>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Z fartem przez bukmacherkę...

Z 23

zaglebie23

Użytkownik
Witam, zakładam temat aby udokumentować swoje poczynania w świecie bukmacherki.. Bukmacherką zajmuje się od 5 lat, w zakładach internetowych gram 2 lata. Są lepsze i są gorsze dni. Gram różnorakie kupony, głównie single, duble, niekiedy tasiemki. Gram głównie piłkę nożną, hokej i koszykówkę. Bukmacher na którym gram to bet365. Budżet na start 200 zł. Stawki podawane w złotówkach.
Zapraszam do śledzenia tematu
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Z 23

zaglebie23

Użytkownik
I Kupon:
Utah Jazz - LA Lakers : Lakers +6,5 PKT
Orlando Magic - Detroit Pistons: Detroit Pistons
Brooklyn Nets - Milwaukee Bucks: Bucks +8,5 PKT
Minnesota Timberwolves - Washington Wizard: Minnesota

AKO: 4,91
Stawka: 20 zł⛔⛔

II Kupon:
Dallas Stars - Nashville Predators: Dallas Stars ML
NY Knicks - Toronto Raptors : Toronto Raptors
New Orleans Pelicans - Denver Nuggets under 209

AKO:3,79
Stawka: 60 zł ✅✅
 
Z 23

zaglebie23

Użytkownik
Stan Konta ( po zagraniu VII Kuponów )
235 zł ( jednego wygranego kuponu tutaj nie podałem )

Na dzisiaj więcej kuponów , oto moje propozycje:
III Kupon:
Kouvot - Tampereen Pyrinto (Finlandia, Koszykówka) - Kouvot
Aston Villa - Swansea - Remis
Stawka: 18,79 zł
AKO: 15,43
Ewentualna wygrana: 290,07 zł ⛔⛔
IV Kupon:
Clyde - Stirling ( Szkocka niższa liga ) - 2/1 ( do przerwy/koniec ) ( było blisko 0-1 do przerwy po przerwie 1-1 ;/
Stawka: 10 zł
AKO: 21
Ewentualna wygrana: 210 zł minus:⛔
V Kupon:
East Fife - Ayr ( Szkocka niższa liga ) - 2/1 ( do przerwy/koniec )
Stawka: 10 zł
AKO: 19
Ewentualna wygrana: 180 zł minus:⛔
VI Kupon:
Elgin - Annan Athletic ( