>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zablokowanie możliwości grania przez telefon + limity

Status
Zamknięty.
mentoss 0

mentoss

Użytkownik
Witam, ostatnio bet365 zaskoczył mnie smutną informacją że coś w stylu &quot;po przeanalizowaniu mojego konta i mojej gry&quot; blokują mi możliwość obstawiania przez telefon (90% moich zakładów). Dokładnie tego samego dnia dostałem pierwsze w historii mojej gry limity do 50-100 zł (chodziło o walkę bokserska, wcale nie jakąś niszową).. ktoś miał podobną sytuację? Da radę jakoś Z nimi powalczyć? Dodam że na mojego maila o wytłumaczenie tej decyzji uzyskałem odpowiedź że odnośnie telefonu decyzja poszła z &quot;z gory&quot; i więcej informacji nie są w stanie udzielić, a limity to sprawa konkretnych rynków które zostały tak wycenione.
 
marcins 224

marcins

Użytkownik
Z mojego doswiadczenia znimi to nie ma szans i dokladnego powodu takiej decyzji tez nie udziela
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
To ich stały tekst o blokowaniu gry z telefonu a tak naprawdę nakładają limity i raczej trzeba szukać nowego konta.
 
crisu 53

crisu

Użytkownik
Dokładnie jak wyżej, formułka którą otrzymuje każdy gracz przy nałożeniu limitu na konto. Od tego nie ma odwołania.. Szukaj nowego konta bądź zmień buka.

Ps. Oczywiście limit na zakłady bukmacherskie, z całej reszty możesz korzystać
 
T 25

tomciopogrom

Użytkownik
Co to znaczy szukać nowego konta? Przecież można mieć jedno. Mi właśnie zamknęli konto po rozmowie telefonicznej i jednej odpowiedzi, że &quot;czasami mam chęć się szybko odegrać jak przegram pieniądze&quot;... i że nie mam prawa założyć ponownie konta... Z resztą to też dziwne że bukowi przeszkadza że się u niego przegrywa..
 
L 18

liczba

Użytkownik
Twój styl gry czy wysokość stawki sugerują bukowi, że możesz być w dłuższej perspektywie graczem zawodowym, czy też po prostu przynoszącym bukowi stratę a tego oni nie chcą, bo nie są instytucją charytatywną. &quot;Założyć nowe konto&quot; koledzy powyżej mieli na myśli założyć konto na dane osobowe znajomego bądź też kupić konto od obcej osoby.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom