>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zamknięcie konta, błędne dane a depozyt

1 0

1krzysiek1

Użytkownik
Witam! Wplątałem się ze swojej winy w głupią sytuację z bukmacherem Expekt i nie wiem czego się spodziewać. Też ciężko mi tu szukać jakiejkolwiek opinii, bo wątpię że ktoś mógł być tak głupi jak ja, bardziej to chyba szukam jakiegoś wsparcia ???? No ale zacznijmy. Mając 17 lat (niemal 5 lat temu), nie wiem czemu zarejestrowałem się kiedyś w Expekt. Mało tego: podając błędną ulicę i rok urodzenia 2 lata wcześniejszy... Jednak konto sobie stało, w ogóle nawet nie pamiętam że miałem tam konto. Pewnego dnia jednak pojawiła się ciekawa promocja Bonus do 400zł, więc i ja chciałem skorzystać. Okazało się, że przy rejestracji mój login był zajęty więc od razu pomyślałem, że widocznie już tam miałem konto, no bo już na wielu stronach z zakładami miałem (tylko na Expekt tak &quot;profesjonalnie zarejestrowane&quot;) więc zalogowałem się i zapytałem się Pani na Chatcie czy mimo że nie dokonywałem tu depozytów nie grałem czy przysługuje mi bonus. Pani stwierdziła że tak tyle że do 200zł. Wpłaciłem zatem te 200zł, ale potem mnie coś naszło i sprawdziłem dane i tu tak zwany &quot;zonk&quot;. Oniemiałem no ale cóż. Pozostała rozmowa na live chatcie. Tam Pani po prostu stwierdziła że moje konto zostaje zamknięte, sprawa przekazana do działu bezpieczeństwa a oni skontaktują się ze mną e-mailem w ciągu 24h (co oczywiście nie nastąpiło ???? ). Chciałbym się dowiedzieć czy w ogóle mam szanse od Expektu odzyskać ten depozyt. Po wpłacie nie zawierałem żadnych zakładów, po prostu od razu chciałem jak najszybciej wyjaśnić sprawę z supportem ale mnie zbyto i zablokowano konto. A z emailami to wiadomo jak jest, pewnie będę czekać i czekać na odpowiedź z ich strony tygodniami. Choć nie przesądzajmy - dopiero minęło 36h choć mieli napisać w ciągu 24h ;) Co o tym myślicie? (nie wliczając tego że mam coś z głową ;))
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Zrobiłeś głupotę po prostu, jeśli podałeś złą datę urodzenia, ulicę to nic nie stało na przeszkodzie żeby założyć nowe konto na nowe prawidłowe dane... no ale to nic przecież Krzysztof &quot;Kowalski&quot; jest tylko jeden w Polsce i nie możesz założyć nowego konta ???? gratuluję ???? nie zdziwiłbym się jakby Ci teraz nie oddali hajsu przytaczając punkt regulaminu, że grać mogą tylko osoby dorosłe 18+ ???? mimo tego powodzenia życzę ????
 
1 0

1krzysiek1

Użytkownik
No właśnie tego się obawiam, że tygodnie spędzone na dobijaniu się do supportu skończą się wytoczeniem mi po prostu punktu regulaminu i &quot;dziękujemy do widzenia&quot;. Wiem, że to była głupota i nie chcę się już dołować. No ale cóż. Może coś to pomoże, że wpłaciłem z konta bankowego które było na imię i nazwisko, takie jak w Expekt.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Nie wiem jak to jest,ale wydaje mi się ,że jeśli wpłacałeś załóżmy przez Przelewy 24 to system buka nie widzi wtedy Twojego rachunku bankowego,bo depozyt przekazuje podmiot zewnętrzny.
Oczywiście moge sie mylić i nie twierdzę,że mam rację,powtórzę tylko ,że tak po prostu przypuszczam. Niech mnie ktoś poprawi.
Oczywiście co innego jeśli nie korzystamy z P24,czy Dotpay tylko wpłacamy depozyt bezpośrednio przelewem bankowym wprost ze sojego rachunku w danym banku.
P.S.Przydałoby sie w tym miejscu słowo osoby kompetentnej najlepiej Moderatora.
 
justt 212

justt

Użytkownik
Nie wiem jak to jest,ale wydaje mi się ,że jeśli wpłacałeś załóżmy przez Przelewy 24 to system buka nie widzi wtedy Twojego rachunku bankowego,bo depozyt przekazuje podmiot zewnętrzny.
Oczywiście moge sie mylić i nie twierdzę,że mam rację,powtórzę tylko ,że tak po prostu przypuszczam. Niech mnie ktoś poprawi.
Oczywiście co innego jeśli nie korzystamy z P24,czy Dotpay tylko wpłacamy depozyt bezpośrednio przelewem bankowym wprost ze sojego rachunku w danym banku.
P.S.Przydałoby sie w tym miejscu słowo osoby kompetentnej najlepiej Moderatora.
Expekt może napisać do Przelewy24 z prośbą o udostępnienie rachunku bankowego dla danej transakcji. Depozyt powinni Ci zwrócić, poczekaj, wymień jeszcze kilka maili z nimi, a później ewentualnie odzywaj się na forum. Szanse są.
 
1 0

1krzysiek1

Użytkownik
Dzięki za jakieś słowa &quot;wsparcia&quot;. No cóż. Dla mnie sprawa jasna - nic w Internecie nie ginie, zwłaszcza jeśli idzie o pieniądze, więc tu trzeba szukać swojej szansy. Rzecz w tym, by bukmacher chciał współpracować. Przecież ja chcę tylko zwrot i to w dodatku na te same konto bankowe, z którego poszła wpłata, więc w teorii powinno być OK. Nie chcę tu przeżywać itp, bo wiem że na tym forum obraca się wieele większymi kwotami, no ale ja raczej do &quot;zamożnych&quot; nie należę, więc raczej chciałbym odzyskać swoje dwie stówki :p
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Nie wiem jak to jest,ale wydaje mi się ,że jeśli wpłacałeś załóżmy przez Przelewy 24 to system buka nie widzi wtedy Twojego rachunku bankowego
Jasne że nie widzi, nie ma przecież nawet takiej możliwośći, wpłata przez p24 to jest wpłata przez pośrednika wpłacasz do p24, p24 przelewa do bukmachera ze swojego rach.
Co do tego konta to myśle że bez problemu powinnienes odzyskać swoje pieniądze jeżeli tylko złożyłeś depozyt, mogą Ci ewentualnie zabrac wygrane ale depozyt na 99,9% zwrócą. Poczekaj na odpowiedź ale jestem prawie pewny że dostaniesz swój depozyt.
 
1 0

1krzysiek1

Użytkownik
Wątpię, że ktoś będzie mieć równie dziwny problem jak ja, ale jak już zacząłem temat... Dziś sprawa oficjalnie miała swój koniec. Konto zostało zamknięte jak napisałem ze względów bezpieczeństwa, po chyba niespełna tygodniu przyszedł email by wysłać na ich skrzynkę zdjęcia dowodu i np. elektroniczny wyciąg z banku i na nr z tego wyciągu prześlą pieniądze. Minęły 3 dni, przyszedł email, że wypłata depozytu została zlecona, ale konto pozostaje zamknięte. No i 24 godzinki od tego emaila i pieniądze miałem na koncie.
 
Do góry Bottom