>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zamknięcie konta

K 0

kg111

Użytkownik
Witajcie, mam taki problem, że mam 2 konta na skrillu, lecz to które używam do grania na becie nie ma dodanego konta bankowego. Jest ono na drugim koncie, którego nie używam. Czy istnieje jakaś możliwość żeby to konto bankowe usunąć z konta skrill i dodać je do tego konta, które używam do grania na becie, ponieważ teraz jak robię jakąś wypłatę z beta to potem muszę te pieniądze jeszcze przesłać na drugie konto skrill za co liczą prowizję i potem przy wypłacie na konto kolejną prowizję, a chciałbym tego uniknąć. Czy zamknięcie konta skrill z dodanym moim kontem bankowym spowoduje, że będę mógł je dodać do tego skrilla, którego używam?
 
T 57

tylkotenis

Użytkownik
Zamknij te drugie konto a najlepiej to wyrobić sobie kartę płatniczą do pierwszego konta.
Jak zamkniesz druge konto to będziesz mógł dodać konto do pierwszego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
baron1988 665

baron1988

Użytkownik
Z tego co pamiętam dawniej to raz dodany numer konta bankowego w Skrillu nie mógł być ponownie użyty - wyskakiwał komunikat ,że ten numer występuje już w ich bazie.
Nie wiem co w przypadku zamknięcia jednego z kont - pewnie Ci wyjaśnią mailowo bądź telefonicznie,chociaż to wygląda na podejrzaną sprawę.
 
K 0

kg111

Użytkownik
No właśnie nie wiem czy to dobry pomysł, żeby do nich pisać bo posiadanie dwóch kont jest chyba niezgodne z regulaminem.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
A wy też tak mieliście że po zamknięciu konta dzwonili do was na tel i przysłali list?
Po zamknięciu konta otrzymujesz jedynie wiadomość E-mail w której zostajesz poinformowany że zawsze możesz wrócić wystarczy napisać E-mail. Żaden list czy telefon nie jest wykonywany.
 
Do góry Bottom