>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zagrajmy.

tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
52.🏐 ZAKSA - Zenit
Typ: over 185.5 @1,92 ✅ (225 pkt)
1xbet, 50j.

+46j.

53.🏐 ZAKSA - Zenit
Typ: (Ilość setów) 5 setów @3,00 ✅ (2:3)
1xbet, 20j.

+40j.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +242
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
59.⚽ Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź
Typ: Sandecja @4,65 ✅ (2:1)
STS, 20j.

+61.84j.

60.⚽ Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź
Typ: 1X @1,76 ✅ (2:1)
Unibet, 40j.

+30.4j

Na wstępie zaznaczę, że w Unibecie kurs na zwycięstwo Sandecji jest 3,65 dlatego mimo podatku zdecydowałem sie zagrać w STSie na wygraną gospodarzy.
Jak to mówią, serce jedno a rozum drugie.
Nie rozumiem kursów na ten mecz. Sandecja jest niepokonana od 10 meczów, łodzianie sa w dołku i dodatkowo z problemami kadrowymi.
Przede wszystkim ze składu ŁKSu wypada najlepszy zawodnik, siła ofensywy czyli Pirulo, nie zobaczymy również prawego obrońcy Dankowskiego a kolejny z graczy jak to ładnie ujął trener Mamrot walczy z czasem i nie wiadomo czy zdoła wykurować się na ten mecz, nie podał jednak o kogo chodzi. Niezdolny do gry jest również "Rico" Ricardinho oraz cały czas Corral, a więc ŁKS nadal pozostaje jedynie z Sekulskim z przodu.
Oczy krwawią oglądając ostatnie pojedynki Łódzkiego Klubu Sportowego, czy to mecz wygrany w Olsztynie czy remis z Zagłębiem Sosnowiec do najefektywniejszych nie należały.

Co innego ekipa Dariusza Dudka, Sandecja w Nowym Sączu ograła ostatnio Tyszan 2:1 oraz Miedź 2:0 a pamiętać należy, że Saczersi blisko byli ogrania Termalici na wyjedzie prowadząc do 92' 2:1.

Słaba forma ŁKSu + osłabienia + Sandecja w gazie nie pozwalają przejść obojętnie wobec kursów wystawionych na nich przez bukmacherów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +11
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
61.

⚽ Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź

Typ: Sandecja strzeli @1,58 ✅ (2:1)
🎾 Nishikori - Bedene
Typ: Nishikori @1,41✅ (2:1)

(2,23) Unibet, 30j.

+36.9j.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +249
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
63.🎾 Auger-Aliassime - Isner
Typ: Under 0.5 TB @2,90 ❌
Unibet, 20j.

Miałem już dzisiaj nic nie grać, czekać spokojnie na mecz Polaków, bo grać reprezentacji wyjątkowo nie lubię ale wpadł mi w oko jeden zakład z tenisa w Miami.
Oczywiście, John Isner i brak tie breaka w meczu mocno się ze sobą gryzie, ale w Miami kort jest bardzo wolny co stawia w roli zdecydowanego faworyta moim zdaniem Kanadyjczyka Augera, a zarazem powoduje, że TB w tym meczu nie jest tak oczywisty jak na szybkim podłożu. Isner rozegrał wczoraj trzysetowke z McDonaldem i "taja" nie było. Nie było go również w meczu Augera z Herbertem.

Kurs mnie zadowala, stawka rekreacyjna. Zagramy.
 
Ostatnia edycja:
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
MARZEC 2021
  • Podanych typów/kuponów: 63
  • Wygrane: 32
  • Przegrane: 31
  • Zysk/Strata: 💰 +216.04j.

Mamy jeszcze 3 dni Marca, coś jeszcze na pewno dojdzie, podsumowanie miesiąca w środę albo w czwartek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +249
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
MARZEC 2021
  • Podanych typów/kuponów: 70
  • Wygrane: 33
  • Przegrane: 37
  • Zysk/Strata: 💰+20.04j.

  • STYCZEŃ: -113.15j
  • LUTY: -182.55j
  • MARZEC: +20.04
  • ROK 2021: --275.66j

Gdy wydawało się jeszcze kilka dni temu, że jestem na dobrej drodze by zniwelować stratę z pierwszych dwóch miesięcy, wtedy dopadl mnie kryzys i nadeszło kilka czerwonych typów.
Marzec kończymy z niewielkim zyskiem, mam nadzieje, ze to dobry prognostyk a kolor zielony pozostanie z nami na dobre.

