jeżeli chodzi o wyjściową jedenastkę będzie musiał zmagać się zespół gości . Jestem przekonany że to będzie dzisiaj bardzo widoczne i przełoży się na gorszą postawę całej ekipy . Według mnie typ jest warty zastanowienia , ponieważ trzeba pamiętać że dla gospodarzy to praktycznie mecz o życie i utrzymanie . Trzeba też dodać , że gospodarze na własnym boisku spisują się całkiem nieźle , ponieważ z 29 punktów jakie im się udało zdobyć aż 21 wywalczyli na własnym stadionie .​
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Z 35

zergimba

Użytkownik
⛔Levante U.E - Real Betis - 1 ( 2.57 - Unibet - stawka: 20zł )⛔

Witam po raz kolejny . Tak jak zapowiedziałem tak też dotrzymuje słowa i postaram się napisać kilka słów do drugiego spotkania , które zdecydowałem się dzisiaj zagrać . Na godzinę 22 zaplanowano bardzo ciekawie zapowiadające się starcie pomiędzy ekipami Levante a Realem Betis. Buki nie mogą się zdecydować kto ma większe szanse na zwycięstwo i postanowił wystawić kursy na równo . Na sam początek kilka słów o obecnym sezonie . Gospodarze w tym sezonie spisują się dosyć dobrze . Po rozegraniu 29 ligowych kolejek udało im się zdobyć 37 oczek co daje im na chwilę obecną 10 pozycję w ligowej stawce . U siebie gospodarze co prawda nie spisują się najlepiej , ponieważ w 14 spotkaniach zdobyli zaledwie 20 punktów . Wynikiem jakimś wyśmienitym to nie jest jednak wydaje mi się że dzisiaj nie będą mieli problemów z dopisaniem trzech punktów na własne kont . Z drugiej strony mamy ekipę Betisu - a więc na dobrą sprawę już spadkowicza z Primera Division . W obecnym sezonie spisują się fatalnie co odzwierciedla ligowa tabela ( ostatnie miejsce w tabeli i 10 punktów straty to bezpiecznego miejsca ) . Również fakt , że ten mecz rozgrywają na wyjeździe jest dla nich bardzo niekorzystny , ponieważ do tej pory potrafili zdobyć zaledwie 4 punkty we wszystkich meczach wyjazdowych !! . To pokazuje kto jest zdecydowanym faworytem w tym pojedynku .​

1. Przewidywany skład i statystyki zbiorcze .​


Levante U.E

Ocena drużyny : 6.8
Średnia wieku : 29.9
Średnia wysokość zawodników : 180.60 cm
Skuteczność ataków : 57%
Bramki zdobyte : 26
Asysty drużyny : 16

Przewidywany skład : Navas - Karabelas, Juanfran, Navarro, Vyntra - Diop, Simao - Ivanschitz, Zhar, Lopez - Barral , ustawienie 4-2-3-1​


Real Betis


Ocena drużyny : 6.7
Średnia wieku : 25.9
Średnia wzrostu zawodników : 180.40 cm
Skuteczność ataków : 47%
Bramki zdobyte : 22
Asysty drużyny : 15

Przewidywany skład : Adan - Juanfran, Paulao, Figueras, Chica - Sevilla, N&#39;Diaye, Nono, Cedrick - Baptistao, Castro , ustawienie 4-4-2 .​


Teraz zdanko podsumowania pierwszej części . Po MOICH obliczeniach , które można zaobserwować u góry na chwilę obecną drużynę mocniejszą mają gospodarze . Tą średnią siłę zespołu udało mi się uzyskać po podliczeniu ocen wszystkich zawodników z rozegranych do tej pory spotkań . Więc można powiedzieć że moc zespołów odzwierciedla obecna pozycja w tabeli. Zawodnicy Levante w obecnym sezonie spisują się dużo lepiej od gości i to przekłada się na obecną siłę zespołu . Gospodarze posiadają także dużo bardziej doświadczony skład od swoich przeciwników . To doświadczenie zawsze jest przydatne w kluczowych momentach gry . Goście to drużyna stosunkowo młoda jeśli chodzi o wiek swoich zawodników , co może się dla nich odbić w późniejszych sezonach in plus . Jeśli chodzi o trzecią wartość to praktycznie nie ma żadnej różnicy jeśli chodzi o ewentualną przewagę w pojedynkach powietrznych , czy też jeśli chodzi o przewagę wzrostu przy stałych fragmentach gry . Ostatnie dwie statystyki pokazują że obie ekipy należą raczej do defensywnych , ponieważ ilość bramek jakie do tej pory udało im się zdobyć są mizerne . 26 strzelonych po stronie gospodarzy i 22 po stronie gości to wyniki bardzo przeciętne i pokazujące że obie drużyny skupiają się głównie na zabezpieczeniu tyłów .

2. Absencje i kontuzje

Levante U.E


- Hector Rodas ( zawieszenie za czerwoną kartkę )
- Ruben Garcia ( zawieszenie za czerwoną kartkę )
- Casadesusa Victor ( zawieszenie dyscyplinarne )
- Angel ( choroba)
- Mohamed Sissoko ( choroba)​

Real Betis


- Xavi Torres ( kontuzja)
- Nosa ( kontuzja )
- Caro ( kontuzja )
- Didac Vila ( kontuzja )
- Damien Perquis ( kontuzja )
- Bryan Rodriguez ( zawieszenie za czerwoną kartkę )
- Nacho ( występ wątpliwy)
- Chuli ( występ wątpliwy )​


Jeśli chodzi o absencje w dzisiejszym pojedynku to zdecydowanie więcej problemów z zestawieniem optymalnej jedenastki będzie miał szkoleniowiec Betisu . Każdy gracz z tych którzy nie będą mogli wystąpić dzisiaj w spotkaniu zdążyli już rozegrać trochę spotkań w lidze , i brak ich w spotkaniu będzie bardzo widoczny . Wydaje mi się że goście nie będą wstanie zastąpić nieobecnych , ponieważ ich obecni zmiennicy odbiegają umiejętnościami dosyć znacząco . To na pewno będzie miało również wpływ na wynik końcowy dzisiejszej potyczki .​


3. Ciekawostki dotyczące spotkania​


- Real Betis nie potrafi zdobyć kompletu punktów w spotkaniach na wyjeździe od 18 kolejek ligowych
-W ostatnich 5 spotkaniach , w których Levante gra na własnym stadionie ani razu nie padło więcej niż 2.5 bramki
- W ostatnich 5 spotkaniach , w których Betis gra na wyjeździe ani razu nie padło więcej niż 2.5 bramki
- Levante od trzech kolejek pozostaje bez zwycięstwa w Primera Division
- W ostatnich trzech spotkaniach pomiędzy obiema drużynami padał wynik under 2.5 bramek​


4. Słabe i mocne strony drużyn i ich styl gry .​


Levante U.E​


Mocne strony :
- gra skrzydłami

Słabe strony :
- wykończenie sytuacji bramkowych
- obrona przy stałych fragmentach gry
- obrona przy strzałach z dystansu
- problemy z utrzymywaniem piłki


Styl gry :
- Levante to drużyna grająca bardzo często długimi podaniami
- Bardzo często ataki prowadzone są środkową i prawą stroną boiska
- Dużo strzałów z dystansu
- Levante bardzo często próbuje grać dużo na własnej połowie boiska , przez co ich rywale bardzo często łapią kartki
- Agresywna gra na własnej połowie


Real Betis​


Mocne strony :
- Główną siłą drużyny jest obrona przed stałymi fragmentami gry

Słabe strony :
- Częste błędy indywidualne zawodników
- Bardzo słabo zakładają pułapki ofsajdowe i słabo wygląda obrona przez nich kontrataków przeciwnika
- Wykończenie sytuacji bramkowych
- Słabo wygląda gra w obronie , gdy przeciwnik atakuje skrzydłami

Styl gry :
- Głównie ataki prowadzone są lewym skrzydłem
- Wykonują bardzo dużo prób strzeleckich
- Częste próby pułapek ofsajdowych
- Bardzo agresywna gra


5. Prognoza przedmeczowa i przewidywany schemat pojedynku .​


- Duża liczba kartek po stronie Betisu , która będzie wynikać z ich agresywnego stylu gry
- Dyscyplina gry jest w obecnym sezonie głównym problemem Betisu . Siedem razy musieli oni kończyć grę w osłabieniu ( ostatnio w meczu z Atletico)
- Z dala od domu Betis prezentuje się katastrofalnie . W tym sezonie nie wygrali oni ani jednego spotkania na wyjeździe w lidze i ciężko przewidywać że to dzisiaj ulegnie zmianie . Ich fatalne wyniki w Lidze Europejskiej w połączeniu z nędznymi wynikami w La Liga stawia ich tutaj w roli kopciuszka.
- Reasumując , moim zdaniem faworyt tego spotkania jest jeden , a więc ekipa gości . Na chwilę obecną mają oni dużo więcej do zaoferowania pod każdym względem i każdy inny wynik niż zwycięstwo będzie dużą niespodzianką​
.
 
Z 35

zergimba

Użytkownik
Schalke 04 - Hertha Berlin - 2 (4.60 - Oddsringe - stawka : 20zł)​


Siemka ! Jedynym spotkaniem na jakie się dzisiaj zdecydowałem , będzie pojedynek w ramach 28 kolejki Niemieckiej Bundesligi , w której to naprzeciw siebie dzisiaj staną ekipy Schalke i Herthy Berlin . Buce mocno faworyzują w tym pojedynku gospodarzy , jednak według mnie nie są oni faworytami . Ba ! Powiedziałbym że to gości mają większe szansę na zwycięstwo w tym pojedynku . Nie mam dzisiaj za wiele czasu na pisanie dużej analizy dlatego teraz napiszę dlaczego decyduje się zagrać w tym spotkaniu na gości . Gospodarze przed tym spotkaniem mają w swojej ekipie straszny szpital ! W dniu dzisiejszym na boisku nie zobaczymy bowiem :
- Marco Hogera
- Dennisa Aogo
- Christiana Clemensa
- Jana Kirchofa
- Atsuto Uchide
- Christiana Fuchsa
- Benedikta Howedesa
- Jeffersona Farfana
- Felipe Santane
- Kyriakosa Papadopulosa
- Kevina-Prince Boatenga

Chyba nie muszę mówić jakie ogromne straty przed dzisiejszym starciem w składzie mają gospodarze . Nie wyobrażam sobie aby te osłabienia nie były widoczne w dniu dzisiejszym na boisku . Wydaje mi się że Hertha jest wstanie sprawić dzisiaj niespodziankę , i po takim kursie po prostu aż szkoda nie spróbować . Jest wielka okazja na złapanie value więc ja w to spotkanie wchodzę w 100% . Sorka za taką krótką analizę - jutro wracamy do normalności .
 
Do góry Bottom