>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zaj...sty fart???

F 0

free

Użytkownik
Witam,chciałbym się trochę pochwalić a jednocześnie o coś zapytać.Dostałem w sobotę maila z bonem na 5 zł.od BAH.Już miałem go wywalić,ale myślę sobie za free można spróbować.Zarejestrowałem się,wpłaciłem 5zł na konto gracza izacząłem grać w jednorękiego bandytę &quot;Lucky Cherry&quot;.Najpierw po 1 gr.,później po 5gr.Trochę później mówie se,a co tam zagram za zeta.Od razu za pierwszym razem wypadło mi tak:
jedna 7 i dwie uśmiechnięte wisienki.Stawka była razy 1.Normalnie byłem w szoku jak zobaczyłem ile tego się nazbierało:320zł z groszami.Pierwszy raz w życiu taka wygrana.
Tylko teraz tak,chciałem tą kasę szybciuto wycofać do mBanku,ale musiałem 3x obrócić te 5 zeta.Więc obstawiłem mecze za 15zł.i gitara.Tylko teraz jest info,że zlecenie przyjeli a kasa na koncie w kasynie nadal sobie leży.Chciałem wypłacić 280zł i takie zlecenie im wystawiłem chyba ze dwadzieścia razy,tylko że w międzyczasie troszkę kasy przewaliłem i teraz jest tego 270zł.Nadal chcę to wypłacić i zleciłem wypłatę 270zł.Moje pytanie jest takie,czy będę mógł wypłacić pieniądze po tym zamieszaniu jakiego im narobiłem i jak długo to potrwa.
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Witam,chciałbym się trochę pochwalić a jednocześnie o coś zapytać.Dostałem w sobotę maila z bonem na 5 zł.od BAH.Już miałem go wywalić,ale myślę sobie za free można spróbować.Zarejestrowałem się,wpłaciłem 5zł na konto gracza izacząłem grać w jednorękiego bandytę &quot;Lucky Cherry&quot;.Najpierw po 1 gr.,później po 5gr.Trochę później mówie se,a co tam zagram za zeta.Od razu za pierwszym razem wypadło mi tak:
jedna 7 i dwie uśmiechnięte wisienki.Stawka była razy 1.Normalnie byłem w szoku jak zobaczyłem ile tego się nazbierało:320zł z groszami.Pierwszy raz w życiu taka wygrana.
Tylko teraz tak,chciałem tą kasę szybciuto wycofać do mBanku,ale musiałem 3x obrócić te 5 zeta.Więc obstawiłem mecze za 15zł.i gitara.Tylko teraz jest info,że zlecenie przyjeli a kasa na koncie w kasynie nadal sobie leży.Chciałem wypłacić 280zł i takie zlecenie im wystawiłem chyba ze dwadzieścia razy,tylko że w międzyczasie troszkę kasy przewaliłem i teraz jest tego 270zł.Nadal chcę to wypłacić i zleciłem wypłatę 270zł.Moje pytanie jest takie,czy będę mógł wypłacić pieniądze po tym zamieszaniu jakiego im narobiłem i jak długo to potrwa.

moga Ci napisac ze ta kase musiales obrocic w zakladach bukmacherskich a nie w kasynie a to ze zagrales w kasynie moga ci nie uznac poczekasz zobaczysz
 
F 0

free

Użytkownik
BAH jest O.K.
BAH jest super,odpisali na mojego maila,ślicznie i szybciutko wypłacili żądaną kwotę,a co do obrotu,to faktycznie żeby wypłacić kasę,to te bonusowe 5zł. musiałem obrócić 3x w zakł.bukmacherskich.No ale jak dali wygrać 320zł. w kasynie praktycznie za darmo,to mogłem sobie pozwolić na obstawkę 3 meczy po 5zł. każdy i obót jest.Tak na marginesie chcę wszystkim polecić &quot;bandziora&quot; &quot;Lucky Cherry&quot;.Wystarczy cały czas grać po 1 gr,a gwarantuje Wam,że co jakiś czas wypadają 3x7 albo 2xcherry+1żółty bar.Zresztą sprawdźcie sami,a zobaczycie.Co do mnie,to gorąco polecam.

Ps.Nie bądźmy pazerni,bo im wyższa stawka,tym żadsza wygrana.

Pozdrawiam.
 
