>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Zakłady na żywo - piłka nożna

M 0

mikesyney

Użytkownik
Hej,

ostatnio że tak powiem bardzo się zdenerwowałem na betfair:

Moja historia przedstawia się tak, że wczoraj postanowiłem sobie tam zagrać zakłady na live. Wszystko pięknie ładnie pisało, że zakłady będą dostępne &quot;na żywo&quot;. A tu się okazuje wał, że owszem one były dostępne przed rozpoczęciem meczu, ale w trakcie meczu rynek cały czas był zawieszony. Dopiero były zakłady odblokowane w przerwie meczu po 45 minutach, a później po przerwie znowu do końca meczy widniał piękny napis &quot;rynek zawieszony&quot;.

To ja się do kurka babci pytam, czy ten mecz był do prawdy dostępny na żywo? nie wiem czy można to tak nazwać, skoro w trakcie meczu nie można obstawiać...

czy spotkał się ktoś z taką sytuacją? może jestem nie doświadczony i istnieją rynki, na których pisze &quot;rynek dostępy na żywo&quot; ale dostępne są one przed meczem i w przerwie meczu? jeśli takie są - proszę o radę jak takowe rynki zauważyć? czy to co oni wczoraj zrobili to był błąd? czy moze jakiś wałek? o ja tego nie rozumiem...

prosiłbym o wyjaśnienie ????
 
R 2

robsonikk

Użytkownik
Niestety ale w tym tygodniu trafiłem już na trzeci mecz zawieszony. Jeden w przerwie zrobiony na all green, dwa pozostałe odpuściłem. W zeszłym tygodniu była podobna sytuacja z zawieszaniem (tutaj miałem wtopę). Warto zajrzec na forum betfair, czasem są informacje, czy rzeczywiście mecz będzie na żywo. Zawsze się tłumaczą problemami technicznymi. Czasem mają rację z tymi problemami, jak nie ma transmisji to zawieszają i odwieszają tylko w przerwie. Ostatnio ten sammecz w bet365 też mecz na żywo został zablokowany, można też sprawdzić inne buki, czy oferują dane spotkanie jako &quot;live&quot; chocby z ciekawości.
Czasem nie warto poza głównym sezonem w piłce, grać lig norweskich, rosyjskich, meczów towarzyskich klubowych przed meczem (zwłaszcza kilka chwil przed meczem), bo takie są efekty. Chociaż w zeszłym sezonie zdarzały się nawet zawieszone pojedynki w lidze hiszpańskiej.

Gdyby tak betfair miał jakąś solidną konkurencję, a tak to dyktują warunki jak monopoliści.
 
M 0

mikesyney

Użytkownik
o to odpowiedź na mojego e-maila:
Dziękujemy za nadesłany email.
Uprzejmie informujemy, iż w wyniku problemów technicznych, które były poza naszą kontrolą, nie byliśmy w stanie odebrać sygnału telewizyjnego z tego spotkania. W związku z tym zdecydowaliśmy, iż rynek ten nie będzie dostępny &#39;na żywo&#39; pomimo wcześniejszych zapowiedzi.
Przepraszamy za wynikłe problemy oraz wszelkie niedogodności z nimi związane.
Aby uzyskać więcej szczególowych informacji prosimy o kontakt na poniżej podany email/adres.
Z poważaniem
BTW, a na forum betfair to gdzie najlepiej szukać info o tym, czy mecz na pewno bedzie na żywo? w dziale &quot;Soccer&quot;? czy jest jakiś osobny temat? ????
 
B 0

behemot

Użytkownik
Nie są to na pewno sytuacje nagminne, ale nie do uniknięcia czy to w bwin/b365/betfair itd.
Większość osób/livetraderów prowadząc dany mecz korzysta z przekazów satelitarnych. Wiadomo jak to bywa - operator, który rezyduje np. na Malcie odbiera sygnał z meczu ligi rumuńskiej realizowany przez tamtejszą telewizję. Pojawiają się problemy na łączach, obraz znika, co w takim momencie zrobić?
Jedyne wyjście to zawieszenie rynków, w przeciwnym wypadku doszłoby do dużych nieprawidłowości.
Na pewno nie są to momenty miłe, zwłaszcza jeśli się ma kupon w toku i sytuacja na boisku tak się ułożyło, że na pewno można byłoby &#39;zgreenować&#39;, ale jak to w życiu - trzeba na wszystko brać poprawkę.
Pozdr.
 
K 0

kolorowanka

Użytkownik
Witam,robił ktoś w ostatnim tygodniu wypłaty z betfair na moneybookers,mija tydzień a środków nie ma,suport pisze że to kłopoty techniczne a czas mija i nic.Oczywiście dodam że konto jest zweryfikowane i przelewy w obie strony były dokonywane wielokrotnie.
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Unibet - Zakład bez ryzyka - 100 % do 200 PLN !

Aby otrzymać bonus należy
1. zarejestrować konto w Unibet z promocyjnego linku
2. Zaakceptować bonus w zakładce Moje Konto
3. Obstawić zakład przedmeczowy o wartości do 200 PLN i kursie min. 1,40
Jeśli zakład okaże sie przegrany Unibet zwróci Ci kwotę do 200 PLN w środkach bonusowych ! (Aby go wypłacić należy obrócić x6 razy po kursie min 1,4. Więcej informacji na stronie Unibet.
 
S 0

saszarks

Użytkownik
witam ja robiłem wypłatę betfair na moneybookers, w niedziele wczoraj łaskawcy mi przysłali pisząc ze maja usterkę techniczna kasa juz wypłacona pozdrawiam
 
gkptgk1986 0

gkptgk1986

Użytkownik
Witam.
W niedziele wypłacałem pieniądze z Betfair za pośrednictwem Moneybookers.Wczoraj wróciły one na moje konto w betfair.Z betfair otrzymałem maila ze to nie jest ich wina i ze prawdopodobnie chodzi o moje konto w moneybookers. Nie wiem kogo za to winić?
 
Do góry Bottom