>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Zablokowane konto..

jarodek 0

jarodek

Użytkownik
Problem wygląda następująco:

Miałem kiedyś konto na bwin, korzystałem jakieś 1,5 roku. Po tym czasie wypłaciłem kaske i nie używałem konta jakiś rok. Po tym okresie zamknąłem konto i nara. Minął jakiś miesiąc i dostałem do domu listowną propozycje od bwin ze specjalnym linkiem abym odblokował konto a dostane bonus przy wpłacie kasy. Skusiłem się bo zbliżały się eliminacje pucharów a w Expekcie gdzie gram nie ma zakładów kwalifikacyjnych &lt;?&gt;. Odblokowałem konto, wpłaciłem kase. Pieniądze pojawiły się kilka dni później ale bonusu brak.. Ale co mnie najbardziej zdziwiło to to, że nie mogę zawrzeć zakładu !! Przy każdej próbie wyskakuje komunikat &quot;konto zablokowane&quot;.
Pisałem chyba ze 3 maile do polskiego supportu, 2 do głównego (wraz ze skanami dowodu) i nic.. żadnej kuwa odpowiedzi..
Czy ktoś to rozumie, spotkał się z tym lub potrafi mi wytłumaczyć o co chodzi?
 
ted 12,8K

ted

Forum VIP
Mi tez zablokowali konto, bez zadnego powodu i gdy pytalem kilka razy za kazdym razem odpowiadali ze nie musza podawac przyczyny.
 
jarodek 0

jarodek

Użytkownik
Też bym chciał dostać jakąkolwiek odpowiedz ale najwidoczniej mają mnie głęboko w d.. 5 maili i zero odzewu..
 
C 41

ciechu

Użytkownik
Chciałem wypłacić pierwsze pieniądze. Poprosili o kopię dowodu. Wiem, że to potrzebne więc wysłałem im kopię i dostałem odpowiedź, że data urodzenia na koncie i ta z dowodu osobistego się nie zgadza... WTF myślę? Przecież chyba znam swoją datę urodzenia? Odpisałem więc, że chyba na dowodzie jest wyraźna data urodzenia i jestem przekonany w 90%, że wpisałem poprawną podczas rejestracji (może popełniłem literówkę gdzieś, ale to raczej nie możliwe). Niestety konto zablokowane! Zobaczymy co dalej z tym będzie...

Wpłaciłem 40 zł na konto i miałem bonus, który obróciłem i zleciłem do wypłaty 120 zł. Czy jak oni zablokowali konto to mi zabierają mój hajs, czy tylko bonus i oddają mi to co wpłaciłem?

Ehhh. Do tej pory grałem w expekcie i w bet-at-home i przy wypłatach wszystko było w porządku! ????

jarodek, a co do Ciebie to sprawdź SPAM w skrzynce. Też wysłałem 3 maile o wypłatę i się okazało, że odpowiedź od 3 dni leżała na o2 w spamie ????
 
jarodek 0

jarodek

Użytkownik
Po kolejnym już mailu, tym razem mniej miłym i sympatycznym raczyli mi odpowiedzieć....że moja sprawa została przekazana do odpowiedniego działu i zostane powiadomiony o jej rostrzygnięciu..
dzięki Ciechu, rzeczywiście miałem te maile w spamie...spamerzy zakichani :jezora:
 
jarodek 0

jarodek

Użytkownik
Sprawa się rozwiązała - w listownej propozycji nic nie napisali o tym że trzeba wysłać maila z prośba o odblokowanie konta, podanie przyczyn i potwierdzenie wszystkich danych osobowych. A takie okazuje się są wymagania.
Po dokonaniu tego wszystkiego konto mi odblokowali.
Teraz ich puszcze z torbami :mrgreen:
 
R 0

rebmar

Użytkownik
Też tak miałem bo coś data nie była ok ale wszystko się wyjaśniło po kilku dniach konto odblokowane ale też się bałem ugrałem 900zł ???? ale wszystko ok zero problemów ????
 
C 41

ciechu

Użytkownik
Bwin się na mnie obraził i postanowił bezpowrotnie zamknąć moje konto. Trudno płakać nie będę. Napisali też, że kwota 120 zł zostanie wysłana na MB.
 
C 0

cyc-nysa

Użytkownik
Bwin się na mnie obraził i postanowił bezpowrotnie zamknąć moje konto. Trudno płakać nie będę. Napisali też, że kwota 120 zł zostanie wysłana na MB.
i wyslali ci te 120zl na MB .....z drugiej strony ciekawe czy by ci wyslali na konto jakbys mial np 5 tys
 
frans 0

frans

Użytkownik
mam konto ale buka też nie polecam , kącze z bwin !
Teraz szukam coś leprzego i żeby z wypłatami nie było problemu , co mi polecicie ?
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
BWIN ostatnio zrobił sie fatalny!!! od czwartku napisalem do nich kilka emaili i nie raczyli odpowiedziec na zadnen...to ,że na live kręcą to widomo od dawna ....ale ostatnio tak jakby nie mieli supporta , albo płaca im za nic.To chamstwo nie odpowiedziec na zadne email przez 4 dni.Po wyciągnięciu od nich należnej mi kasy ...zamykam u nich konto szkoda nerwów.
 
B 0

balthus

Użytkownik
Blokada konta
Załamuje mnie ten buk, zablokowali mi konto bo powiedzieli, że pomyliłem datę urodzin, no dobre, biorąc pod uwagę, że sie pomyliłem :mrgreen: przesłałem zgodnie z wytycznymi scan dowodu o 14ej a konto dalej zablokowane, jak dla mnie porażka. Miał już ktoś taka przygodę i ile trwa taka blokada konta i czy zakłady wniesione przed blokadą liczą się?
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
ja przy rejestracji pomylilem jedna literke w pospiechu przy nazwisku, napisalem im o tym zeby mi porpawili, oni ok prosze wyslac skan dowodu, wyslalem - konto mi zablokowali i zapewnili mnie ze juz go nie odblokuja.
 
B 0

balthus

Użytkownik
Blokada konta
Te debile z Bwin zablokowali mi konto dwa razy z tego samego powodu (podobno pomyliłem datę urodzin:-D), po wyjaśnieniu sprawy tydzień grałem a tu bach i znowu blokada. Dzwonię ( bo na e-mail przecież nikt w tej firmie nie odpisuje) a ta tempa łycha mówi, że pomyliłem datę urodzin i dlatego zablokowali, jak dla mnie firma jest żenująca, kończę z nim zabawę.
 
Do góry Bottom