>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zaczynamy od 100 zł...

R 813

robssson

Użytkownik
Po prostu kolega zaczął grać dużo typów na dzień, co daję teoretycznie mniejszą szansę na wygraną. No nic, nie poddawaj się, gratuluje sukcesów i życzę kolejnych.
 
riise203 113

riise203

Użytkownik
25.
Radwanska A. (Pol)-Lepchenko V. (Usa) Typ:Lepchenko +5.5 gema⛔⛔⛔
Kurs:1.72
Stawka:460zł
Nie weszło. Wczorajszy dzień na 0 , a mógł być duży plus. Więcej spokoju i cierpliwości...

Stan konta:1000zł
700zł wypłacone + 300zł na grę.
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
Witam, wydaje mi się, ze w całym tym słoiku miodu jaki na Ciebie spadł, przyda się łyżka dziegciu a mianowicie:
masz bank niby 300zł a grasz teraz za 200zł czyli 65% banku, przypuśćmy że przegrywasz to zagrasz za pozostała 100 zł i powiedzmy że znowu przegrasz, 2 błędy pod rząd ?? Tylko głupi by myślał że to trudne, przypuszczam że potem zagrasz za 500zł z odłożonego kapitału. Widzisz w tym sens ? Grasz tylko po to żeby grać czy tak naprawdę chcesz regularnie wygrywać coś, żeby wspomóc swój budżet, mieć na drobne wydatki, wyjścia z dziewczyną czy cokolwiek ?? Czy to po prostu hazard i potrzebujesz adrenaliny ?? Nie obraź się ale tutaj nie widać żadnego planu ani celu gry, takiego długofalowego.
Każdy kto gra u bukmachera długo, powie Ci że co roku zdarzają się okresy gry gdy nic nie idzie, nagle brakuje pkt albo jest o jeden za duzo, karny w 94 minucie itd podobnie jest z grą na giełdzie, forexie, czy w pokera. Musisz mieć tak ułożony plan gry żeby Twój bank to wytrzymał, pierwsza zasada jest taka: &quot;musisz utrzymać się na rynku dopiero potem możesz zacząć zarabiać&quot;. Pozdrawiam
 
riise203 113

riise203

Użytkownik
Dziękuję za pozytywne i negatywne komentarze, biore każdy pod uwagę.
Tenis też zostawię w spokoju, a skoncentruję się na sportach drużynowych.
Pozdrawiam
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Witam, chciałem zapytać ile masz lat bo jak tak patrzę na te Twoje typy od początku to zauważyłem że się napalasz jak jakiś nastolatek, 16-17 lat i rodzice stówę dali na grę ? Początek świetny, dobry pomysł na grę, konsekwentnie robiłeś to co trzeba, zaczęły się pojawiać bajońskie sumy i zamiast nadal kroczyć tą samą ścieżką zacząłeś grać coraz więcej, za coraz więcej kasy i coraz to większe kursy, praktycznie z każdej dyscypliny, w dodatku w którymś poście wspominałeś że będziesz omijał rozgrywki juniorskie a grasz jakieś u-19 w piłce ręcznej co z prawdziwym sportem nie ma nic wspólnego. Twój styl przypomina mi samego siebie sprzed kilku lat, też zaczynałem jako nastolatek, podobnym systemem, podobne efekty na początku i tak samo się jarałem jak Ty, potem się zaczęły pierwsze porażki i chęć zrobienia coraz to większej sumki. Powiem Ci tak dobrze że wypłaciłeś te 700 zł, bo choć życzę Ci dobrze, ale rób postępuj tak dalej a skończysz źle :/
 
riise203 113

riise203

Użytkownik
Witam, chciałem zapytać ile masz lat bo jak tak patrzę na te Twoje typy od początku to zauważyłem że się napalasz jak jakiś nastolatek, 16-17 lat i rodzice stówę dali na grę ? Początek świetny, dobry pomysł na grę, konsekwentnie robiłeś to co trzeba, zaczęły się pojawiać bajońskie sumy i zamiast nadal kroczyć tą samą ścieżką zacząłeś grać coraz więcej, za coraz więcej kasy i coraz to większe kursy, praktycznie z każdej dyscypliny, w dodatku w którymś poście wspominałeś że będziesz omijał rozgrywki juniorskie a grasz jakieś u-19 w piłce ręcznej co z prawdziwym sportem nie ma nic wspólnego. Twój styl przypomina mi samego siebie sprzed kilku lat, też zaczynałem jako nastolatek, podobnym systemem, podobne efekty na początku i tak samo się jarałem jak Ty, potem się zaczęły pierwsze porażki i chęć zrobienia coraz to większej sumki. Powiem Ci tak dobrze że wypłaciłeś te 700 zł, bo choć życzę Ci dobrze, ale rób postępuj tak dalej a skończysz źle :/
Witam.Nie mam 16 lat i rodzice nie dali mi 100zł na grę.Od samego początku grałem różne dyscypliny, a sportów juniorskich staram się nie grać, jednak ten turniej w ręczną jest dosyć przewidywalny biorąc pod uwagę wysokość kursów , dlatego to gram. Jeżeli stwierdzę, że mój &quot;nowy&quot; sposób gry nie przynosi korzyści to wrócę do tego co grałem na początku.
Pozdrawiam.
 
mrfrey 0

mrfrey

Użytkownik
Kobiet się nie gra, kobiety się ogląda taka rada na przyszłość. Nie wiem czemu zacząłeś grać strasznie na szybko, kilka postów wcześniej powiedzieli Ci jak masz stawiać, 1 czy 2 typy dziennie i stały zysk. W bukmacherkę bawię się 3 lata i musiałem sporo przegrać by teraz zacząć wygrywać, zimna głowa, bo nosa do typów masz ???? . Pozdrawiam
 
Do góry Bottom