>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Zakład w meczu o 1/8

M 0

mlody1987bydg

Użytkownik
Witam, mam pytanie odnośnie zakładów bukmacherskich... dopiero co zaczałem przygode z obstawianiem i licze na wyrozumiałość.
Mam pytanie gdyż zaczalem obstawiac mecze MŚ 2010
i moge postawic na zwyciestwo jednej z dwoch druzyn lub remis.
przykladowe spotkanie
Ghana - niemcy
1 - kurs 7.00
X - kurs 3.00
2 - kurs 1.50
jak dobrze rozumiem obstawienie na 1 to ze wygrya pierwsza druzyna, 2 to ze wygra druga druzyna, X ze bedzie remis.
Moje pytanie dotyczy odnosnie meczów 1/8 finalu, dlaczego wiec jest kurs na remis, skoro takie mecze nie moga zakonczyc sie remisem?

w zakladzie bukmacherskim do ktorego chodze na kartce gdzie jest lista spotkan i kursy, jest taka sama rozpiska przy meczu 1/8 finalu. ale jest przy nim dopisek &quot;OF&quot;, i co on oznacza?

Z gory dziekuje za pomoc
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
bo ten remis grasz bez dogrywki i karnych wiec tylko 90 minut gry cie interesuje i kiedy jest dogrywka twoj zakład na remis jest przegrany
 
M 0

mlody1987bydg

Użytkownik
ale to rozumiem ze przy obstawieniu na 1 lub 2, zaklad wygram jesli trafnie obstawie ktora druzyna wygra, bez wzgledu na to czy to bedzie w podstawowym czasie gry, w dogrywce czy karnych. Czy musze jakos zaznaczyc ze mecz zakonczy sie wygrana w dogrywce lub po strzalach karnych?
 
G 0

gary

Użytkownik
W tym zakładzie liczy się 90 minut gry. Jeśli będzie np. 2:2 i Niemcy wygrają w karnych, to liczy się i tak remis.
Myślę, że pomogłem.
 
M 0

mlody1987bydg

Użytkownik
hmm no chyba rozumiem... czyli dla pewnosci przykladowy mecz 1/8 finalu Argentyna - Meksyk. Jesli postawie zaklad na wgrana Argentyny, ale w podstawowym czasie mecz zakonczy sie remisem, a Argentyna wygra dopiero w dogrywce lub karnych to zaklad obstawiony na wygrana Argentyny przegrywa?
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Do wyboru masz wiele rodzajów zakładów, ale wystarczy się nad tym moment zastanowić i wszystko będziesz wiedział.

Jeśli wybierasz zakład 1X2 to tyczy się on TYLKO regulaminowych 90 minut + czasu doliczonego przez sędziego (chodzi o te zazwyczaj 3-4 minuty, które sędzia techniczny pokazuje na tablicy świetlnej. NIE CHODZI o dogrywkę 2 x 15!)

Jeśli postawisz Argentynę w zakładzie 1X2, ale do wyłonienia zwycięzcy będzie potrzebna dogrywka (po 90min + dodanym czasie będzie remis) to Twój zakład jest przegrany i już nic go nie ocali.

Jeśli postawisz zakład na awans (12) to jest on w grze nawet w wypadku dogrywki i karnych.
 
M 0

marquss91

Użytkownik
Czyli mam rozumieć że gdy obstawię mecz 12 (pierwszy lub drugi wygra) to jest on ważny w czasie 90 min + dogrywka+ rzuty karne. A co jeśli w czasie 90 min będzie remis? Zakład nieważny? To samo zapytanie dogrywki? Po rzutach karnych któraś drużyna musi wygrać, zatem ten zakład jest w 100% pewny. Dobrze rozumuję.? Proszę o odpowiedź
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Czyli mam rozumieć że gdy obstawię mecz 12 (pierwszy lub drugi wygra) to jest on ważny w czasie 90 min + dogrywka+ rzuty karne. A co jeśli w czasie 90 min będzie remis? Zakład nieważny? To samo zapytanie dogrywki? Po rzutach karnych któraś drużyna musi wygrać, zatem ten zakład jest w 100% pewny. Dobrze rozumuję.? Proszę o odpowiedź
jeśli stawiasz 12 ,a po 90&#39; jest remis to zakład przegrany bo był remis a stawiałeś że remisu nie bedzie
 
Do góry Bottom