>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zakup butów - opinia.

rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Cóż, RickyFCB, koleś z koszulką Barcy w avatarze - Barca = gejoza. :cool:
Widzę jakieś kompleksy Barcelony. Jeśli o mnie chodzi, mam wiele rodzajów spodni.

Rurki, dzwony, dresy, dresy ala szelest, baggy. Wszystko zależne od okoliczności.
Zresztą, rurki a spodnie obcisłe to również spora różnica.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Widzę jakieś kompleksy Barcelony. Jeśli o mnie chodzi, mam wiele rodzajów spodni.

Rurki, dzwony, dresy, dresy ala szelest, baggy. Wszystko zależne od okoliczności.
Zresztą, rurki a spodnie obcisłe to również spora różnica.
Na jakie okoliczności wkładasz baggy a na jakie dzwony? Nie kumam ludzi co w poniedzialek śmigają w rurkach, we wtorek baggy a piątek dzwony. No ale każdy ma swój gust.
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Maks 300 zł kosztują. Droższe modele z zamszem 2 stówki więcej, ale o 100% lepiej układają się na nodze i są po prostu ładniejsze. Te co podałeś: http://oryginalnebuty.pl/nike-air-max-90-gs-51970
Te co podałem...prawie, bo inne kolory, a dla mnie to spora różnica.
W tym kolorze w Arkadii 550 :cool:
Na jakie okoliczności wkładasz baggy a na jakie dzwony? Nie kumam ludzi co w poniedzialek śmigają w rurkach, we wtorek baggy a piątek dzwony. No ale każdy ma swój gust.
Jak idę do kościoła to ubieram pantofle + czarne rurki + sweterek.
Jak idę z koleżkami na piwko nad Wisłę to ubieram baggy + bluze z kapturem i luźna koszulke.
Nie przypisuje się tym samym do żadnego stylu, chodzę w tym co mi się podoba.
Tudzież chodzę w tym co uważam że w połączeniu z czymś innym wygląda ok.
Modę mam głęboko w dupie, bo jak widzę Tych w melonikach, i spodniach do kostki to.... ????
 
pancio 153

pancio

Użytkownik
edytowałem , myślałem że chodzi o te z pomarańczowym kolorem plus te co podałeś na tej stronie to rozmiary dla dzieci , ale w tej cenie bym nie brał ????
E:
mi chodziło konkretnie o te , ich za 500 baa za 800 zł bedzie ciezko znaleźć , bo są już od dawna nie dostępne , jedynie w grudniu zeszłego roku wyszło retro wersji OG z efektem Vintage to je za 500 się kupi.
http://i.pinger.pl/pgr404/be3b132e0001e84350db1e22/nike-air-max-90-infrared-qs-1.jpg
 
pancio 153

pancio

Użytkownik
wszędzie jest ta sama cena : z tym że Retail w USA np jest 100 dolców to w Europie 100 euro taki Nike ma przelicznik i to czy je kupisz w UK/DE... to różnicy nie ma cena ta sama będzie , z tym że trzeba pamiętać z Ajermaksów jest og groma , ale są modele i modele ;)
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
wszędzie jest ta sama cena : z tym że Retail w USA np jest 100 dolców to w Europie 100 euro taki Nike ma przelicznik i to czy je kupisz w UK/DE... to różnicy nie ma cena ta sama będzie , z tym że trzeba pamiętać z Ajermaksów jest og groma , ale są modele i modele ;)
100 dolarów a 100 euro to jest różnica 100 złotych, więc nie mało.

Mam znajomego co, co msc lata do USA. Więc z nim będę kombinował.
 
pancio 153

pancio

Użytkownik
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
dodaj z 30 dolarów wysyłke + ew. clo to już się sprowadzać nie opłaca tu link po jakiej cenie chodzą te infry co pokazałes na poprzedniej stronie
http://www.ebay.com/itm/Nike-Air-Max-90-Size-10-5-Infrared-OG-Jordan-Yeezy-Lime-/320464916581?pt=US_Men_s_Shoes&amp;amp;hash=item4a9d329065
Zarówno wysyłka, jak i cło odpada. - On mi to po prostu przywiezie do ręki.
No wiadomo, jakaś dobra wódeczka obalona wspólnie za to będzie.
Co do tego modelu, owszem, trudno je złapać i jest to już chyba wręcz nie możliwe. - W normalnej cenie...
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
[/url]
Wyśmiewasz rurki, a bierzesz pod uwagę buty z różowymi sznurówkami i kolorem? ???? ????
???? ???? ????
Co nie gościu. Dla Twojej wiadomości drogi - moim celem była pewna kolorystyka, byłem na nią zdecydowany, lecz w żadnym, zupełnie żadnym sklepie nie jest już dostępna w moim rozmiarze. Może na nikestore czy gdzieś, ale nie mam zamiaru płacić po 5-6 stówek, gdzie w PL mógłbym mieć za 300.
To jest jedna z propozycji, 1 z 8. Kolega zaproponował mi je, to ja napisałem: &quot;No właśnie, ale ten kolor mi wadzi&quot;. Chcesz screeny? ???? .
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Właśnie pancio, slim. Jak mam buty adidsaa, to takiej firmy koszulke/bluze.
Ja się dobrze w tym czuje, więc w tym chodzę.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
[/url]
Wyśmiewasz rurki, a bierzesz pod uwagę buty z różowymi sznurówkami i kolorem? ???? ????
Co jest w tym śmiesznego? Różowy kolor jest pedalski, ale nie na sportowych ciuchach, tylko na sweterkach itp, itd.
Przecież to buty Fedexa, dla mnie zajebiste.
To jest jedna z propozycji, 1 z 8. Kolega zaproponował mi je, to ja napisałem: &quot;No właśnie, ale ten kolor mi wadzi&quot;. Chcesz screeny? ???? .
???? Sorry, ale śmieszy mnie to trochę.
 
Do góry Bottom