>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

zaginął zakład i pieniądze

giggsu 3

giggsu

Użytkownik
Panowie założyłem dziś konto na Unibet, wpłaciłem 100zł. Chciałem skorzystać z propmocji zakład bez ryzyka. Postawiłem zakład z 3 spotkaniami. Jedno spotkanie już się zakończyło, wynik pozytywny. Wchodzę na konto, żeby sprawdzić czy już zostało rozliczone pomyślnie, a tutaj nie ma żadnego znaku, że zakład został zawarty... To samo gdy wchodzę w historię transakcji... Ani nie ma informacji o tym, że dokonałem depozytu, ani, że zawarłem zakład. No mam czyste konto jakby żadna operacja po rejestracji nie była dokonana... Zaczynam się martwić czy przypadkiem bukmacher ten nie oszukał mnie... Oczywiście mam nadzieję, że to chwilowa awaria i po pewnym czasie będzie okej. Ale na chwilę obecną jestem w szoku, że coś takiego ma miejsce. Możecie sprawdzić, czy u Was jest okej?

edit: Wszystko póki co wróciło do normy. Sorry za panikę :p
edit2: dalej jest to samo, sam już nie wiem czy to bukmacher jest taki dziwny, czy rzeczywiście jest coś nie tak...
Panowie jeśli macie konto w tym buku napiszcie czy często Wam się zdarza taka sytuacja...
 
giggsu 3

giggsu

Użytkownik
Czy może ktoś z Was sprawdzić swoje konto? Mam wszystko wykasowane, jakbym nie wpłacił pieniędzy... Nie wiem czy tylko u mnie tak się stało...
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Nie przypominam sobie takiej sytuacji w jakimkolwiek buku. Znikające zakłady - owszem. Znikając &quot;historia konta&quot;, chyba nigdy...
Pisz do supportu. Może oni rozwieją Twoje wątpliwości
 
Do góry Bottom