>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Zabrane pieniądze i brak możliwości ich odzyskania.

tsuyu 0

tsuyu

Użytkownik
Witam.
Od jakiegoś czasu obstawiałam sobie na serwisie BetClic. Wszystko było fajnie raz przegrałam raz wygrałam jak to na zakładach bukmacherskich. Niestety dzisiaj spotkała mnie bardzo nie miła niespodzianka.

Wpłaciłam 165 zł.
Chciałam postawić mecz koszykówki Tunezja - Rosja U19. Wybrałam typ ogół punktów poniżej 156,5. W czasie postawienia typ zmienił się na 154,5. Oczywiście jak to przy zmianie typu powinno zapytać mnie czy godzę się na postawienie. Niestety nie zapytało mnie o to i gdyby było mało zaakceptowało typ 154,5 i zabrało całą sumę. Najbardziej wkurzające jest to że typ 156,5 jest typem wygranym na sume 305 zł. Napisałam o tym do supportu, opisałam cały problem lecz w odpowiedzi otrzymałam regulamin. Nie zostawiłam tego tak bez echa i napisałam ponownie że straciłam pieniądze z winy serwisu i jeśli są jakieś błędy to anulują zakład i zwracają. Po kilku minutach otrzymałam odpowiedź że nie ma o czym rozmawiać że decyzja supportu jest ostateczna i napisano zdanie które brzmiało tak że właściwie użytkownicy za sprawą występujących błędów w serwisie mogą tracić pieniądze. Jak widać nie mając prawa nawet walczyć o ich zwrot. Napisałam ponownie że nie fair to z ich strony, że tak się nie robi, że pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją tym bardziej że obstawiam też na innych stronach i że rezygnuje z gry u nich. Po tym meilu już nie otrzymałam odpowiedzi.

Czy ktoś miał już taką sytuacje i czy jest wogóle jaka kolwiek szansa na odzyskanie tych pieniędzy?

Gdybym źle obstawiła wynik to jeszcze rozumiem mogłabym mieć pretensje do samej siebie, ale straciłam pieniądze jeszcze na dodatek stawiając na mecz z którego mogłam mieć wygraną. W każdym razie tak tego nie zostawie. Proszę o jakieś rady i pomoc co mogę zrobić będąc w takiej sytuacji.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
A w historii zakładów masz linię 156,5 ?
Jeśli tak, to nie masz szans na odzyskanie kasy... Swoją drogą dziwne, że podczas zatwierdzania nie wyskoczył komunikat o zmianie sumy pktów, więc podejrzewam, że mogłaś niestety przeoczyć ową zmianę...
A pomyśleć,że u innych linie na poziomie 151,5...
 
tsuyu 0

tsuyu

Użytkownik
Niestety mam over 154,5.
Klikłam na mniej niż 156,5, ładował się zakład po czym wyświetliło się na stronie potwierdzone 154,5. Po postawieniu zakładu czekałam na załadowanie nic nie klikałam.
Potem po potwierdzeniu tego złego typu odświeżałam kilka razy strone ponieważ widziałam że jest jakiś błąd ale nadal wyświetlało się 154,5. Dodam iż inne strony otwarte w tym samym czasie działały dobrze tylko z BetClic było coś nie tak. Potem napisałam do supportu.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
No ja niestety tu szansy nie widzę... Może klikałaś na 156,5 a wyskoczyło 154,5 już..? No nie wiem:? Tak czy owak, skoro masz 154.5 to szanse masz minimalne, jeśli nie zerowe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tsuyu 0

tsuyu

Użytkownik
Właśnie 154,5 pojawiło się podczas ładowania postawionego zakładu.
Szkoda jednak że support BetClic nie jest zbytnio nastawiony przyjacielsko do użytkownika, a szczególnie Pan z tego supportu.
Cóż dziękuję. Pomyśle coś jeszcze nad tym, może uda się coś zdziałać jak nie to mam nauczke :/.
 
ivostock8 201

ivostock8

Użytkownik
Bukmacherzy stosują takie nieuczciwe praktyki niestety,a betclic i bet-at-home w szczególności także uwarzaj co grasz... Bukmacher Betclic nie jest godny twojego ,mojego zaufania.Może jak popracują jeszcze pare lat to coś się zmieni ???? Musisz pogodzić się z porażką.Ty straciłeś ponad 100pln ja niestety 1000pln ale to moja wina bo nikt nie kazał mi tam grać .Nie będe pisał jaki to bukmacher bo sprawa jest w toku ???? Polecam Paddy Power jeden z niewielu uczciwych na rynku;) teraz czekam na fale krytyki :]
 
tsuyu 0

tsuyu

Użytkownik
Nie spodziewałam się że odwalą jakiś numer bo troszku już u nich grałam.
Nie wiem co bym zrobiła na Twoim miejscu tracąc taką sumę.
W BetClicu trzeba przyznać że jest bardzo &quot;przyjazny&quot; support. W każdym razie ja jestem taką osóbką, która nie odpuści i napewno chociaż dla samej satysfakcji bede się starała coś zrobić z tą sytuacją.
Życzę Ci powodzenia, bo napisałeś że sprawa w toku. Jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie to narazie dam sobie spokój ; D.
 
D 0

dondefo

Użytkownik
Tsuyu jak to przeczytasz, to napisz do mnie, bo nie jestem w stanie obecnie do Ciebie niczego napisać na priv(odnośnie Twojego problemu, mnie też wykiwali).
 
Do góry Bottom