>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Zakład usunięty

U 0

udar

Użytkownik
Data 2010-12-01 22:19
Rodzaj zakładu Zakład pojedynczy
Zdarzenie Atletico Madryt - Aris Saloniki (Która drużyna zdobędzie szóstego gola?)
Typ Bez gola
Wynik USUNIĘTE
Stawka 300.00
Kurs 4.00
Wygrana 300.00
BUK BWIN

Jak wam się to widzi ? Przejdzie reklamacja ?
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
zagrane na live rozumiem? jak miałeś opcje 1,2 i bez gola to powinna przejść, bo wygrałeś, tylko skąd taki kurs wysoki wziąłeś
 
U 0

udar

Użytkownik
tak tak przy stanie 2-2 godzina zresztą zakładu jest podana. kurs wysoki jak na tamta chwile ? czyli że co pomylili się ?
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Edit: Skasowałem tamten post bo mogłem się mylić. Możliwe że chodziło im o under 4.5 a nie 5.5 i dlatego taki kurs. Nie pamiętasz może jaki kurs był na under 5.5? Także było 4.00? Z 2 strony jaki kurs musiałby być na under 4.5? Mogła to być pomyłka...
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
tak tak przy stanie 2-2 godzina zresztą zakładu jest podana. kurs wysoki jak na tamta chwile ? czyli że co pomylili się ?
Wysoki, bo było tylko 25 minut meczu i pewnie Bwin uznał to jako błąd. Możesz napisać do nich maila ( w końcu to nic nie kosztuje), ale nie nastawiałbym się na pozytywne rozliczenie.
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Nie 25 tylko jakieś 35 minut zostało, policz:
21:05 start
21:50 ht
22:05 2 połowa
22:19 obstawienie zakładu czyli zaraz po strzelonym 4 golu jest to 14 minuta 2 połowy do końca zostaje 31+doliczony czas
Zaraz po strzelonym golu bwin przez kilka minut (może 3-5) oferuje zawyżone kursy na under, później kurs gwałtownie spada. Nie wiem nie oglądałem tego meczu na bwinie i nie jestem w stanie powiedzieć czy to był jakiś błąd...
 
Do góry Bottom