>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zakład wielokrotny.

K 0

kris27

Użytkownik
Mógł by ktoś napisac jak funkcjonuje dokładnie zakąłd wielokrotny,bo troche mało wytłumaczone na BAH.
załózmy że obstawiłem tak mecze a max wyrana wynosi 10 zł,to aby zagranc tą maksymalna wygrana to musza wejsc wszystkie mecze?
Przykładowy typ;

Milan - Inter : mój typ 12
Juventus - Lazio 12
Barcelona Real 12

Stawka jakas tam np. 2 zł

Z tego rozumiem że muszą wejsc wszystkie mcze ale bez róznicy czy wygra gospodarz czy gośc bo postawiłem na obu?
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Mógł by ktoś napisac jak funkcjonuje dokładnie zakąłd wielokrotny,bo troche mało wytłumaczone na BAH.
załózmy że obstawiłem tak mecze a max wyrana wynosi 10 zł,to aby zagranc tą maksymalna wygrana to musza wejsc wszystkie mecze?
Przykładowy typ;
Milan - Inter : mój typ 12
Juventus - Lazio 12
Barcelona Real 12
Stawka jakas tam np. 2 zł
Z tego rozumiem że muszą wejsc wszystkie mcze ale bez róznicy czy wygra gospodarz czy gośc bo postawiłem na obu?
Tak postawiłeś że wygra któraś z druzyn czyli jedynie w przypadku remisu Twój zakład będzie przegrany. Żeby kupon wielokrotny został zaliczony jako wygrany wszystkie zawarte na nim spotkania muszą być poprawnie wytypowane.
 
K 0

kris27

Użytkownik
Okej,dzieki czyli dobrze rozumiałem ze bez wzgledu jesli obstawie na gospodarzy czy gosci to zakłąd jest jako zaliczony (ale w przypadku remisu jest przegrany) ,i teraz wysokosc wygranej zalezy tylko i wyłącznie od stawki pojedyńczego zakładu czy całego?
 
S 0

spike90

Użytkownik
Wysokośc wygranej zależy od tego jaki kurs jest na dany wynik
czyli jak wygra Milan Barca i Juwe to mnożysz przez siebie kursy 1*1*1*stawka
 
Do góry Bottom