>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zagrajmy.

tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
⚽ Widzew II Łódź - GKS Belchatów
39. over 5.5 żk @2,25 (forbet, 100j.) (5)
40. over 6.5 żk @2,90 (forbet, 70j.) (5)
41. Czerwona kartka @3,50 (forbet, 40j.) (0)

4. liga łódzka, to może być decydujące starcie w walce o awans do 3. ligi. Widzew jest liderem i ma dwa punkty przewagi właśnie nad odradzającym się GKSem Bełchatów. Właściwie to między tymi zespołami rozstrzygnie się kwestia awansu (awansuje jedna druzyna) bowiem 3. zespół ligi traci odpowiednia 13 i 15 punktów do w/w dwójki.
Mecz z wieloma podtekstami, ja wiadomo oba kluby delikatnie mówiąc nie przepadają za sobą i już przed sezonem wiadomo było, że będzie gorąco w meczach bezpośrednich. Tak było na jesień w Bełchatowie gdzie górą byli goscie wygrywajac 2:0 a ekstraklasowy sędzia Paweł Malec pokazał aż 9 żółtych kartek. Niemniej gorąco jest teraz jeszcze długo przed meczem, a to terminem meczu (piątek, godzina 15⁰⁰) a to doborem sędziego - Paweł Pskit ze Zgierza posedziuje ten ważny pojedynek, bełchatowianie nie są zadowoleni z doboru arbitra który wg. nich może sprzyjać Widzewowi, a ich samych już wiele razy w tym sezonie krzywdził (ale to oczywiście wersja GKSu.)

"To jeden z tych arbitrów, których kibice GKS-u Bełchatów powinni znać doskonale, bowiem w tym sezonie już trzykrotnie miał okazję pracować przy meczach z udziałem naszej drużyny. Ostatni raz… dwa tygodnie temu w spotkaniu z KS Kutno. Gdy był rozjemcą, „Brunatni” dwa razy wygrywali (z LKS Kwiatkowice 4:1 i KS Kutno 4:2) i raz zremisowali (z AKS SMS Łódź 0:0). W trakcie tych spotkań 16 razy sięgał po żółte kartki i aż 4 razy po czerwone. Z tego powodu w piątkowym meczu na ławce trenerskiej GKS-u zabraknie asystenta trenera, Adriana Teodorczyka, który pod koniec starcia z KS Kutno został ukarany „czerwienią”."

Nie mam wątpliwości, że powinno być ostro, tak też gram. Nie wiem czy jeszcze jakiś bukmacher wystawił już kursy na kartki, ale są w forbecie więc gram już dzisiaj.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +668
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
(ROK 2021: +500,5j.)
(ROK 2022: +568,6j.)


MARZEC 2023:

  • Podanych typów/kuponów: 41
  • Wygrane: 22
  • Przegrane: 19
  • Zwroty: 0
  • Zysk/Strata: 💰 +381,52j.

  • STYCZEŃ: +52j.
  • LUTY: +177,33j.
  • MARZEC: +381,52j.

  • ROK 2023: +610,85j.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2863
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
⚽ Wisła Kraków - Chrobry Głogów
1. Wisła @1,38 (4:1)
⚽ ŁKS Łódź - Chojniczanka Chojnice
1. ŁKS @1,60 (2:1)

(2,21 - unibet - 100j.) +121j.

Przede wszystkim idę na tą kolejke w w/w dubel sobotnio/niedzielny.
Wisła Kraków w sobotnie popołudnie podejmować będzie Chrobrego, drużyna prowadzona przez Radosława Sobolewskiego rozgrywa kapitalną wiosnę w której jeszcze nie straciła punktów, chociaż akurat z tego powodu lekko ręką mi zadrżała bo wiadomo, że ta passa kiedyś musi się skończyć, ale za chwilę wyjaśnię dlaczego jeszcze nie dzisiaj. Chrobry na jesień (kiedy wówczas rozgrywał super rundę) ograł Wisłe 2:0, niestety od tego momentu wiele się zmieniło i Chrobry bardzo słabo punktuje, bilans 1-1-4 nie napawa optymizmem, efektem tego jest spadek na 8. miejsce. Tak jak powiedziałem, Wisła jest w zupełnie innym położeniu, Biała Gwiazda na wiosnę goni czołówkę i już bardzo blisko jest TOP2, wczoraj przegrał Ruch więc szansa by zbliżyć się na jeden punkt wydaje się znakomita. Jeszcze na jedną sytacje wróciłem uwagę, póki co krakowianie mierzą się z zespołami z niższych regionów ligi (Skra, Tychy, Katowice, Odra, Resovia) na uwagę zasługuje głównie wygrana w Gdyni, ale te najtrudniejsze mecze dopiero przed zespołem Sobolewskiego (Ruch, ŁKS, Termalica), dlatego trzeba punktować z zespołami w teorii słabszymi.
W jednej jak i drugiej drużynie nikt nie pauzuje za kartki.

Przenosimy się na niedzielny mecz "do rosołku" w Łodzi, gdzie lider podejmować będzie ostatnia drużynę w lidze. Na przekór zasady nie graj pierwszego z ostatnim, to jednak łodzianie mają wszystkie argumenty by zgarnąć komplet punktów. Chojniczanka ma duże problemy w defensywie i na wyjazdach razem z Chrobrym stracili najwięcej bramek w lidze, a przecież na przeciw najlepsza drużyna w lidze, nie tylko jako lider, ale także najlepiej grająca drużyna u siebie (27 pkt, 22-11 gole). Podobnie jak w spotkaniu Wisły z Chobrym są rachunki do wyrównania, na jesień w Chojnicach to gospodarze byli górą (1:0). W obecnych dyspozycjach ciężko będzie ekipie trenera Brede urwać punkty Łódzkiemu Klubowi Sportowemu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2978
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Zagłebie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice
2. over 4.5 żk @1,48 (8)
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Rzeszów
2. Stal over 4.5 RR @1,71 (6)

(2,53 - fortuna - 70j.) +85,8j.

Po meczu w Łodzi który mam nadzieję zakonczy się wygraną gospodarzy, mamy dzisiaj jeszcze dwa pojedynki, w których pograne mam w/w statystyki. Zacznijmy od meczu w Sosnowcu. Zaglebie niebezpiecznie zbliża się do czerwonej strefy, już zaledwie zostały trzy punkty zapasu, Puszcza natomiast po świetnej jesieni na wiosnę spuściła z tonu, ale nadal znajduje się na miejscu barażowym, nie wiem tak na prawdę co ta Puszcza będzie chciała zrobić z tym faktem na koniec sezonu, ale fakty na razie są takie, że nadal się liczą. Zagłębie u siebie ze średnia 2.5 żk na mecz, Puszcza to już prawie 3 kartki na mecz wyjazdowy, dodajmy do tego jeszcze sędziego Sulikowskiego ze średnia prawie 6 żółtych kartek na zapleczu EKS. Jeszcze wspomnę h2h, na jesień w Niepołomicach 0:0 ale kartek było 7, sezon wcześniej 6 żóltek i czerwona kartka, a w Sosnowcu 7 żk. Wszystko wskazuje na kartki w tym meczu, dlatego też obieram taki kierunek.

Na zakończenie piłkarskiej niedzieli w Bielsku TSP podejmować będzie rzeszowską Stal. Właściwie musiałbym powielać to co zawsze pisze przy okazji meczów Stali w tym sezonie. Maszynka do rogów, zespół który wykonał ich najwięcej w lidze, 7.58 cornera w delegacjach robi wrażenie. Dzisiaj dobry kurs na pięć RR bo rywal mocny, ale przecież Stal niezależnie od rywala z którym gra nabija ich masę, ostatnio w Łodzi aż 8, w Chorzowie 6, w Gdyni 10. (Wymieniłem silnych rywali Stali.)
Jest również linia niżej, choć ja bym ewentualnie szedł w drugą stronę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2853
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
⚽ Chojniczanka Chojnice - Termalica Nieciecza
3. Chojniczanka over 2.5 żk @1,95 (3)
⚽ Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz
3. over 5.5 żk @2,00 (5)

(3,90 - fortuna - 50j.)

