>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Zapisy do turnieju - FIFA 2008

Status
Zamknięty.
kubot@ 0

kubot@

Użytkownik
Zagrał bym z wami ale nie wiem z jakiej stronki sciągnąć Fife 2008 ?? Ma ktoś może jakies linki prosze o wysłanie na PW ???? Z góry thxxx ????
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Ja taki turniej wymysliłem razem z easym. temat juz jest wiec mozecie sie wpisywaci zaczniemy od nowa
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Ta i np. robimy zapisy do niedzieli godz. 12 i ilu Nas jest tylu gra, wpłacamy po 10 zł i gramy ( w zależności ilu Nas będzie ) o cała kasę ????
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Ta i np. robimy zapisy do niedzieli godz. 12 i ilu Nas jest tylu gra, wpłacamy po 10 zł i gramy ( w zależności ilu Nas będzie ) o cała kasę ????
Ja niemam kasy na MB i mogłbym wpłacic jedynie za posrednistwem kogos a ja bym mu podał np numer kodu doładowujacego komorke
Zwyciesca nie zgraniałby całej kasy tylko mysle ze najlepiej byłoby to podzielic
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Możemy dzielić ale co chcesz dzielić z 60 zł jak Nas będzie 6 ? Lepiej każdy z każdym i wygrany bierze all - tak moim zdaniem :] A co z tą kasą ? Ja też nie mam ale konto na MB mam i sobie najwyżej wpłacę :]
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Możemy dzielić ale co chcesz dzielić z 60 zł jak Nas będzie 6 ? Lepiej każdy z każdym i wygrany bierze all - tak moim zdaniem :] A co z tą kasą ? Ja też nie mam ale konto na MB mam i sobie najwyżej wpłacę :]
Oj chyba mnie nie zrozumiałes. Ja myslalem o turnieju z prawdziweo zdarzenia czyli systemem takim jak na Euro. Powiedzmy pierwsze cztery miejsca dziela sie 160PLN-ami. Oczywiscie trzeba rowazyc ze 16 osob sie nie zgłosi ale w takiej sytuacji pomysli sie o czyms innym
 
bourne500 0

bourne500

Użytkownik
tez moge zagrac, trzeba zalozyc osobny temat i zadbać zeby nie poszedł w zapomnienie i mysle ze spokojnie 16 osob zbierzemy, zapisy potrwają moze i kilka dni, ale chyba sie opłaci. I mysle ze kasa dla 4 najlepszych czyli jesli 160 to 80 dla wygranego, 40 dla finalisty, 25 za 3 miejsce i 15 za 4miejsce. co Wy na to ?
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
tez moge zagrac, trzeba zalozyc osobny temat i zadbać zeby nie poszedł w zapomnienie i mysle ze spokojnie 16 osob zbierzemy, zapisy potrwają moze i kilka dni, ale chyba sie opłaci. I mysle ze kasa dla 4 najlepszych czyli jesli 160 to 80 dla wygranego, 40 dla finalisty, 25 za 3 miejsce i 15 za 4miejsce. co Wy na to ?
jak na lato ????
Plan minimum-16 osób
Plan maksimum- tyle ażeby rozegrać eliminacje ;D hehehe
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
jak na lato ????
Plan minimum-16 osób
Plan maksimum- tyle ażeby rozegrać eliminacje ;D hehehe
I bedzie super. Plan minimum 12 trzeba bedzie wymyslic drabinke
Plan maximum 16(wiecej nieuzbierasz;))
Ja propunuje odswierzyc stary temat moj i easyego(tam jest wszystko dobrze opisane tylko trzeba poprosic moda o wyczyszczenie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom