>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Zablokowane konto w MoneyBookers!

cinek68 0

cinek68

Użytkownik
Ten ich dział security pracuje w soboty?
Chciałem wpłacić do buka i spotkała mnie niespodzianka w postaci blokady wysyłania pieniędzy :/ A akurat weekend...
 
L 20

lehane

Użytkownik
Chciałem wypłacić sporą sumę z konta MB, ale wyskoczyły trzy opcje weryfikacji danych, wybrałem tą drugą, czyli wypłatę kwoty mniejszej niż 40 złotych, wraz z tym przelewem mam dostać jakiś kod. I tu pojawia się pytanie - jak dostanę ten kod, to już będę mógł bez problemu wypłacać większe kwoty, bez konieczności przysyłania tego listu? Nie będzie mnie teraz w domu, więc nie odbiorę listu, a chcę wypłacić kasę już teraz.
Jednak napiszę, proszę o skasowanie wiadomości u góry.
 
V 3

vulture

Użytkownik
Witam, takie pytanie, wpłata na moneybookers została wykonana z konta mojego ojca, przyjęta przez MB bez problemu i przelana dalej na buka. Dzisiaj jednak podczas czytania dokładnego regulaminu MB znalazłem info o surowym zakazie wpłacania z kont osób trzecich. Nie do końca więc wiem jak zostanie potraktowany mój przypadek. Konto w MB jest na mnie. Skoro nazwisko to samo, przyjęli wpłąte bez problemu, to czy mogę mieć jakieś problemy? Nie kręcę zadnych wałków, po prostu pytam doświadczonych userów, bo nie zależy mi na pakowaniu sie w kłopoty. Z góry dzieki
 
L 20

lehane

Użytkownik
Bardzo ważna sprawa, proszę o pomoc.

Dostałem coś takiego:

&quot;Chcielibyśmy potwirdzić jeszcze raz że Pana konto bankowe zostało pomyślnie zweryfikowane. Otrzymaliśmy jednak informację do naszego działu Bezpieczeństwa, że Pana konto Moneybookers zostało czasowo zablokowane ze standardowych wzgłędów bezpieczeństwa.

Aby Pana konto znow moglo byc aktywne, uprzejmie prosimy o przeslanie informacji do jakich celow wykorzystuje Pan swoje konto Moneybookers (do jakich oplat, uslug itp) oraz w imie jakich uslug/towarow czy tez innych przyczyn otrzymuje Pan srodki na Pana konto Moneybookers od innych uzytkownikow (tu pojawiły się maile kilku osób, od których otrzymałem pieniądze).

Aby przeslac informacje, wystarczy zalogowac sie na stronie http://www.moneybookers.com a nastepnie przejsc do zakladki &#39;Pomoc droga elektroniczna&#39; &gt; &#39;Konto/bezpieczenstwo&#39; &gt; &#39;Zostalem poproszony o przeslanie informacji i/lub dokumentow&#39;. Tu nalezy wpisac wiadomosc. Numer identyfikacyjny Pana biletu to XXXXXXX. Po otrzymaniu niezbednych informacji postaramy sie rozwiazac problem najszybciej jak to tylko mozliwe.

Dziekujemy za kontakt z Moneybookers. W razie jakichkolwiek watpliwosci czekamy na pytania.&quot;


I teraz pojawia się pytanie - co najlepiej im odpowiedzieć? Chciałbym zaznaczyć, że nie wymieniono żadnego maila związanego z bukmacherami internetowymi, tylko maile osób prywatnych. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Też kiedyś miałem przez dzień zablokowane konto i zostałem poproszony o wyjaśnienie do czego konkretnie używam konta mb. Jeżeli ktoś prowadzi jakąś działalność gospodarcza lub coś sprzedaje itp moneybookers ma prawo do nałożenia opłaty ze względu na otrzymywane płatności zgodnie z punktem 3.8 Umowy &quot;firma Moneybookers zastrzega sobie prawo do nałożenia opłaty za otrzymane płatności w przypadku, gdy klient używa konta Moneybookers w celach komercyjnych&quot;.
Jeżeli to były maile osób prywatnych a nie buków to możliwe że właśnie o taki coś chodzi.
 