Gospodarze na dnie ligowej tabeli, za to w czubie jeśli chodzi o zbierane kartoniki, u siebie blisko trzy żółtka na mecz, a frustracja będzie tylko rosnąć. Do Chojnic przyjezdza Termalica, zespół walczący o bezpośredni awans, przeciwstawić się można walka o każdy centymetr boiska, liga jest jeszcze do uratowania, ale trzeba zacząć punktować. Po ostatnim meczu w Łodzi, oberwało się słownie piłkarzom od kibiców, więc myślę, że dzisiaj będą chcieli pokazać, że im zależy. Sędzia Rasmus ma średnia prawie 5 żk na mecz w tym sezonie, myślę, że dzisiaj minimum trzy żółtka dla gospodarzy bardzo dobra opcja.

Sandecja to zespół który zbiera najwięcej kartek w lidze - 84 w 24 kolejkach, natomiast Chrobry na wiosne to zupełnie inna drużyna niż na jesień, często faulujaca i zbierajaca sporo kartek, żółtych ale i czerwonych, frustracja bo wyniki bardzo słabe. Sędzia Różycki ze średnia ponad 5 kartek na mecz. Na jesień 8 żółtek. Powinno być dobrze pod tym względem również dzisiaj.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1214
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Zdrowych oraz radosnych Świąt Wielkanocnych dla wszystkich! 🐣

⚽ Puszcza Niepołomice - Wisła Kraków
4. 1X @1,87 (unibet, 80j.) +69,6j.

Pewnie wiele osób spodziewało się typów pod Białą Gwiazdę, ale ja jednak dzisiaj na przekór.
To będzie na prawdę Wielka Sobota w Niepołomicach, wielkie święto na które czeka całe miasto.
Puszcza bowiem dzisiaj świętować będzie 100lecie istnienia klubu, o tym, że tym meczem żyją całe Niepołomice niech świadczy chociażby to, że miejscowy proboszcz przełożył mszę rezurekcyjną na godzienie 20:30 tak żeby nie kolidowała ona z meczem, a same wejściówki w liczbie 2000 bardzo szybko znalazły swoich nabywców.
Jeśli chodzi o sam mecz to sytuację obu klubów - Puszcza nadal liczy się w walce o awans do Ekstraklasy bowiem zajmuje 5. miejsce, Wiślacy natomiast są na miejscu nr. 3 z pięciopunktową przewagą nad dzisiejszym rywalem. Uważam natomiast, że to jest ten moment w którym podopieczni Sobolewskiego w końcu stracą jakieś punkty, Wisła do tej pory wygrała wszystkie mecze na wiosnę więc prawdopodobieństwo, że w końcu się potkną rośnie z meczu na mecz. W Niepołomicach jest bardzo specyficzne boisko, jest ono węższe niż pozostałe obiekty w lidze, o tym jak pomoga to miejscowym "Żubrom" niech świadczy fakt, że Puszcza na własnym terenie w obenym sezonie przegrała tylko raz a bilans wynosi 7-4-1. Wisła zdecydowanie lepiej radzi sobie w Krakowie, w delegacjach wygrała 50% rozgrywanych spotkań. W Puszczy nie zagra Łukasz Sołowiej za czerwoną kartkę, w Wiśle sytuacja raczej stabilna, względem ostatnich spotkań bowiem nadal niezdolni do gry są Uryga, Starzyński a do treningów dopiero wraca Basha.
Wg. mnie dzisiaj Wisła straci pierwsze punkty na wiosnę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2311
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
⚽ Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
5. over 5.5 kartek @2,20 (etoto, 100j.) (4)

W wielkanocny poniedziałek w Białymstoku dojdzie to pojedynku o sześć punktów, a w zasadzie dla gdańszczan to już nie jest mecz z gatunku o sześć punktów a o być albo nie być w ekstraklasie w przyszłym sezonie, każda porażka znacznie oddala ekipę bialo-zielonych od utrzymania, w nieciekawej sytuacji również Jagiellonia która jest tuż nad kreską co oznacza, że również jest bardzo zaangażowana w walkę o ligowy byt. W takiej sytuacji zdecydowanie idę w kartki, tym bardziej, że rozjemcą tego pojedynku będzie jeden z bardziej overowych sędziów w ekstraklasie - Damian Sylwestrzak ktory w 20 spotkaniach pokazał 117 żk i 2 czerwone. Na jesień w Gdańsku było pokazanych 8 żółtych kartek, dodać można jeszcze fakt, że Lechia w meczach wyjazdowych zobaczyła najwięcej żółtych kartek w lidze - 39.

