>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Zamknięcie zakładu na live

K 10

klakier007

Użytkownik
witam, czy da się wyliczyć jaka będzie możliwa kwota do zamknięcia przy danym kursie na live?

przykład mecz Anglia - Niemcy
Anglia strzelia gola i jest 1-0
kurs na Niemcy 15
Niemcy strzelają brameczke i jest 1-1
kurs na Niemcy 3.40

wcześniej postawiłem na Niemcy po kursie 15 za 100 zł i ew wygrana 1500. ile będę mógł zamknąć kaski przy kursie 3.40 ? jest na to jakiś wzór żeby to wyliczyć?

pozdrawiam
 
K 10

klakier007

Użytkownik
wraz z &#39;&#39;czasem&#39;&#39; kurs się zmienia to się zgodzę, ale jeśli chodziło Ci o minute spotkania to wg mnie nie ma znaczenia czy w 20 minucie spotkania jest kurs 3.40 czy w 85 jest kurs 3.40 stawka zamknięcia jest constans
o cos podobnego pisałem juz kiedys do boku i nie wiedzieli
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Nie sądze żeby to wytłumaczyli, gdyż zasadniczo z mechaniki gry nie podają szczegółów.
Od czasu to zdecydowanie nie zależy.

Co do złotówki to będzie ciężko wyliczyć bo zauważyłem że są delikatne różnice w zależności od rynków, nawet przy takich samych zmianach kursów. Mowa oczywiscie o bet365 bo ostatnio więcej bukmacherów oferuje zamknięcie.
W Twoim konkretnym przypadku to orientacyjnie można policzyć to tak. Zagrałeś za 100zl z kursem 15. Do wygrania 1500 zl. Kurs spada do 3.4. Tzn że kurs na zdarzenie przeciwny na bet365 wynosi 1.3. Grając zdarzenie przeciwne za 1150 otrzymalbys również 1500 zl co dałoby bezwględnie czysty zysk 250zl. Tak więc kwota zamknięcia Twojego zakładu będzie nie niższa niż niecałe 350zl i oczywiście nie może być wyższa niż 440 zl. Opierając się na doświadczeniu, na rynkach popularnych najczęściej ta kwota wynosiłaby ~370 zl
Edit: Właśnie sprawdziłem na tenisie i na podstawie tego to dają dokładnie tyle co zagranie dutchingiem ( chociaż po namyśle stwierdzam że trafniejsze byłoby nazwanie tego surebetem skoro nie możemy przegrać ???? )zdarzenia przeciwnego. Czyli w Twoim przypadku byłoby to niecałe 350zl. Nie wiem czy na popularnych rynkach w piłce nożnej jest trochę inaczej czy to była tylko i wyłącznie błąd obserwacyjny z mojej strony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom