>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zagrajmy.

tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Pierwsze małe podsumowanie stycznia, po 27 typach/kuponach, następne będzie już podsumowaniem miesiąca najprawdopodobniej.

STYCZEN 2021
  • Podanych typów/kuponów: 27
  • Wygrane: 14
  • Przegrane: 13
  • Zysk/Strata: 💰 +119.95j

Jedziemy dalej, mam nadzieję, że zielono będzie również na koniec pierwszego miesiąca w tym roku. Przypominam, że stawkowanie maksymalne to 50j a nie mniejsze niż 10j.
Wysokość stawki zawsze dobieram pod względem tego jak pewny danego typu jestem u oczywiście na to na ile sobie w danym momencie mogę pozwolić. Nadal postaram się w miarę możliwości pisać informacje o danym typie dlaczego tak a nie inaczej.

Do usłyszenia niebawem 🔥
 
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
28. ⚽ Zulte Waregem - OH Leuven ✅ 2:3
29. ⚽ Zulte Waregem - OH Leuven ✅ 75min.
  • Thomas Henry (Leuven) strzeli gola
  • 2,24
  • 1xbet
  • 20j

Idę dzisiaj w dwa zakłady na jeden mecz.
Wybrałem pojedynek w belgijskiej Jupilar gdzie staną na przeciwko siebie sąsiedzi z tabeli, 9te Zulte podejmować będzie Leuven które jest piętro wyżej w ligowej tabeli.
Myślę, że dzisiaj w tym meczu możemy zobaczyć spora ilość goli, przekonują mnie do tego przede wszystkim goście dzisiejszego meczu, "les coalises" w tym sezonie na wyjazdach rozegrali 10 spotkań i aż 8x padał wynik z conajmniej 4 bramkami. W przypadku Zulte 4x oglądaliśmy minimum 4 trafienia a w ich meczach domowych średnia goli wynosi równo 3,00. Jeśli ktoś lubi h2h to oba poprzednie pojedynki na stadionie Zulte kończyły się wynikami 2:2.

Drugim moim typem jest bramka Thomasa Henrego z zespołu gości, który jest niesamowity w tym sezonie. Ma na swoim koncie już 15 trafień, ten 27-latek trafia jak na zawołanie w tym sezonie i jest głównym strzelcem drużyny.
Warte podkreślenia jest, że Thomas jest także pierwszym do strzelania karnego w razie potrzeby. Jeżeli dzisiaj strzeli gola to będzie to jego najlepszy sezon w karierze i przebije 15 goli strzelonych w poprzedniej kampani.

Powodzenia 🔥

💰+36.9j
💰+24.8j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +7
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
31. 🏀 MBA Moskwa - Gorzów Wielkopolski ✅ 76:97
  • Gorzów
  • 2,14
  • 1xbet
  • 25j.
EuroCup Women, mecz o godzinie 15:00

Powodzenia 🔥

💰+28.5j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
32. ⚽ Boulogne - Bastia ❌ 1:2
  • Boulogne
  • 2,37
  • 1xbet
  • 25j.
Przenosimy się do 3. ligi francuskiej.
18 w ligowej tabeli Boulogne podejmuje lidera z Bastii i taki kurs na gospodarzy? Ja w to wchodzę bowiem gospodarze dzisiajszego starcia to największe rozczarowanie tego sezonu, mówił o tym nawet na konferencji przedmeczowej trener Bastii Mathieu Chabert, Boulogne przed sezonem stawiane było jako jeden z faworytów do awansu, ale życie póki co pisze inny scenariusz i póki co bardziej trzeba zrobić wszystko żeby wydostać się ze strefy spadkowej. Dodatkowo trener Bastii nie będzie mógł skorzystać z kilku zawodników, nie zobaczymy dzisiaj: Cioni, Santelli, Mesbah, Guibert, Coulibaly, Kherbachce, Salis, Roncaglia.

W pierwszym meczu w Bastii 1:0 wygrała drużyna Boulogne. Dzisiaj czas na pierwsze zwycięstwo na Stade de Liberation.
 
