>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Zakłądy internetowe

U 0

usek.usek

Użytkownik
Witam
Zamierzam założyć sobie konto w milenium i tak się zastanawiam, czy jak dzisiaj przeleję środki do do jutra dojdą? Do jakiego to się banku wysyła? O której ten bank ma sesje przychodzące? Bo dużo banków nie pracuje w soboty.
Pozdrawiam
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Witam
Zamierzam założyć sobie konto w milenium i tak się zastanawiam, czy jak dzisiaj przeleję środki do do jutra dojdą? Do jakiego to się banku wysyła? O której ten bank ma sesje przychodzące? Bo dużo banków nie pracuje w soboty.
Pozdrawiam
Dojdą.
To są przelewy poprzez Transferuj więc są błyskawiczne.
 
U 0

usek.usek

Użytkownik
Tzn ja mam konto w Spółdzielczym i mam internetowe, to nie wiem czy dojdą. Ale spróbuję. Wyślę i zobaczę

P.S. A tam te wszystke skany też trzeba dawać?
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Tzn ja mam konto w Spółdzielczym i mam internetowe, to nie wiem czy dojdą. Ale spróbuję. Wyślę i zobaczę

P.S. A tam te wszystke skany też trzeba dawać?
Skan dowodu przesyłasz przy rejestracji jak wtedy nie wyślesz dowodu to nie zweryikują Ci konta, potem już nic nie trzeba wysyłać .
Pieniądze dojdą napewno szybko ta firma Transferuj obsługuje przelewy poprzez cały nawet w soboty i niedziele
 
U 0

usek.usek

Użytkownik
A ile się czeka na potwierdzenie, i w pełni założenie konta, żeby móc już obstawiać? Trochę to długo trwało, ale zamierzam jutro się zarejestrować i wysłać im te skany. Ile będę musiał czekać na możliwość obstawiania?
 
K 0

kristof81

Użytkownik
Jakie są opłaty w banku spółdzielczym internetowym na miesiąc? jak zrobić skan dowodu?
Nie wiem jakie sa oplaty w tym banku ale pewnie wszystkie informacje sa na ich stronce. Skan dowodu najprosciej mozesz sobie zrobic przez pstrykniecie foty dowodu telefonem komorkowym.
 
Do góry Bottom