>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zakup Volvo

kapri76 241

kapri76

Użytkownik
Cieżko powiedzieć, ale to nowsze patrząc po fotach jest trochę już zajechane wewnątrz jak i na zewnątrz. Jest nie umyte wiec prawdopodobnie celowo wstawione są takie foty aby ukryć niedoskonałości lakieru. Tylna kanapa zajechaną, autem często jeździło nawet pięciu pasażerów, świadczy o tym wysiedziane miejsce piątego pasażera oraz komplet ładowarek pochowanych z tylu. To ze Szwajcarii prawdopodobnie jest w dużo lepszym stanie, ale zdjeć to raczej za dużo tu nie ma. Dopóki nie pojedziesz i nie zobaczysz na własne oczy obu to jedynie można gdybać.
 
kapri76 241

kapri76

Użytkownik
Tego Ci nie powiem, bo nie mam o tym pojęcia, choć nie wydaje mi się żeby pochodzenie takiego samego modelu z tym samym silnikiem miało jakiekolwiek znaczenie
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Radom i Mińsk Maz to miejsca które omijałem szerokim łukiem na aukcjach internetowych, gdy szukałem auta dla siebie, oczywiście mowa o handlarzach itp. Nie wiem skąd to się wzięło ale u nas aut tam się nie kupuje. Z racji, że i do Radomia i do Mińska niezbyt daleko to często ktoś jeździł oglądać. Na aukcjach auta wypucowane jak nowe, po dokładniejszych oględzinach, mierniki, stacje kontroli już tak kolorowo nie jest.
Zresztą o handlarzach z Radomia co nieco można wyłapać w sieci ;)
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Ted, rozejrzyj się po cenach używanych aut tej marki na rynku szwajcarskim:
http://www.autoscout24.ch/de/auto-marken/volvo
a tu na niemieckim http://auto.meinestadt.de/
( wpisz Volvo w polu Marke i wybieraj interesujące Cię modele, roczniki itd )
gdyż uwzględniając wszystkie koszty i tak sporo zaoszczędzisz przy samodzielnym sprowadzeniu a zyskasz pewność co do braku wad prawnych i że auto nie było picowane - od licznika począwszy...
Wg mnie Allegro itp. miejsca są w polskich realiach ostatnimi do szukania używanego samochodu - w przeciwieństwie do np. autoryzowanych salonów, które w rozliczeniu przyjmują od klientów kilkuletnie, z reguły u nich serwisowane samochody i można tam dość ostro w dół negocjować ich cenę, bowiem właściciel jest już na plus po sprzedaży nowego samochodu i dla zamknięcia takiego dilu, potrzebuje pozbyć się tego kilkuletniego.
Ponadto istnieje tu też opcja wykupienia gwarancji.
 
D 152

damian0012

Użytkownik
do radomia i okolic(zzwolen itd) po auta nie jezdzi sie:p bylem raz i wiem co mowie ???? omijac szerokim lukiem to zaglebie zgniotow ???? i handlarzy
lepiej zamist volvo kup sobie s6 w budzie c5 w podobnych pieniadzach
brat ma smiga az milo a jazda kozacka bo ma 340km ???? i ten dzwiek v8 ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
edi8 patrzyłem na te linki i tam o dziwo droższe są, więc coś na rzeczy musi być z tymi cackami w Polsce ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Ted, bo tamte wózki są po prostu całe a nie w 90% bite demolki*, przywożone na lawetach i robione niekiedy wg wzoru: 1z2= nówka sztuka ????
* tylko nie pomyśl, że te brakujące do 100% a sprowadzane samochody są OK :cool:
 
Do góry Bottom