>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zagraj

S 51

szewapxa

Użytkownik
Będę tu zawierał swoje przemyślenia, które miejmy nadzieję okażą się być naprawdę dobrymi typami i pomogą nieźle zarobić ????
 
S 51

szewapxa

Użytkownik
taśme wrzuce jutro bo jeszcze się waham co do doboru spotkań.. Być może jakieś wyrzuce by zwiększyć prawdopodobieństwo wygranej przy jednocześnym zwiększeniu stawki.

Na razie polecam na wieczór turniej ATP w Toronto, a mianowicie spotkanie Monfils v Pospisil. Wydaje mi się że taki natłok spotkań w wykonaniu Francuza wreszcie da o sobie znać. Pospisil to nie ogórek i z pewnością powalczy tym bardziej, że w ostatnich turniejach odpadał w pierwszych rundach i ma coś do udowodnienia. Nie mówie że na pewno wygra ale urwać na urwanie seta faworytowi go stać. I w tą strone właśnie ide i czekam na✅✅

Vasek Pospisil + 1,5 set 2.07 Unibet

Stawka 300 zł
EW 621 zł
Zysk 321 zł
 
S 51

szewapxa

Użytkownik
Moim trzecim typem będzie pierwszy mecz naszych siatkarzy w Rio. Data 7 sierpnia rywal Egipt. Liczę na medal Polaków w tym turnieju ale wiem jak grają ze słabszymi rywalami. Właśnie przez tracone sety ze słabeuszami zajeliśmy 3 miejsce w Pucharze Świata i o Rio musieliśmy stoczyć niezwykle cięzką walkę z Niemcami. Ale udało się jesteśmy w Brazylii i na początku trafiamy na słaby Egipt. Wiadomo że u tych wielkich forma ma przyjść na fazę pucharową i te pierwsze mecze powinny być traktowane spokojnie, stracony set niczym nie grozi, nic nie kosztuje. A tak jak mówie Polska lubi je tracić więc 7 sierpnia powinno tak się zdarzyć. albo 3x do 23 cóż w handi punktowe też można iść ale ja próbuje Egipt +2,5 po takim kursie grzech nie skorzystać.

Egipt v Polska Egipt +2.5 seta Unibet 2.20 Polecam ????
 
S 51

szewapxa

Użytkownik
taśme wrzuce jutro bo jeszcze się waham co do doboru spotkań.. Być może jakieś wyrzuce by zwiększyć prawdopodobieństwo wygranej przy jednocześnym zwiększeniu stawki.

Na razie polecam na wieczór turniej ATP w Toronto, a mianowicie spotkanie Monfils v Pospisil. Wydaje mi się że taki natłok spotkań w wykonaniu Francuza wreszcie da o sobie znać. Pospisil to nie ogórek i z pewnością powalczy tym bardziej, że w ostatnich turniejach odpadał w pierwszych rundach i ma coś do udowodnienia. Nie mówie że na pewno wygra ale urwać na urwanie seta faworytowi go stać. I w tą strone właśnie ide i czekam na✅✅

Vasek Pospisil + 1,5 set 2.07 Unibet

Stawka 300 zł
EW 621 zł
Zysk 321 zł
niestety ⛔ szkoda pierwszego seta.. w 2 po deszczu Pospisil juz nie istniał..

Zostajemy w Toronto. Shapowałow +1,5 seta z Dimitrowem. Nie udało się wygrać grając na pierwszego z gospodarzy więc drugi da rade :grin:

Shapovalov +1,5 seta v Dimitrow 2.00 Unibet

Stawka 200 zł
EW 400zł
Zysk 200zł

i za drobne Shapovalov win 3,85 Uni

Stawka 50 zł
EW 192,5 zł
Zysk 142,5 zł
 
S 51

szewapxa

Użytkownik
Ok taśma gotowa chętni pisać na PW. Czas pokazać, że nie jestem przeciętnym typerem;) Pierwszy typ z taśmy to mecz Arka v Ruch (będe grał zakłady pojedyncze gdyż zakłady nie są w tym samym czasie, łatwiej mi będzie też żonglować stawką). Ide tutaj w stronę Ruchu podpierając się remisem. Typowy mecz 50/50 a Ruch x2 z takim kursem to marzenie. Wiem że te głupie argumenty wam nie wystarczą ale.. musicie mi zaufać chciałbym dużo napisać o tym meczu ale niestety ostatnio fatalnie u mnie z czasem.. Więc porządnej analizy tu ani w dziale Ekstraklasa niestety nie będzię..

Ale może przekona was to http://www.2x45.info/aktualnosci/22109/seweryn-piksa-rzutem-na-tasme-wygral-wyniki-9-kolejki-typera-i-poczatek-typowania-10-kolejki/ dwa razy udało mi się wygrać więc o naszej kopanej coś wiem :grin:

Arka v Ruch x2 1.80 Uni

Stawka 1100 zł

Powodzenia!
 
S 51

szewapxa

Użytkownik
remis Carcovii pozwolił wyjść lekko na plus po tej kolejce Ekstraklasy. Czas na kolejną na piątek polecam mocno do zagrania Wisła X2 po kursie 1.75 to mega promocja. Lekko można spróbować Jaga v Arka czysty po 3.25. Kursy z Bet. Powodzenia. Do statystyk będę na sucho dzielił typy na wygrane przegrane gdyż nie mam czasu podliczać zysku.

Ekstraklasa 5 sierpień. Typy trafione 0⛔⛔ /2
 
S 51

szewapxa

Użytkownik
Jako że remis Arki zagrany małą stawką a wygrane typy z kursami 2,75 i 1,91 znów wychodzimy na plus;) ogólnie typy tej kolejki 2/5 więc szału nie ma ale tragedii też nie:]
 
Do góry Bottom