>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zakłady Finansowe

tremen 10

tremen

Użytkownik
Grałem wczoraj w zakłady finansowe na bet365 zarobiłem z 40 złotych 3100 złotych i dzisiaj rano chce sobie postawić i palanty dzisiaj zwiększyły mi czas przetwarzania kuponu z sekundy do 5 sekund. I nie moge nic postawić bo kurs się zmienia. Miał ktoś ten sam problem??
 
simons 646

simons

Forum VIP
Hmmm co tu do odświerzania ... wygrywacie to sie bukom nie podoba to nakładają limity. Z jakiego powodu zwiekszaja czas przyjecia zakladu zamiast dawac limity, nie wiem, ale watpie by mozna bylo to zmienic w jakikolwiek sposob. Live-chat odpowie standardowe - decyzja traderow i tyle ????
 
M 0

mateeo1

Użytkownik
Dokładnie tak jak mówi Simons. Mi dość, że wydłuzyli czas przyjęcia zakładu to po wygraniu 2.000 nałożyli limit wygranych - 45 zł. Niestety traderzy są nieugienci i nie da się wygrywac.
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
czego nie wrzucisz instrukcji &quot;kursu&quot; na jakąś zwykłą stronę hostingową tylko na jakieś hostujemy.pl gdzie trzeba wypełniać ankiety po czym przychodzą smsy na tel i trzeba za nie bulić?
 
frem 59

frem

Użytkownik
Nigdy nie grałem w zakłady finansowe. Tak patrze od godziny. Jak się na tym zarabia? Trzeba wykonywać jakieś obliczenia, coś czytać o giełdach, czy gra się na czuja? No na których opcjach gry jest dość łatwo wygrywać? Tam są 5 min, godzinne, dzienne i do tego zakresy, ruchome kursy i stałe. Czy ktoś wie od czego zacząć ?
 
A 1

andrzejpaulo

Użytkownik
Witam wszystkich Jedynie co wam mogę dodać że na bet365 jest jedno wielkie G...Może ktoś ma tu wiedzę jeżeli sesja kończy się 1.38380 a zakład opiewa 1.38380 TAK EURO/USD To na jakiej podstawie rozliczają kupon ujemnie jeżeli wychodzi remis ????
 
tobias 359

tobias

Użytkownik
Witam wszystkich Jedynie co wam mogę dodać że na bet365 jest jedno wielkie G...Może ktoś ma tu wiedzę jeżeli sesja kończy się 1.38380 a zakład opiewa 1.38380 TAK EURO/USD To na jakiej podstawie rozliczają kupon ujemnie jeżeli wychodzi remis ????
Bo postawiłeś powyżej tej wartości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 924

radziooh

Użytkownik
Takie poradniki za kase są jak płatne stronki z mega pewnymi typami - tylko dla jeleni.
i ciekawe po jaką cholerę ktoś by się chciał ze wszystkimi dzielić swoim sposobem gry. Bet365 by zbankrutowało jakby to była prawda
 
Do góry Bottom