>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Zakład Maxikombi

B 0

blondasek

Użytkownik
Witam!

Czytałem zasady kuponu maxikombi,jednak chodzi tam o stawke na ilosc kombinacji.

W tabeli minimalnych stawek żeby zagrać 4 z 8 jest to 3,50 zł.
I mam pytanie,czy jak w domu przygotuję taki kupon 4 z 8 , i napisze liczbe P przy pewniakach (przy pewnych grupach) i powiem w punkcie ,że chce wszystko obstawic za 3,50 to czy mi przyjmą?

Ps.I czy będzie się opłacało, tzn czy jesli wygram,to będzie więcej niż włozyłem czyli więcej niż 3,50?
I czy jak np postawie te 4 z 8 to musi byc 8 grup + grupa pewniaków?
Pozdrawiam!
 
oski1929 853

oski1929

Użytkownik
To po co wtedy 4 z 8 skoro musi mi wejść conajmniej 4 grupy + dodatkowa grupa pewniaków?
Jak dasz 4z8 + Pewniaki to 4 mogą mecze z tych zwykłych grup nie wejść tak ? To chyba proste. Pewniaki muszą wejść i Mnożysz ilość meczy które weszły przykladowo masz grupy od A do H dasz 4z8 i wchodza Grupy A,B,C,D i Pewniaki wchodza to mnozysz wszystkie jak wejdzie 5 grup to analogicznie mnozysz A,B,C,D,P ; A,B,C,E,P ; A,B,D,E,P itd.
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
To po co wtedy 4 z 8 skoro musi mi wejść conajmniej 4 grupy + dodatkowa grupa pewniaków?
Skoro grasz 4 z 8 to chyba nie jesteś zdziwiony że muszą Ci wejść minimum 4 zdarzenia czy też grupy.A do tego grasz jeszcze &quot;pewniaki&quot;, to już sama nazwa wskazuje że też muszą wejść.
 
B 0

blondasek

Użytkownik
Czyli grupa pewniaków (conajmniej dwa mecze w grupie) muszą wejść + inne grupy?
To jeśli mam 4 z 8 tczyli A-H i kolejna grupa &quot;I&quot; to są pewniaki? Czy jak jeszcze moge zrobic?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Pewniaki oznaczasz jako P i są one w sposób trwały dopisywane do każdej kombinacji 4-elementowej z grup A-H.
Dlatego 1 błąd w &quot;pewniakach&quot; kładzie całą grę.
Nie ma żadnego obowiązku aby je grać.
 
Do góry Bottom