>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zagadki Sportowe ;)

christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Temat chwilowo stanął, to ja coś zadam.

Kiedy ostatni raz Roger Federer przegrał w turniejach ATP (zatem nie liczymy pokazówek) więcej niż dwa mecze pod rząd? Trzeba podać rok, a także dwa miesiące na przestrzeni których miały miejsce te porażki.
 
R 0

rafael86

Użytkownik
Kiedy ostatni raz Roger Federer przegrał w turniejach ATP (zatem nie liczymy pokazówek) więcej niż dwa mecze pod rząd? Trzeba podać rok, a także dwa miesiące na przestrzeni których miały miejsce te porażki.
2 mecze pod rząd Roger przegrał w 2009 w turnieju mistrzów w Londynie w 2009 - najpierw w grupie ograł go Del Potro w 3 meczu, a następnie w 1/2 Fed przegrał z świetnie grającym wtedy Dawidenka.
jeśli chodzi o porażkę w dwóch meczach pod rząd w różnych turniejach to było to trochę wcześniej bo 2 tygodnie przed w/w finałami czyli na początku listopada 2009. Najpierw w finale w Bazylei ograł go Djokovic, a w następnym turnieju w Paryżu Roger w swoim pierwszym meczu przegrał z Benneteau.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Napiasałem więcej niż dwa mecze pod rząd, czyli chodziło mi, że przynajmniej trzy mecze pod rząd (nie liczymy pokazówek).

Dwa pod rząd to by było za łatwe.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Bazylea, Paryż, Londyn

2009, Październik i Listopad

w Paryżu przegrał z Benneteau chociaż grał na 73% first serve in, co jest najwyższym wskaźnikiem z wszystkich przegrancyh meczów Federera
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Tak, zgadza się :)

Jeszcze co do meczu z Benneteau, to jak Francuz serwował w trzecim secie na mecz, to kurs na niego w Bet365 był 1,40 albo 1,44 - już dokładnie nie pamiętam, w każdym bądź razie najwyższy kurs jaki pamiętam w takiej sytuacji (serwisu na mecz). Ale świetnie wytrzymał psychicznie

Teraz sprawdziłem i odpowiedź MaćquaLeo jednak nie jest prawidłowa- mecz z Del Potro w Londynie był trzecim grupowym.

Zatem zagadka jest jeszcze nie rozwiązana.

Należy szukać dużo wcześniej (aż na początku poprzedniej dekady).
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Coś latwego z MLB
Ostatni zawodnik , który dołączył do elitarnego grona zawodników z 3000 hitami w MLB.
I jaki rodzaju hitu był ten #3000 , tzn. do jakiej bazy dobiegł ten zawodnik po wybicu piłki.
 
Do góry Bottom