>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Zagrożenia na PC

aggress 64

aggress

Użytkownik
Witam ;)
Problem mój polega na tym, że przy każdym odświeżeniu strony bądź po otworzeniu nowej karty, zakładki etc wyskakuje mi informacja o zagorożeniu systemu i o blokowaniu virusa.

Program - AVAST i to darmowa wersja ( ???? )
wykonałem skany i nie wykryto żadnego pliku zagrożonego lub virusa.
Dodatkowo reinstalowałem Mozillę, Google Chrome, Operę ... dalej nic.
Wygląda to następująco :

Gdy odpalę Mozillę, Google Chrome pojawia się ten sam problem.
(zmienione w Procesie np. Mozilla.exe)
Proszę o w miarę szybką pomoc. Zaraz mnie nie będzie na tej maszynie ????
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Witam ;)
Problem mój polega na tym, że przy każdym odświeżeniu strony bądź po otworzeniu nowej karty, zakładki etc wyskakuje mi informacja o zagorożeniu systemu i o blokowaniu virusa.

Program - AVAST i to darmowa wersja ( ???? )
wykonałem skany i nie wykryto żadnego pliku zagrożonego lub virusa.
Dodatkowo reinstalowałem Mozillę, Google Chrome, Operę ... dalej nic.
Wygląda to następująco :

Gdy odpalę Mozillę, Google Chrome pojawia się ten sam problem.
(zmienione w Procesie np. Mozilla.exe)
Proszę o w miarę szybką pomoc. Zaraz mnie nie będzie na tej maszynie ????
Nie używam avasta ale najprostszym rozwiązaniem wydaje się wyłączenie osłony sieciowej.
Za google:
&quot;1) klikamy prawym przyciskiem myszy na ikonkę avasta w zasobniku systemowym
2) klikamy lewym przyciskiem myszy na napis: Otwórz interfejs użytkownika programu Avast!
3) Klikamy w zakładkę &quot;osłony w czasie rzeczywistym&quot; po lewej stronie
4) wybieramy moduł osłona www
5) klikamy ustawienia zaawansowane
6) klikamy w zakładkę wykluczenia
7) odchaczamy &quot;wykluczone typy MIME&quot;&quot;
 
V 256

vernix

Użytkownik
Zmień tego Avasta na jakiś inny program, bo to dziadostwo jest.
Dokładnie. Szkoda się męczyć z tym badziewiem. Ten &quot;antywirus&quot; potrafi zablokować sam siebie (to nie żart) ????

Ja używam Outpost Firewall 2009 + Avira Free Antivirus + Malwarebytes Anti-malware. Wszystko darmowe i komputer działa bardzo dobrze jak na 9-letnią maszynę.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
ja od siebie mogę polecić AVG elegancko zero wirusów ,do tego nie muli kompa ,do tego ma AVG Security Toolbar więc każda strona nie pewna jest nam pokazywana (wyskakuje odpowiedni komunikat)
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
Uwaga na Live Security Platinum - blokuje doslownie wszystko, poczawszy od neta, poprzez przywracanie systemu az po dyski. Z pozoru wyglada na program typu Security, takze latwo o pomylke... Usuwanie tego smiecia jest strasznie mozolne a i nie wszytskie antyviry sa w stanie zakwalifikowac to jako zagrozenie. Nie instaluje sie sam - trzeba mu pomoc, takze czytajcie zanim klikniecie &quot;OK&quot;
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Gdzie wy wchodzicie do cholery że macie takie syfy? ja 10lat biegam po necie i jeszcze wirusa nie miałem,przez 10lat nie miałem w użyciu żadnego antywira.Jedynie admuncher do blokowania reklam i jest git.Rany boskie....
 
dejf 98

dejf

Użytkownik
Gdzie wy wchodzicie do cholery że macie takie syfy? ja 10lat biegam po necie i jeszcze wirusa nie miałem,przez 10lat nie miałem w użyciu żadnego antywira.Jedynie admuncher do blokowania reklam i jest git.Rany boskie....


nic dodać. Korzystam ponad 10 lat i nie wiem co to anywirus.
 
Do góry Bottom