>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zablokowane wypłaty

adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Witam. Założyłem konto na MB, wpłaciłem 400zł przez przelewy 24 i chciałem je wpłacić do buka. Wyskoczyło mi że muszę zrobić przelew ze swojego konta bankowego żeby odblokować wypłaty. Super że nie wysłali takiej informacji wcześniej. No ale do rzeczy. Zrobiłem przelew 10zł, bo więcej nie zostało mi na tamten moment na koncie. Ktoś wie ile czasu będzie szedł ten przelew i kiedy go powinni zaksięgować? Wysłałem kasę 18.03 ok. godziny 16...
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Co do wypłat na konto to rozumiem bo trzeba zweryfikowac konto ale wpłacić do buka powinieneś bez problemu.Nie odpowiedziałeś jak próbujesz dokonać wpłaty? Ze strony buka?
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Próbowałem ze strony buka i nic. Klikam wyślij pieniądze na stronie MB i też nic.
Transakcja nie może być zrealizowana, gdyż opcja dokonywania przelewów wychodzących i płatności kartą kredytową/ debetową z Państwa konta została zablokowana.
Aby ją odblokować należy wpłacić środki na Państwa konto Skrill (Moneybookers) za pomocą przelewu bankowego.

Chodzi o to ile ten przelew będą księgować. Powinien być około 11 u nich a tu 17 zaraz i kasa zablokowana. Mam za co grać ale nie lubię takich sytuacji.
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
mam to samo z tym ze juz wiele razy dokonywalem u nich wplat wyplat konto zweryfikowane od 3 lat o co tutaj chodzi ? z tym ze jest napisane ze to tylko na 24 h wtf?
to sie wyświetla po probie wplaty na bet365 Na koncie zablokowane jest wykonywanie transakcji wychodzących oraz płatności kartą kredytową/debetową. W związku z tym Państwa transakcja nie może być zrealizowana. Aby rozpocząć procedurę odblokowania konta należy zmienić hasło i adres email konta Skrill (Moneybookers) w Profilu konta.
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Możliwość dokonywania transakcji z Pana/i konta została zablokowana, w związku z czym zlecona płatność nie może być zrealizowana.
Prosimy o cierpliwość, pracownik Skrill (Moneybookers) za chwilę się z Tobą skontaktuje.
a ja mam takie coś jak chcę wysłać pieniądze na konto bankowe, wczesniej normalnie korzystałem z konta a od tygodnia niestety lipa ???? próby kontaktu z MB kończą się na czekaniu a nikt z supportu nie odpisuje.
 
Do góry Bottom