>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zakłady do zamknięcia

M 2

michup

Użytkownik
Ostatnio zauważyłem na mobilnym bet365 zakladke moje zakłady a w niej coś takiego jak zakłady do zamkniecia. Polega to na tym że przed wydarzeniem lub w trakcie jego trwania bet365 proponuje nam w zależności od sytuacji meczu wypłacenie pieniedzy za dany zakład. Nie wie ktoś może czy jest coś takiego w wersji dla PC?
 
W 13

wziit

Użytkownik
Pod okienkiem ze streamem masz dwie zakładki [Kupon] [Moje zakłady]
nie stawiałem na razie, więc dokładniej się nie wypowiem - musisz sprawdzić sam ????
 
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
Dodam tylko, że &quot;Opcja zamkniecia zakladu jest dostepna tylko na pilke nozna, tenis oraz koszykowke, rynki nie zaliczajace sie do tego to handicapy azjatyckie, suma goli, remis nie ma zakladu, pierwszy/ następny/ostatni strzelec&quot;.
 
M 2

michup

Użytkownik
Hmm dziwne bo grając na żywo piłkę nożną na sumę goli mogłem zamknąć zakład wcześniej, może tu akurat dotyczy to rynków przedmeczowych.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
No i chyba się szanowne bet365 przeliczyło z zakładami do zamknięcia,bo jeszcze wczoraj je oferowali a dzisiaj już ich nie ma ???? Na czacie można się dowiedzieć tylko tyle,że decyzja ta na razie zostaje.
 
M 3

morus

Użytkownik
Dzisiaj znowu były. Jak dla mnie najgorsza jest sytuacja, gdy dopiero po zawarciu zakładu gracz dowiaduje się, jakie są reguły gry.
 
sorek21 42

sorek21

Użytkownik
Zamknięcie zakładu przed czasem to dobra opcja.Czasami pozwala odzyskać jakiś procent stawki wtopionej w nieudany zakład.

Co myślicie o systemach z zamknięciem zakładu? Jak gramy na np brak gola czy poniżej x rzutòw rożnych to wraz z upływem czasu nasz zysk do zgarnięcia za zamknięcie przed czasem rośnie.

Przykład z wczoraj
Levante - Barcelona (1-0) 9 rzutów rożnych do przerwy
Stawiam 100 na poniżej 17 ( kurs 1,44 )
Potem ok 68 minuty jest 12 rzutów rożnych i zamykam zakład zgarniając 130zł . Zostało ok 25 minut i 4 rzuty rożne zapasu ale nie ryzykowałem 100zł dla 14zł .
Jak się okazało było 16 czyli i tak bym wygrał ale nie wiem w której minucie padł ten ostatni.Pewnie strach by był.


Co sądzicie o takim graniu ?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Co sądzicie o takim graniu ?
Takie granie ma sens i oczywiście lepiej poświęcić parę/paręnaście złotych zysku dla pewności, że w ostatnich 5 minutach nie padnie przypadkowa bramka, czy w Twoim przypadku rzut rożny, ale należy pamiętać, że zamykanie zakładów działa w dwie strony. Ostatnio w dyskusjach w hyde parku ktoś wrzucał kupon za 100zł, który zamknął i odzyskał 14zł, a stawiał na Lakersów w NBA, bodajże ten mecz: http://www.livesports.pl/mecz/CAr8oKIk/#szczegoly-meczu po kursie 4,75. Czyli zamiast ✅ 375zł ktoś był na ⛔ 86zł. Tak więc to może być i dobre i złe, zależy od sytuacji ???? Ogólnie jak dla mnie mimo wszystko pomysł jak najbardziej na plus!
 
sorek21 42

sorek21

Użytkownik
Grając za 100 i uzyskanie połowy zakładanej wygranej przez zamknięcie zakładu w odpowiednim czasie to napewno sukces.
 
vidiu 6

vidiu

Użytkownik
Czy opcja zamknięcia zakładu dostępna jest tylko w Bet365 czy w innych też się z tym spotkaliście?
 
Do góry Bottom