M 0

macmaz

Użytkownik
Ja próbuje w to zagrac ale nie moge kupic zetonów bo mam 0,25 groszy na koncie a chciałbym zagrac te 25 razy :p Za ile trzeba najmniej zakupic zetony??:]
 
F 0

free

Użytkownik
Ja próbuje w to zagrac ale nie moge kupic zetonów bo mam 0,25 groszy na koncie a chciałbym zagrac te 25 razy :p Za ile trzeba najmniej zakupic zetony??:]
Groszy nie wpłacisz,ale za to można grosze wypłacać
 
F 0

free

Użytkownik
To wy macie radoche jak wygrywacie 20 groszy? ????
Kto Ci powiedział że mamy radoche z 20gr?Za 1gr można dostać max. 8 zeta a jak masz trochę farta to Ci się trafi 2,3 razy a teraz to razy np. 20 dni to na obstawianie MŚ styka.
 
szary 0

szary

Użytkownik
Mnie jakoś nie idzie. Kupiłem 100 kredytów za 1zł i już nawet miałem 400 kredytów (ugrane w browarni ???? ) ale później cały czas tylko przegrywałem aż do 0. Jakim cudem wam się udało 300zł wyciągnąć???
 
A 0

akuz

Użytkownik
Przed chwila udalo mi sie wygrac 8 zł z grosza. Odlozylem 5 a za reszta zagralem niestety splukalem wszystko grajac za 5gr.
 
F 0

free

Użytkownik
Przed chwila udalo mi sie wygrac 8 zł z grosza. Odlozylem 5 a za reszta zagralem niestety splukalem wszystko grajac za 5gr.
Przecierz wyraźnie napisałem,żeby nie być pazernym,bo im wyższa stawka,tym trudniej wygrać.Jeżeli już obstawiać za 5 lub 25gr to tylko raz na 20-30 zakrętów i jak wygrasz coś to szybciutko z tym do banku,a na koncie &quot;bandziora&quot; zostawiasz tylko do 1 zeta i od nowa próbujesz ich orżnąć.Wszystko co powyżej zeta do banku i masz na obstawienie pewniaka w MŚ.Jak zamiast 1gr chcesz grać za 1zł,to musisz mieć co najmniej 100zł,bo tylko tak zdołasz odrobić ewentualne straty.Powodzenia i pisz czy Ci się udaje.
Pozdrowionka z Mazur!
 
mikepl 0

mikepl

Użytkownik
Coś mi się widzi, że w ramach kampanii marketingowej gry w kasynie są nieco &quot;zmiękczone&quot; tak, żeby łatwiej wygrywac (i powiedziec innym, że łatwo wygrać). Wykręciłem już w ruletkę łącznie 1500 zł i trochę mnie dziwi, że tak łatwo idzie - po 100 za jednym podejsciem godzinnym. Może to tylko fart i zbieg okoliczności, ale jeśli nie, to jesłi grac to wlasnie teraz.

Pozdrawiam
 
M 0

mibz

Użytkownik
MikePl !!
tak na poczatku wygrywasz... ja w ciagu 20 min wygralem 60 zl nasteppnego dnia tez zaczalem grac i wszystko przegralem.... do czasu wygrywasz a potem szkoda slow :| :|
 
mikepl 0

mikepl

Użytkownik
Oto dzienne zestawienia wyników z ruletki. Kilka razy umoczyłem. Raz na -130. czasem wygrywałem a potem przegrywałem wygraną i wychodziłem tylko z 8 zł do przodu. Ale ogólnie wyglądało to tak:

06-05-29 17:26 39
06-05-30 22:26 93
06-05-31 23:01 85
06-06-01 23:29 129
06-06-02 13:01 -130
06-06-03 16:57 43
06-06-04 10:26 102
06-06-05 15:38 -15
06-06-06 19:33 118
06-06-07 19:58 62,5
06-06-08 14:55 102
06-06-09 12:58 73
06-06-10 13:46 8
06-06-11 23:41 52
06-06-12 17:20 104
06-06-13 20:07 296
06-06-14 17:10 150
06-06-15 20:52 248

Łącznie 1560 na plus przez nieco ponad 2 tygodnie po 2-4 godz grania dziennie.

Pozdr
 
P 0

pakis18

Użytkownik
ja już straciłem 3 zł grałem cały czas po 1 groszu i nic.wreżcie wszytsko stracilem(całe 3 zł).Wygrywałem ale po 20 gr bodajże.Jak dlamnie to się nie opłaca
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
Heh poprostu trzeba umieć grać. Po groszu grając to se możesz grać. Wtedy mało stracisz ale też i mało wygrasz. Ruletka i inne gry hazardowe są dla ludzi ze sporym szczęściem.
 
mikepl 0

mikepl

Użytkownik
Chyba sie na mnie wkurzyli. Odgrywałem się dziś w kasynie za wpadkę z obstawieniem wczorajszego Meksyku. Wygrałem w ruletkę 70 ale podczas wymiany żetonów na kasę 120 gdzieś wcięło. żetony zniknły ale kasa nie pojawiła się na koncie. Albo awaria sprzętu, albo cios poniżej pasa. Napisałem do serwisu. Zobaczymy czy dopiszą brakującą kasę.

Pozdrawiam hazardzistów
 
Do góry Bottom