>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zablokowane konto

flushcell 0

flushcell

Użytkownik
Witam,
Kiedyś na własną prośbę zablokowałem konto na bet365 na okres 6 miesięcy. W grudniu postanowiłem założyć ponownie konto. Zrobiłem depozyt ale zanim zrobiłem jakikolwiek zakład zablokowano mi konto. Na live chat otrzymałem info, że pieniadze zostaną zwrócone na skrill a ponownie konto mogę założyć dopiero po 24 grudnia. Po tym okresie założyłem konto kolejny raz ale ponad miesiąc nie robiłem depozytu. Dopiero wczoraj zrobiłem depo przez paysafecard. Na początku nie mogłem postawić zakładu bo wyskakiwal komunikat z prośbą o kontakt i podanie ref. ACTSTA. Napisałem maila. Pozniej chciałem się zalogować ale już niby nie rozpoznawało moich danych. Kiedy chciałem przypomnieć hasło znowu pojawiał się taki sam komunikat jak wcześniej. Znowu napisałem maila ale nie ma odpowiedzi narazie. Miał ktoś coś podobnego? Wie ktoś o co chodzi? Proszę o pomoc.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Jeśli zablokujesz konto na jakiś czas to o tak nie zagrasz u nich. To jest opcja dla uzależnionych więc wiadomo że blokada która polegałaby na zablokowaniu jednego konta i dająca możliwość założenia drugiego bez żadnych problemów byłaby całkowicie bezsensowna.
 
flushcell 0

flushcell

Użytkownik
No tak ale to była blokada na 6 miesięcy. Na live chat dostałem info że mogę ponownie założyć konto po 24 grudnia. Tak też właśnie zrobiłem. Miało byc wszystko ok ale blokują cały czas i nie odpowiedzieli narazie na maile a nie mam możliwości zapytania na live chat.
 
Do góry Bottom