>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Zakup nieruchomości za granicą

M 327

Margaretka777

Użytkownik
Hejka. Ja mam takie, trochę niecodzienne pytanie. Jak się zapatrujecie na kupno nieruchomości w sensie mieszkania za granicą ? Jest to wg Was osiągalne czy nie bardzo ? Gdzie najbardziej chcielibyście zamieszkać.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Hejka. Ja mam takie, trochę niecodzienne pytanie. Jak się zapatrujecie na kupno nieruchomości w sensie mieszkania za granicą ? Jest to wg Was osiągalne czy nie bardzo ? Gdzie najbardziej chcielibyście zamieszkać.
oczywiście, że osiągalne i są agencje zajmujące się takimi rzeczami ;) Jak sprawdzałem statystyki na online.khl.ru to pełno tego typu ofert wyskakiwało mi w reklamach spersonalizowanych. Zakupy nieruchomości dotyczyły Gruzji Zdobycie obywatelstwa z Rosyjskiego na Rumuńskie itp. dlatego uśmiecham się szeroko jak ktoś pisze, że nie może grać bet365 mając dostęp do internetu :) nie nie znam adresów takich agencji, ale... powtarzaj sobie na głos zakup nieruchomości za granicą i takie tam albo wpisuj na fb (facebook) nawet postów nie trzeba pisać ;) Ja tak wykorzystuje personalizację do swoich celów. Po co mam narzekać na reklamy i je zamykać jak mogę to wykorzystać do własnych celów ;) Po jakimś czasie reklamy same zaczną Tobie wyskakiwać ;)
 
rondani 98,5K

rondani

Użytkownik
ja slyszalem ze w takkich Wloszech czy Grecji jak kupisz mieszkanie z basenem to idac plywac musisz zalozycz czapeczke bo inaczej sasiad doneisie i kara

Pseudopandemia wygenerowala mase kuriozalnych przepisow, szczegolnie w skorumpowanych republikach bananowych z poludnia Europy, podobn ow PL i tak jest normalnie, ach ta plaga korupcji jest jakis nieskorumpowany kraj?

Pomijam tez zakompleksiencow sluchajacych co lider mowi i zapatrzomnych w Europe jak lusterko typu kraje azjatyckie
 
U 0

Usunięty użytkownik 176886

Gość
Ktoś poleci jakąś stronę do szukania mieszkania w Hiszpanii ? Chodzi o zakup. dzięki
 
Do góry Bottom