>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zaklad.

S 0

saske678

Użytkownik
Siemanko. Cholerka, nie kumam tych zakladow, dwa razy wygralem zaklad i stan konta jest taki jak przed zawarciem zakladu. ???? Mam 11.87 EUR. Podam przyklad. Mialem zaklad LAY o kursie 10 ale zmniejszylem go do kursu dwa, postawilem chyba z 10EUR (nie mam pojecia jak zobacze tam historie zakaldow), nie wiem jak to oblicza bo zostalo mi o dziwo tylko 87EUROCENTOW. Wygrany, przegral jak obstawialem, ale wrocilo mi do poprzedniego stanu. Pomozcie, prosze Was i przepraszam za problem.
 
J 18

_jarl_

Użytkownik
Pewnie twój zakład nie został przyjęty (unmatched) i w momencie rozpoczęcia meczu, a jeśli to był zakład na żywo - po rozstrzygnięciu, stawka wróciła na konto i dlatego stan jest taki sam. Kliknij My account-&gt;My bets żeby zobaczyć swoje zakłady i historię.
 
S 0

saske678

Użytkownik
Czemu nie zostal? Wchodze jak piszesz i nic nie ma. Dzisiejsza date tez daje. Porabane to jakies i juz zaczyna mnie to denerwowac. ????
 
J 18

_jarl_

Użytkownik
Jak masz historię zakładów, to zmień pole Bet Status na Lapsed i tam powinien być twój zakład, jeśli było tak jak pisałem w poprzednim poście.
 
J 18

_jarl_

Użytkownik
Miałeś zakład o kursie 10 na LAY który zostałby przyjęty automatycznie, ale wtedy ryzykując 10 euro wygrałbyś 1 euro (i jeszcze odjąć od tego prowizję) czyli kurs 1.1 więc wątpie że byłby to opłacalny zakład. Zmieniłeś kurs na 2, więc teraz ryzykując 10 euro mogłeś wygrać 10 euro (brutto), ale musiałeś czekać aż inny gracz przyjmie twoją ofertę, co widocznie nie nastąpiło.

Najlepiej poczytaj jakiś krótki przewodnik na temat Betfair, może na tym forum albo gdzieś indziej w internecie, bo giełda nie jest taka intuicyjna jak zwykły bukmacher, i często początkujący mają problemy z ogarnięciem tego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom