>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Zakład na remis - za prawdziwe pieniądze.

N 7

nerotfp

Użytkownik
Postanowiłem przetestować sposób grania na remis we wszystkich spotkaniach danej kolejki ligi francuskiej. Przeznaczam na ten cel prawdziwe pieniądze, czyli nie obstawiam za sucho. Z racji, że gram u bet-at-home, to tam będę mieć konto.

Jak już wspomniałem, będę obstawiał końcowe remisy w lidze francuskiej.

Na jedno spotkanie stawiam 10 zł, łącznie 100 zł (za 10 spotkań)

Bordeaux - Evian TG (3.75) ⛔
Marsylia - Rennais (3.55)
Toulouse - Caen (3.05)
Metz - Bastia (3.15)
Nantes - Nice (3.25)
Lorient - Stade de Reims (3.40)
Lille - Montpellier (3.55)
Lens - Saint Etienne (3.15)
Monaco - Guingamp (3.60)
PSG - Lyon (4.80)

Aktualizacje w miarę na bieżąco.
 
N 7

nerotfp

Użytkownik
Ech.. Miało być oczywiście: &quot;to tam będę grał&quot;... ????

Gdyby okazało się, że po kilku kolejkach jestem na plusie, to powiększę stawki.
 
K 107

krisu3

Użytkownik
Grając całą ligę jak leci płaską stawką wyjdziesz na minus, może lekki, ale zawsze minus. Jeśli okazałoby się, że jednak na przestrzeni całego sezonu można coś tak ugrać, to wtedy buki obniżą kursy tak, żeby nadal wychodzili na swoje.
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Czyli marzenie o genialnym systemie muszę upatrywać w czymś innym? ????
graj 2 ligę i graj progresją na stały zysk np. 10 zł a wyjdziesz na ✅
Ps grając na stałą stawkę możesz grać w Bah bo wtedy nie interesuje cię największy kurs u buków :)
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
A jeżeli chodzi o progresję, to upatrzyć sobie stałą (jedną) drużynę?
Ja Ci doradziłem pod kontem założenia z Twojego wątku czyli grać całą kolejkę na remis. Bo ogólnie o progresji czy 1 drużyna czy więcej i jakie stawkowanie to jest cały dział i wiele metod i strategii
Jeżeli pisałeś że będziesz grał całą 1 ligę płasko to ja Ci radzę grać 2 ligę na stały zysk jeżeli 10 zł za dużo dla Twojego budżetu to oczywiście możesz grać za mniejszą kwotę. łatwo też jest zrobić symulację z archiwalnych wyników
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Większej głupoty dawno nie czytałem ... Zawsze powinien Ciebie interesować największy kurs ... zawsze ...
;) czy oby na pewno ? jeżeli grasz progresję na stałą stawkę np 10 zł za remis to co to za różnica czy grasz kurs 3,2 czy 3,4 ? ( no ok matematycznie teoretycznie :razz: wkładasz w taką progresję mniej przy większych kursach) ale jak wyrabiasz darmowe bony lub bonus 50% - 350zł to.....:grin:
 
C 92

cebulka

Użytkownik
;) czy oby na pewno ? jeżeli grasz progresję na stałą stawkę np 10 zł za remis to co to za różnica czy grasz kurs 3,2 czy 3,4 ? ( no ok matematycznie teoretycznie :razz: wkładasz w taką progresję mniej przy większych kursach) ale jak wyrabiasz darmowe bony lub bonus 50% - 350zł to.....:grin:
Sam sobie odpowiedziałeś :cool: Dla przykładu koszt na 8 progu progresji na stały zysk 10 dla kursu 3.2 wynosi 190,36 dla kursu 3.4 wynosi 152,23 Jeżeli to dla Ciebie żadna różnica cóż widocznie inaczej podchodzimy do matematyki ... Dlatego wytłumaczę to inaczej: to tak jakbyś przepracował 1,25 godziny, a ja tylko 1 godzinę w tej samej firmie na takim samym stanowisku i oboje byśmy dostali za to 10 zł co to za różnica ???? Na pierwszym progu różnica jest niewielka ale z każdym następnym rośnie teoretycznie :razz:
 
M 19

manyolo

Użytkownik
A jeżeli chodzi o progresję, to upatrzyć sobie stałą (jedną) drużynę?
sezon 2010/2011 czołówka lig jeśli chodzi o remisy czyli argentyńska primera b nacional i drużyna Union która zalicza w całym sezonie 3 remisy;) oraz notuje dwie serie bez remisów , 15 oraz 18. Sezon wcześniej w tej samej lidze mieliśmy 3 zespoły z remisami nie przekraczającymi 16%. Gwarancji sukcesu nie ma żadnej nawet jeśli gramy na drużyny z lig z wysokim procentem remisów:-(
 
Do góry Bottom