>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

zaklady wirtualne w sts

T 15

temp

Użytkownik
weź pod uwagę, że może być tak, że w tej chwili Komputer co jakiś czas wybiera X, bo mu się to opłaca (małe stawki, mało kto daje na X), natomiast Twoje wysoki stawki mogłyby spowodować, że komputer nie wybierze X, bo za dużo straci (na Twoją wygraną) i wtedy może być problem...
 
S 0

scyzoryk92

Użytkownik
Granie progresją to nie jest najlepszy pomysł, zresztą sam się przekonałem, choć w stosunkowo niewielkim stopniu w jakim Ty planujesz. Moje założenie polegało na obserwacji wyników w przedziale miesiąca. Wynikało z nich, że średnio około +/- 35% to wyniki jednobramkowe. Postanowiłem więc zagrać progresją na w/w ilość bramek. I co się okazało? Że przez kolejnych 11 meczu nie było takiego wyniku! A ja zacząłem grać chyba po 4, w którym nie było takiego wyniku! Statystycznie rzecz biorąc było to wręcz niemożliwe, a jednak się zdarzyło. Może obserwacje były za krótkie? Tego nie wiem, wiem natomiast, że jest to nieopłacalna gra, gdyż jest obliczona na zysk TYLKO i wyłącznie sts. Osobiście odradzam, jednakże jak się zdecydujesz to trzymam kciuki. Pozdrawiam
 
T 0

toomek10

Użytkownik
Wirtualne zakłady nie sa przewidywalne przynajmniej w jakimś wiekszym stopniu wiec radze grac na malych stawkach progresja to nie jest to ;/
 
jose7 40

jose7

Użytkownik
Najlepiej rzadko obstawiać ???? Wtedy nie przegrasz. Ciężko tu trafić, to taka trochę loteria. Można się pobawić za drobne ale na regularny zysk nie ma co sie nastawiać. Widziałem kiedyś chłopaka, który miał w swoim zeszycie jakieś tam wyliczenia i potrafił na tym w miarę niezły pieniądz wyrwać ale to chyba wyjątek potwierdzający regułę. Ja raz trafiłem dokładny wynik 4-0 ale to tylko na farcie ????
 
T 0

toomek10

Użytkownik
zgadzam sie to jets loteria chociaz nieraz mozna cos wygrac powtarzajac poprzedni wynik poniewaz nawet czesto zdarza sie taki sam wynik ale nadal sadze ze lepiej jest obstawic i spokojnie poczekac 90 min a tutaj jak ktos sie wciagnie to mozna troche pieniedzy stracic bo szybko jest kolejny mecz ????
 
F 0

fiasco

Użytkownik
A więc panowie mam dla was alternatywę na vsports otóż na bet365 jest cos takiego jak sporty wirtualne system jest dokładnie ten sam tzn. grafika kursy są bardziej zróżnicowane począwszy od 1.10 do 10 mecz jest co 2 min oraz nie ma złodziejskiego podatku. Więcej plusów chyba wymieniać nie muszę ;D?
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
Są pewne zmiany w stosunku do tamtego sezonu.Można obstawić np kilka zdarzeń vsport na jednym kuponie oraz łączyc ja z normalnymi zakładami.obserwacje narazie żadane bo nie ma histori zakładów na stronie sts.w nie będe tam siedział cały dzień i oglądał zeby wnoiski wyciągnąć.czekam aż wrzucą na strone tak jak w tamtym sezonie.w to można albo grać systemem z większym kapitałem albo wcale.takie jest moje zdanie na temat tej zabawy.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Mam 3 pytania i z góry dzięki za odpowiedź ;)
1. Czy do typowania wyścigów psów oraz koni w zakładach Vsport potrzebne są kody?
2. Czy można łączyć zakłady Vsport np. z meczami ekstraklasy?
3. Gdzie podczas typowania na ekranie wyświetla się numer wydarzenia w zakładach Vsport?
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Mam 3 pytania i z góry dzięki za odpowiedź ;)
1. Czy do typowania wyścigów psów oraz koni w zakładach Vsport potrzebne są kody?
2. Czy można łączyć zakłady Vsport np. z meczami ekstraklasy?
3. Gdzie podczas typowania na ekranie wyświetla się numer wydarzenia w zakładach Vsport?
1. jakie kody?? ????
2. Tak, można łączyć z całą ofertą STS.
3. Na ekranie podczas typowania w lewym, górnym rogu (jeżeli chodzi Ci o punkt STS)
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Mam 3 pytania i z góry dzięki za odpowiedź ;)

1. Czy do typowania wyścigów psów oraz koni w zakładach Vsport potrzebne są kody?
2. Czy można łączyć zakłady Vsport np. z meczami ekstraklasy?
3. Gdzie podczas typowania na ekranie wyświetla się numer wydarzenia w zakładach Vsport?
Kolega na fejsie gra w konkursie STS ????
 
Do góry Bottom