Wszystko wskazuje na dużą ilość upomnień.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1166
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
⚽ Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
6. over 4.5 kartek @1,60 (4)
⚽ Miedź Legnica - Legia Warszawa
6. Legia @1,55 (2:2)

(2,48 - etoto - 70j.)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +828
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
⚽ Górnik Łeczna - ŁKS Łódź
7. ŁKS @2,20 (unibet, 80j.) (1:1)

Dzisiaj na zakończenie 26. serii gier w Łęcznej miejscowy Górnik podejmować będzie Łódzki Klub Sportowy. Górnik mimo, że w lidze radzi sobie mocno średnio, to mimo tego potrafil dotrzeć do półfinału PP za co należą im się ogromne brawa. W lidze tak jak wspomniałem nie wygląda to tak dobrze, 13. miejsce, a uważam, że to zespół spokojnie na TOP10, dzisiaj zadanie Górników niełatwe, niedość, że przyjeżdza lider to jeszcze bardzo poważne ubytki w składzie, nie zagra podstawowa para środkowych obrońców de Amo oraz Biernat, wątpliwy występ również najlepszego strzelca Krykuna który nabawił się urazu oka w pucharowym meczu z Rakowem, ale tutaj stawiam znak zapytania bo to czy Krykun zagra okaże się po podaniu składów, a więc na pewno niedługo. ŁKS ma szansę zrobić milowy krok do ekstraklasy bowiem punty w tej kolejce straciła Termalica, Ruch oraz Wisła. Do tego do składu wraca jeden z liderów łodzian - Kowalczyk. W związku z powyższym uważam, że kurs 2,20 jest do przyjęcia i stawiam na wygraną dzisiejszych gości.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1552
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
🎾 Diego Schwarzman - Jannik Sinner
8. Sinner (handicap -3.5 asa) @1,96 (1xbet, 90j.) (zwrot)

Jest rownież w fortunie po kursie 2,03.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +284
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
⚽ Resovia Rzeszów - Chrobry Głogów
9. Resovia @2,00 (unibet, 80j.) (1:1)

27 serie gier rozpoczynać będziemy w Rzeszowie, Resovia na stadionie Stali podejmować będzie Chrogrego Głogów.
Gospodarze w dobrej formie, potwierdziła to ostatnia kolejka Resovia ograła Skre Częstochowa aż 5:0 i można lekko odetchnąć bowiem zrobiło się 6 punktów przewagi nad strefą spadkową. Chrobry skończył się dla mnie wraz z rozpoczęciem się rundy rewanżowej, w ostatnich 5 kolejach Chrobry zrobił 2pkt a bilans bramek to (1:12) nie wygląda to dobrze. Na wyjazdach tracą mnóstwo goli z Wisłą 1:4, Chojniczanka 3:3, PBB 1:6, ŁKS 2:5. Nie zagra Dawid Hanc za czerwoną kartkę. Uważam, że każde kursy powyżej podwojenia są opłacalne by postawić w kierunku Resovii.
 
Ostatnia edycja:
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
⚽ Wisła Kraków - Stal Rzeszów
10. over 11.5 RR @1,96 (unibet, 100j.) (8:2)
11. over 12.5 RR @2,55 (unibet, 60j.) (8:2)

Czekałem na ten mecz, ze względu na rzuty różne. Zgadzam się z kolegą wyżej, że punkty powinny zostać w Krakowie, ale kursy w okolicy 1,60 dla mnie nie do przyjęcia. Skupiam się jak już wcześniej mówiłem na RR. Spotykają się dwie drużyny które biją najwięcej rogów w lidze. Wisła u siebie wykonała już 96 cornerów w 13 meczach co daje średnia 7.38 na mecz, z drugiej strony Stal ktora ma najwięcej w lidze rzutów różnych na wyjazdach, wykonała ich 97 w 13 spotkaniach - średnia 7.46 na mecz. Jak jeszcze dodamy, że na jesień w Rzeszowie było 13 rzutów różnych to wyglada to na papierze kapitalnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +673
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
⚽ Odra Opole - GKS Tychy
12. over 5.5 kartek @2,10 (superbet, 100j.) (6 żk, 1ck) +84,8j.

Odra Opole znajduje się tuż nad kreską z dwupunktową przewagą nad czerwoną strefą, Tyszanie natomiast to typowy średniak ligowy, "tu przegram, tam wygram a i remis się trafi". Jedni i drudzy graja ostro, Odra ma średnia 2.5 żóltej kartki na mecz a Tychy 2.70, nie idę jednak w żółte tylko ogólne kartki bo Odra u siebie już czterokrotnie oglądała czerwień, GKS raz grał w osłabieniu grając na wyjeździe. Mecz ważny dla Odry, ale Tychy to taki zespół który lubi się dostosować do rywala, tj. chociażby w ostatnim spotkaniu z Arką Gdynia, czy wcześniejszy w Rzeszowie z Resovią.
Z gwizdkiem Pan Gryckiewicz ze średnia ponad 5 kartek na mecz, ale w 10 spotkaniach które gwizdach pokazał też 3 czerwone kartki.
Na jesień w Tychach kartek było 7. W poprzednim sezonie w Opolu 7 żółtych, 1 czerwona.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1655
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
⚽ Sparta Praga - Slavia Praga
13. over 8.5 kartek @2,30 (etoto, 80j.) (10) +81,9j.
14. over 0.5 czerwonej kartki @2,30 (etoto, 70j.) (0)

🎾 Andrey Rublev - Taylor Fritz
15. Fritz @1,97 (unibet, 80j.) (2:1)

⚽ Korona Kielce - Jagiellonia Białystok
16. over 5.5 kartek @2,05 (etoto, 80j.) (2)
 
Ostatnia edycja:
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
⚽ Odra Opole - GKS Tychy
17. over 3.5 kartki @1,25 (6 żk, 1 ck)
⚽ Korona Kielce - Jagiellonia Białystok
17. over 3.5 kartki @1,28 (2)
⚽ Sparta Praga - Slavia Praga
17. over 6.5 kartki @1,45 (10)
🏐 Projekt Warszawa - ZAKSA K-K
17. Będzie rozegrany 4. set @1,44 (1:3)

(3,34 - etoto - 100j.)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +729
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
⚽ Termalica Bruk-Bet Nieciecza - ŁKS Łódź
18. over 5.5 kartki @2,05 (superbet, 100j.) (9) +80,4j.

Mecz na szczycie, lider jedzie do zespołu będącego w dobrej formie, Termalica prowadzona przez trenera Latala zajmuje 3. miejsce i już dzisiaj mogą wskoczyć na miejsce drugie oznaczające na koniec sezonu bezpośredni awans. Delikatnym faworytem są gospodarze i ja się z tą tezą zgadzam, łodzianie w poprzedniej kolejce uratowali w końcówce remis w Łęcznej ale z przebiegu gry lepiej wyglądał Górnik i ŁKS jeden punkt może zawdzięczać młodemu bramkarzowi który wybronił karnego oraz dobitkę na 2:0.
To powinien być mecz walki, Termalica grając u siebie zarobiła najwięcej kartek w lidze - 43 to daje średnią ponad 3 żółte kartki na mecz, zarobiła również jedna czerwoną kartkę. ŁKS w delegacjach ponad 2.5 żk kartki na mecz i również jedna czerwona. Sędzia Damian Sylwestrzak w pierwszej lidze prawdzil dwa spotkania i był to pierwszy mecz w Łodzi właśnie pomiędzy ŁKSem i Termalica - pokazał 5 żółtych kartek, oraz pojedynek Odry Opole z Ruchem Chorzów i tam 7-krotnie karał zawodników żk. Ciekawosta jest, Pana Sylwestrzaka częściej widujemy na poziomie ekstraklasy a tam nie ma sobie równych pod tym względem, do kieszonki sięgał już aż 123 razy, co jest najlepszym wynikiem na najwyższym poziomie rozgrywkowym, ale trzeba zaznaczyć, że sędziował najwięcej meczów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2427
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
⚽ Arka Gdynia - Skra Częstochowa
19. Arka (ha -1.5) @2,25 (unibet, 80j.) (0:1)

Kolejny mecz rozgrywany będzie w Gdyni, Arka która jest na 6. miejscu zmierzy się z zespolem ze strefy spadkowej. Ciężko się typuje gdynian w tym sezonie, mecze przeplatane wygranymi, porażkami i remisami, w tym tygodniu dowiedzieliśmy się, że nowym trenerem Arki został Ryszard Wieczorek, to ma pobudzić Arke, plan minimum to oczywiście baraże o ekstraklasę, ale jeśli już to z jak najlepszej pozycji wyjściowej, choć i strata do TOP2 nie jest wielka. Szansa by dzisiaj zbliżyć się do czołowych miejsc a także odskoczyć od goniącego Podbeskidzia idealna. Skra przyjezdza bez kapitana zespołu doświadczonego - Piotra Noconia i to jest bardzo duża strata. W Arce też osłabienia bo za czerwień pauzuje Marcus (ale to nie jest podstawowy zawodnik), za żółte pauzują dzisiaj napastnik Skóra oraz Martin Dobrotka.
Skra jest po porażce 0:5 z Resovia i mam wrażenie, że w Częstochowie już czekają na mecz który odbędzie się za tydzień, wtedy Skra podejmować będzie Odrę Opole - bezpośredniego rywala, który wczoraj odskoczył Skrze na 5 pkt. Myślę, że dzisiaj Arka wygra dość pewnie, sam gram handicap, jeśli ktoś szuka czegoś do AKO to myślę, że czysta jedynka jak najbardziej do wzięcia.

Szkoda, że nie ma nigdzie do obstawiania strzelca bramki bo mysle, że dzisiaj Czubak się zabawi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1555
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
⚽ Napoli - AC Milan
20. over 4.5 kartki & Napoli over 5.5 RR & 1X @2,60 (unibet, 80j.)

🎾 Emil Ruusuvuori - Frances Tiafoe
21. Tiafoe @1,58
🎾 Dominic Thiem - Constant Lestienne
21. Thiem @1,21

(1,91 - unibet - 100j.)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +674
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
🎾 Jule Niemeier - Elena Rybakina
22. Rybakina hc -3.5 asów @1,97 (1xbet, 100j.) (2:9) +97j.

🎾 Jule Niemeier - Elena Rybakina
23. Rybakina hc -2.5 asów @1,43 (2:9)
🎾 Barbora Krejcikova - Aryna Sabalenka
23. Sabalenka hc -1.5 asów @1,40 (2:10)
🏐 Zawiercie - Olsztyn
23. Zawiercie @1,35 (3:1)

(2,70 - fortuna - 100j.) +137,6j.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +666
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
⚽ Bayern Monachium - Manchester City
24. Bayern over 53.5% posiadania piłki @1,95 (etoto, 100j.) (55%) +71,6j.

U innych bukmacherów (fortuna) kurs niższy albo (betclic) linia wyższa.
Bayern w Manchesterze miał 54% posiadania piłki, dzisiaj okazja by ten zakład wszedł moim zdaniem jeszcze większa. Gospodarze przegrali na Etihed aż 0:3, ale Niemcy to Niemcy, na pewno nie odpuszcza i moim zdaniem ruszą do ataku by szybko strzelić bramkę. Jeśli City szybko nie zamknie tego dwumeczu to wg mnie Bayern będzie utrzymywać się przy piłce, atakował, a podopieczni Guardioli skupią się na kontrach. Kurs na ETOTO zdecydowanie do grania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1470
Do góry Bottom