>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Zagadki Sportowe ;)

verti 3,4K

verti

Forum VIP
Ja zadam, zawsze o tym marzyłem ????
Syn żużlowca, de facto jego ojciec miał ogromny wpływ na karierę syna - jednak nie tak dawno zmarł, po długoletniej chorobie. Urodził się w Australii, startuje jednak w barwach innego kraju. Na swoje 18 urodziny od swojego polskiego pracodawcy otrzymał ciekawy prezent jakim niewątpliwie był - fiat126p. Kto to taki?
 
turlak 29

turlak

Użytkownik
To swietny zuzlowiec ktorego masz w avatarze czyli Tai Woffinden. ????
Jestem z Czestochowy wiec nie moglem nie wiedziec.
 
turlak 29

turlak

Użytkownik
No dobra to teraz moje pytanie : Angielski piłkarz grający na środku pomocy. Urodzony w 1980 roku. Przez całą karierę wystepuje w jednym klubie, ktorego jest wychowankiem. Klub ten w ostatnich sezonach zawsze znajduje sie w gorze tabeli.
 
E 0

espanadawid

Użytkownik
No dobra to teraz moje pytanie : Angielski piłkarz grający na środku pomocy. Urodzony w 1980 roku. Przez całą karierę wystepuje w jednym klubie, ktorego jest wychowankiem. Klub ten w ostatnich sezonach zawsze znajduje sie w gorze tabeli.


Steven Gerrard ???
 
E 0

espanadawid

Użytkownik
Napastnik reprezentujący Mali w latach 2004-2010. Urodzony 02.09.1977 r. Karierę zaczynał w Olympique Lyon. Jego obecny klub regularnie występuje w europejskich rozgrywkach.
 
ted 11,5K

ted

Forum VIP
149:0
AS Adema i Olympique l&#39;Emyrne

Jeden raz został mistrzem swiata WRC. Startował rowniez w rajdzie Dakar.
o kim mowa?
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Zagadka:
Dwukrotnie zdobył w parze z Alfredem Gislasonem tytuł najlepszego duetu obcokrajowców w Lidze Asobal. Kto?
Errata: Jasne, że tak ;) Zadawaj
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Urugwajski piłkarz... zakończył karierę w tym samym klubie, w którym się wychował, ale w międzyczasie grał w dwóch klubach Włoskich i sezon w Argentynie. Kto to? ????
 
Do góry Bottom