>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Zakłady live

S 0

sxx

Użytkownik
Witam.
Chciałbym się zapytać, czy istnieje możliwość obstawiania wyników w trakcie trwania meczu i ewentualne ich wycofanie?
 
S 0

sxx

Użytkownik
Unibet wiem, ale szukam także innych serwisów.
Podobno william hill oferuje podobną ofertę, ale nie wiem czy podobną do unibetu, czy do np. betfair, gdzie można tylko wycofywać w trakcie
 
M 0

mehowski

Użytkownik
William Hill od niedawna rowniez oferuje cash-back w trakcie zakladu. Jest mnostwo limitow i szczerze mowiac, nie ogarnalem jeszcze jak to w 100% dziala. To co czytam o tych cash-backach mija sie troche z prawda dlatego samemu trzeba rozgryzac.
najbardziej oplaca sie postawic dwie opcje np. 1 i X ( albo 2 i X ) - oczywiscie tylko wtedy kiedy nie ma marzy i sie oplaca . Teraz, jesli wynik jest 3:1 - dajesz cash-back z zakladu na remis, zostawiasz wygrana. Cash-back np. z 30 funtow czasem uda sie wyrwac 10, 15 spowrotem - a przy wyniku wygranym tak naprawde odzyskujesz + wygrywasz ???? napisalem sobie program i arkusz kalkulacyjny dla takich zdarzen jak narazie udalo mi sie zarobic ponad 100% tego co przeznaczylem na gre w ciagu tygodnia ????
 
Do góry Bottom