>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Zakładanie konta !

pawel785632 0

pawel785632

Użytkownik
Witam. Czy zakładając konto na mb będą mi coś przysyłać pocztą ? I czy mb posiadają numery kont tak jak banki ? Jeśli nie to jak wykonać przelew z banku ? :grin: Z góry dzięki za info ;)
 
simons 646

simons

Forum VIP
Przesyłają potwierdzenie zameldowania czy tam zamieszkania, jak zwał tak zwał :p Posiadaja numer konta, mozna wykonac szybko wplate przez P24 tak jak u bukmacherow.
 
D 0

drwcfcfan

Użytkownik
To dziwne. Ja założyłem konto w Moneybookers już jakieś 3 tygodnie temu i nie przyszło mi nic od nich pocztą. Potwierdziłem swój e-mail i wygląda na to, że mogę już w pełni korzystać ze swojego konta. Jedynie do wydania karty Moneybookers potrzebny jest skan dowodu. Sam już jednak nie wiem, czy mogę bez obaw wpłacić tam kasę, skoro nie wiem czy powinienem coś dostać pocztą. Planuję zacząć grać w bet365...cóż, nie będę tam od razu zarabiał po parę tysięcy miesięcznie, więc mam nadzieję, że wypłacając kasę na MB nie będzie problemu z tych ich zapiskiem o nielegalnych usługach hazardowych...
 
G 2

garbaty

Użytkownik
witam, jak to jest z tym kontem skrill? jesli mam konto w euro poza granica polski to moge wplacic na to konto z polskiego banku w zlotych i pozniej wyciagnac te pieniadze w euro w innym kraju i odwrotnie? i czy moge placic z tego konta skrill na na rozne konta jako przelew online? i czy sa tera jakies problemy z wyplata w bankomatach karta skrill? pozdro.
 
simons 646

simons

Forum VIP
W bankomatach problemów nie ma. Mozesz placic jaka waluta chcesz, po prostu zostanie to przewalutowane, na walute jaka masz na koncie Skrill po obecnym kursie + marża. Co do przelewów, to nie można dokonywać za pomocą Skrill&#39;a typowych przelewów bankowych - można jedynie przesłać pieniądze innej osoby, na jej konto Skrill, albo zapłacić u handlowca, jeżeli jest możliwość zapłaty za pomocą Skrill&#39;a (w Polsce mało kto ma taką możliwość.
 
M 0

mateo94

Użytkownik
edi8, a co jeśli nie ma się konta w mBanku, Inteligo, PKO, Banku Zachodnim WBK, PeKaO tylko np. w Mazowieckim Banku Regionalnym, to również mogę dokonać przelewu przez przelewy24 ?
 
Do góry Bottom