>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Zakladanie konta na zakladach internetowych

larkspur 303,9K

larkspur

Użytkownik
Witam!
Za 4 miesiace bede mial 18lat lecz chcialbym juz teraz zalozyc konto na zakladach bukmacherskich przez zeby stawiac przez internet.
Chcialbym zalozyc konto na Milenium. Tam przy rejestracji trzeba podac nr dowodu i skan dowodu.
Czy np teraz zakladajac konto na siostre podajac wszyskie jej dane skan dowodu itp i grajac normalnie przez neta na jej danych moge we wrzesniu gdy skoczne 18lat zmienic dane na swoje ? Tzn z jej na swoje moje skany itp ???
Dodam ze mam swoje konto w mbanku (izzy) czy to nieprzeszkadza przy wyplatach i wplatach???
Widzialem rejestracje na bet at home i tam nie trzeba podawac skanow dowodu tylko dane. Czy na BAH przy wyplacie prosza o jakas weryfikacje danych ?
Prosze o odpowiedzi i rady.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
malina_bb 1

malina_bb

Użytkownik
Nie da rady. Czekaj 4 miechy, poczytaj forum, wyjdzie Ci to na dobre.
Żadnych danych nie można zmienić, przy drobnej literówce w nazwisku plują się o skany rachunku za gaz, nr paszportów, o skanach dowodów i prawa jazdy nie wspominając.
Jedyne co możesz zrobić to założyć konto w moneybookers (skrill) na siostrę, i tam przelać kasę z mBanku izzy (ja tak robię) tylko musisz się liczyć z prowizją (0,9%).
Dopiero stamtąd możesz przelać kase na konto założone na siostrę u buka, tylko musisz wysłać im skany jej dowodu przy wypłacie.
 
larkspur 303,9K

larkspur

Użytkownik
Chyba jednak mozna - przynajmniej w Milenium
Kolega od tamtego roku mial na dane siostry wiec te same dane oprocz imienia i nr dowodu i skanu.
W lutym tego roku skonczyl 18 zmienil dane na swoje i teraz ma na siebie normalnie.
Jak to jest ???
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Poczekaj te 4 miesiące i nie zakładaj konta u takich słabych bukmacherów jak bah. Ja też swoją przygodę zaczynałem z bah grałem tam przez parę lat do puki się nie zorientowałem że są lepsze buki z o wiele większymi kursami takie jak Pinnacle Sports Bet365 Marathonbet albo giełda zakładów Betfair.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Milenium to też słaby buk z podatkiem 12% i dużą marżą na zakłady to trudno być tam do przodu.
 
Do góry Bottom