Ostatnia edycja:
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
33. ⚽ Kassel - Steinbach Haiger ❌ 2:1
  • Steinbach Haiger
  • 1,60
  • 1xbet
  • 50j.
Liga regionalna w DE. Można również obstawiać u polskich bukmacherów. A więc tak, Kassel zajmuje 15 miejsce w ligowej tabeli zaś Steinbach to lider rozgrywek (jedna drużyna awansuje) i mają tyle samo punktów co drugi FSV Frankfurt, każde punkty jak na wagę złota.
Ale jeszcze większym argumentem są dla mnie absencje w zespole z Kassel, nie zagrają: Brill, Mogge, Schwechel, Durny, Zornio i Brandner.
Kursy mocno z tego powodu spadają a to powinien być spacerek dla lidera który jest w dobrej formie.

Powodzenia 🔥
 
Ostatnia edycja:
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
34. ⚽ Real Murcia - Betis B ✅ 0:2
Secunda Division B - Grupa 4.

Powodzenia 🔥

💰+40j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
36. ⚽ OH Leuven - Gent ❌ 0:3
  • Thomas Henry (OH Leuven) strzeli gola
  • 2,60
  • 1xbet
  • 25j.

Właściwie mogę wkleić raz jeszcze analizę z ubiegłego czwartku czyli:

"Drugim moim typem jest bramka Thomasa Henrego z zespołu gości, który jest niesamowity w tym sezonie. Ma na swoim koncie już 15 trafień, ten 27-latek trafia jak na zawołanie w tym sezonie i jest głównym strzelcem drużyny.
Warte podkreślenia jest, że Thomas jest także pierwszym do strzelania karnego w razie potrzeby."

W czwartek strzelił swoją 16 bramkę w lidze, dzisiaj również szykuje się mecz overowy, gospodarze ostatni raz bramki nie strzelili u siebie w lutym ubiegłego roku! Jeśli uda się dzisiaj pokonać chociaż raz bramkarza Gent to jest duża szansa, że zrobi to właśnie Henry.
 
Ostatnia edycja:
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
37.

⚽ Roda JC Kerkrade - Jong FC Utrecht ✅ 2:1
  • Over 2.5
  • 1,54
⚽ OH Leuven - Gent ✅ 0:3
  • Over 2.5
  • 1,53

  • Kurs ogólny: 2,36
  • Unibet
  • 30j.
Powodzenia 🔥

💰+40.8j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +122
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
39.

⚽ Inter Mediolan - A.C Milan ✅ 2:1
  • Inter (A)
  • 1,42
⚽ W.B.A - Manchester City ✅ 0:5
  • City
  • 1,17
🏐 Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn Koźle ✅ 2:3
  • ZAKSA
  • 1,27

  • Kurs ogólny: 2,11
  • Unibet
  • 40j.

Powodzenia 🔥

💰+44.4j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +122
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
41. 🤾‍♀️ Merignac - Dijon ❌ 23:26
  • Merignac
  • 2,55 (2,24 po odliczeniu podatku)
  • efortuna
  • 20j.

Pilka ręczna Pań we Francji, okazja jeśli chodzi o fortunę, wszędzie kursy pospadaly na gospodynie w okolice 2,00 a Fortuna trzyma 2,55 co nawet po odliczeniu podatku mocno się opłaca. Osłabienia dzisiaj u Dijon dlatego kursy mocno się odwróciły. Merignac miejsce 12 w ligowej tabeli, zaś Dijon oczko niżej.

Powodzenia 🔥
 
Ostatnia edycja:
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
42. 🎾 Riderknech - Żuk ❌ 6/7 2/6
  • 3 sety (Ilość setów)
  • 2,20
  • Unibet
  • 30j.

*******

43.

🎾 Riderknech - Żuk
  • Over 21.5
  • 1,35
🏐 Resovia - Verva Warszawa
  • Over 174.5
  • 1,40

  • Kurs ogólny: 1,89 ❌
  • Unibet
  • 40j.

