>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zakłady 10ciu minutowe

W 15

wurcel

Użytkownik
Pewna osoba pisała o takim &quot;systemie&quot;
Otóż stawia 3 mecze na zakład &quot;remis po pierwszych 10ciu minutach&quot; kursy od 1,12 do 1,22, zacząłem przeglądać oferty, analizować możn a dość szybko i sprawnie livesports -forma 5ciu ostatnich meczy, 5ciu gospodarzy i 5ciu gosci, myślę że nie jest trudne a jeśli ktoś gra grubsza walutą min 200-300 zł może codziennie postawić trebla. Teraz moje pytanie, prośba - kto orientuje się na temt lig piłkarskich typowo underowych gdzie późno padają bramki, underowych drużyn etc, ze swojej strony moge napewno polecić GKS Bełchatów co ciekawe próćz jednej kolejki GKS nutował zawsze X do przerwy, więc Panowie/Panie liczę na jakieś sugestie. Pozdrawiam
 
W 15

wurcel

Użytkownik
Sabadell v Rec de Huelva
(Pierwsze 10 minut - wynik) kurs 1,14
Falkenbergs FF v GIF Sundsvall
(Pierwsze 10 minut - wynik) kurs 1,22
Atvidabergs FF v Landskrona BoIS
(Pierwsze 10 minut - wynik) kurs 1,22
AKO 1,69 - na + zobaczymy jak jutro
 
K 14

kempmarek

Użytkownik
aby wykazać że cos przynosi zysk zakłady należy podawać przed meczami - podawanie wyników i pisanie że jest plus nie jest wiarygodne
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
W 15

wurcel

Użytkownik
post wyżej zamieściłem link do strefy strefy z kuponami ze statystykami, ale jak boli kliknięcie w link to proszę o nieudzielanie się .
 
K 14

kempmarek

Użytkownik
post wyżej zamieściłem link do strefy strefy z kuponami ze statystykami, ale jak boli kliknięcie w link to proszę o nieudzielanie się .
jak cię boli sprawdzenie godziny o której to pisałem to trudno
a pisałem to zanim podałeś typy przed meczami - natomiast po tym jak zobaczyłem podane wyniki po meczach - wiec udzielam sie aby inni tez to zobaczyli
 
Do góry Bottom