L 20

lehane

Użytkownik
OK, ale co mam zrobić? Nie prowadzę firmy, po prostu pożyczałem od kumpla kasę na MB, a oddawałem na konto. Mogę napisać w wyjaśnieniu, że używam konta do celów bukmacherskich, czy to nie jest mile widziane?
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Jak nie kręcisz żadnych wałków to napisz prawdę ;] Napisz ze nie prowadzisz żadnej działalności, jedynie pożyczka koledze i czasami używasz konta do depozytów u bukmachera. Dodaj na końcu coś że ubolewasz że taka sytuacja ma miejsce bla bla bla troche takiego lukru i powinno być oki
 
K 18

klakson

Użytkownik
Error Your account is locked for outgoing transfers and credit/debit card payments therefore we cannot complete this transaction.
To unlock your account, you must provide us with scanned copies of the following documents:
Your valid official identification document such as your international passport, national identity card or driving licence;
Proof of address such as recent utility bill or bank statement;
Please send them via email to: [email protected]
o co chodzi miałem wpłacić do pewnego kasyna 20 euro a pokazał mi się taki komunikat...
 
B 0

bmwmn

Użytkownik
Napisane jest iz konto zostalo zamkniete i zeby je odblokowac musisz im dostarczyc skan dokumentu jak paszport, dowod badz prawo jazdy oraz jakis rachunek z adresem zamieszkania aby zweryfikowac twoje dane..

Wyglada na to iz zalozyles konto MB nie weryfikujac go wczesniej dlatego teraz wymagaja takich dokumentow
 
telewizor 24

telewizor

Użytkownik
ja mam taki problem ..
konto używałem 1-2 lata, miałem zweryfikowane wszystko .. i pewnego dnia zostało zablokowane w celu kolejnej weryfikacji, zwlekałem z tym jakiś czas, później miałem problem, żeby im wysłać skan w ten sposób jaki oni chcą i odpuściłem sobie to znowu .. ostatnio chciałem zrobić to wkońcu, ponieważ potrzebuje skorzystać z mb i nie moge .. ponieważ moje konto zostało definitywnie zablokowane i już nic nie moge zrobić ..
ktoś miał też taki przypadek ? nie mam nawet jak się z nimi skontaktować ..
może ktoś mi podać jakiś email do nich ? czy tylko przez strone się da ?
[email protected] np zawsze wraca mail zwrotny z błędem ..
nic robiłem żadnych wałków, chce im skany wysłać, żeby mi odblokowali to konto, ale już nawet nie mam takiej możliwości ;/ tak jakby powiedzieli &quot; z panem już nie będziemy wspólpracować &quot; ;/
 
P 0

pieknis

Użytkownik
mam pytanie:
dziś chciałem przelać pieniądze na moneybookers przez przelewy24.pl
niestety przelew nie został zaksięgowany w czasie 15 minut więc przeniosło mnie z powrotem na moneybookers. Pieniędzy nie mam do tej pory, kiedy przelewy24 wyślą pieniądze na moneybookers??
przelew robiłem z ING
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
mam pytanie:
dziś chciałem przelać pieniądze na moneybookers przez przelewy24.pl
niestety przelew nie został zaksięgowany w czasie 15 minut więc przeniosło mnie z powrotem na moneybookers. Pieniędzy nie mam do tej pory, kiedy przelewy24 wyślą pieniądze na moneybookers??
przelew robiłem z ING
sprawdz przedpłatę na przelewy24 i jak jest tam transakcja oczekująca to pisz do nich reklamację
 
P 0

pieknis

Użytkownik
skoro jest na przelewy24 to powinni mi ją przelać na MB. jeśli jutro do południa nie będę miał pieniędzy na MB to wtedy do nich napisze
 
Do góry Bottom