Powodzenia 🔥
 
Ostatnia edycja:
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
44. ⚽ Ajax Amsterdam - Willem II ❌ 7 RR
  • Ajax powyżej 8.5 (rzuty różne)
  • 2,16
  • Unibet
  • 40j.

Ajax dość dużo nabija rzutów różnych, zobaczmy jak to wygląda w meczach domowych tego sezonu:
  • Feyenoord (6)
  • PSV (6)
  • Zwolle (14)
  • Twente (9)
  • Heracles (14)
  • Sittard (7)
  • Heerenveen (5)
  • Vitesse (7)
  • Waalwijk (4)
Średnia to równo 8 RR na mecz, a ostatnie dwa mecze pomiędzy tymi drużynami to aż 24 rzuty różne nabite przez Ajax, po 12 w każdych z tych spotkań. Ajax będzie dziś cały mecz atakował, są o kilka klas lepszym zespołem, a ustawienie 4-3-3 powinno pomóc w nabiciu zadowalającej mnie liczby cornerów.

Powodzenia 🔥
 
Ostatnia edycja:
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
45. ⚽ Olimpique Lyon - Bordeaux ✅ 7:9 RR
  • Lyon over 6.5 (rzuty rożne)
  • 1,89
  • Unibet
  • 50j.
46. ⚽ Olympique Lyon - Bordeaux ❌ 7:9 RR
  • Lyon over 7.5 (rzuty rożne)
  • 2,63
  • Unibet
  • 40j.

Nie mam w zwyczaju wracać do tego co było wczoraj, ale kilka słów odnośnie wczorajszego Ajaxu, mecz ułożył się idealnie 0:0 do przerwy i w tym momencie Ajax powinien mieć na koncie nie dwa RR a conajmniej kilka więcej, ciężko uwierzyć, że te cornery w tym meczu nie weszły, no ale to już historia i nie ma co tego długo rozpamietywac.
Dzisiaj OL, lubię w tym sezonie grać Lyon na RR bo tak jak już wcześniej o nich pisałem nabijaja ich dużo. Jako gospodarze:
  • Metz (9)
  • Lens (7)
  • Nantes (9)
  • Brest (12)
  • Reims (4)
  • St. Etienne (3)
  • Monaco (2)
  • Marsylia (19)
  • Nimes (9)
  • Dijon (13)
Średnia to 8,7 RR na mecz domowy.
Dzisiaj liczę, że Bordeaux postawi ciężkie warunki OL a wtedy Lyon będzie musiał atakować, a oni jak już atakują to cornery sypia się w ilościach hurtowych, z tego też powodu idę odważnie w dwie linie 6.5 i 7.5, inwestuje w to sporo gotówki bo liczę, że Lyon mnie nie zawiedzie.

Później jeszcze będzie kupon ako.

Powodzenia 🔥

💰+44.5 j.
💰
-40j.
 
Ostatnia edycja:
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
47.

⚽ Bayern Monachium - TSG Hoffenheim ✅
  • Bayern over 6.5 (rzuty rożne)
  • 1,46
⚽ Inter Mediolan - Benevento ✅
  • Inter
  • 1,18
⚽ OH Leuven - Beerschot ❌
  • Over 2.5
  • 1,57

  • Kurs ogolny: 2,70
  • Unibet
  • 40j.

Powodzenia 🔥
 
Ostatnia edycja:
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
48. ⚽ OH Leuven - Beerschot ❌ 0:1
  • Thomas Henry strzeli gola
  • 2,40
  • 1xbet
  • 30j.

Tradycyjnie już idę w bramkę snajpera OH Leuven. Pisalem o nim już dwukrotnie wiec nie będę się powtarzał, dzisiaj dodatkowo Thomas będzie zmotywowany bowiem musiał pauzować w ostatnim meczu za czerwona kartę. Myślę, że odpoczynek dobrze wpłynie u dzisiaj mocno zaakcentuje swoj powrót i zdobędzie swojego 17 gola w sezonie.

Powodzenia 🔥
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom