>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zablokowane konto

artur3335 0

artur3335

Użytkownik
Witam. Pare ładnych lat temu, gdy jeszcze nie byłem pełnoletni założyłem sobie konto w betfair. Pograłem tam około dwóch miesięcy, po czym zaprzestałem gry. Teraz, po kilku latach przerwy chciałem ponownie wrócić do gry , ale logując się do serwisu zastałem zablokowane konto. Napisałem wiec do supportu , w odpowiedzi poproszono mnie o przesłanie skanu dokumentów. Po wysłaniu otrzymałem odpowiedź, że moje konto zostało dożywotnio zablokowane, ponieważ zarejstrowałem się będąc niepełnoletnim. Czy miał ktoś podobny przypadek i czy udało się to w jakiś sposób odkręcić? Drugiego konta na te same dane założyć raczej tez mi nie pozwolą?
 
G 0

green

Użytkownik
Tak to ja mam inną sytuację z zablokowaniem konta. Proponują kilka rodzajów kontaktu z nimi ale aby z nich skorzystać trzeba się zalogować a zalogować się nie da bo konto zablokowane. Zablokowali konto bo podobno potrzebowali weryfikacji danych czyli dokument jakiś plus wyciąg z banku wskazujący adres zamieszkania. Po wysłaniu zdjęć i po kilku dniach odpisali że zdjęcie jest słabej jakości chociaż wszystko widać i żebym dołączył wyciąg z banku który dołączyłem. Teraz od 5 dni jest cisza na maile bo to jedyny sposób kontaktu z nimi.
 
Do góry Bottom