 
Otrzymane punkty reputacji: +249
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
1. ⚽ Western United FC - Melbourne City FC
Typ: over 11.5 RR @2,02 ✅ (1:12)
Unibet, 40j.

+40.8j.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +182
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
2.🏐 Woori - Kepco
Typ: Kepco -1.5 seta @1,83 ❌
bet365, 50j.

Siatkówka, Korea Południowa, ale mnie zawiało dzisiaj daleko, ale chcę się z Wami podzielić dlaczego tak a nie inaczej i czemu tak egzotycznie. Na początku powiem, że musiałem się nieźle napocić żeby w ogóle taki zakład zagrać, niestety nie znalazłem u żadnego bukmachera w którym gram na codzień handicapu setowego a jest on kluczowy w tym typie, wszędzie nie wiedzieć czemu można grać linie under/over oraz mecz, a kursy na Kepco zaledwie 1,40.
Do sedna żeby nie przynudzać bo nie o to w tym chodzi. Ostatnia kolejka w tej lidze, gospodarze na drugim miejscu bez względu na dzisiejszy wynik a wiec zagrają w półfinale PO, no i teraz właśnie z kim zagrają o finał? Albo z drużyna która obecnie jest na 3 miejscu czyli KB Stars albo właśnie z Kepco jeśli dzisiaj Kepco wygra z Woori za 3 punkty.
Oczywiście, nie będę mówił, że mam wiedzę z Woori wolałoby zagrać w tym półfinale bo tak nie jest. Zbierając informacje natomiast do tego meczu obejrzałem decydujący mecz moim zdaniem który odbył sie we wtorek, Kepco u siebie podejmowało KB Stars i przegrywając 0:2 wygrali 3:2 uzyskując możliwość by dzisiaj bić się o 3 miejsce dające półfinale PO. Nie ukrywam, że był to mecz Russell (Kepco) vs Keita (KB Stars). Tak jak już wspomniałem, nie wiem jak do tego meczu podejdzie Woori, ostatni mecz przegrali 1:3 z liderem, są już pewnie miejsca w PO i równie dobrze mogą dzisiaj dać pograć zawodnikom którzy mniej graja w tym sezonie by na półfinał być przygotowanym w stu procentach.
Russell i spółka we wtorek zrobili kawał dobrej roboty, dzisiaj uważam, ze będą na tyle zdeterminowani, że powinni wygrać za 3 pkt.

Wchodzę za maksymalna stawkę.
 
Ostatnia edycja:
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
3.⚽ Zaglebie Sosnowiec - Widzew
Typ: Widzew @3,00 ❌ (3:0)
1xbet, 30j.

Rozpedzony Widzew jedzie w sobotę do Sosnowca i kurs na ich wygraną wynosi 3,00?
Ja rozumiem, że w ostatnim meczu znów poważnej kontuzji nabawił się Przemysław Kita która wyklucza go z gry, ale swoje problemy i to nie male ma również drużyna Kazia Moskal.
Widzew bardzo mocno wszedł w rundę wiosenna i podopieczni Dobiego razem z Sandecja są najlepsza drużyna na wiosnę, przebudziło się także Zagłębiem które w ostatniej kolejce pokonało Stomil 2:1.

Natomiast zle wieści docierają z Sosnowca, zawieszony został Patryk Małecki który na treningu pobił się z jednym z asystentów trenera Moskala, żeby tego było mało to w meczu z Widzewem nie zagra na pewno Szymon Pawłowski (zerwane więzadła) za czerwona kartkę pauzować będzie napastnik Szymon Sobczak a także podstawowy pomocnik Mateusz Szwed który złamał kość strzałkową.

Widzew systemtycznie odrabia straty do pierwszej szóstki i już w sobotę powalczy o awans do niej.

Nie rozumiem kursów na to spotkanie, dobra forma Widzewa + osłabienia w Zagłębiu + atmosfera po ostatnich wydarzeniach w szatni ZS mogą odbić się na wynikach, które i tak do tej pory nie są dobre co sprawia, że Zagłębie jest na przedostatniej pozycji.

Kursy moim zdaniem nieadekwatne więc gram już dzisiaj.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +433
Do góry Bottom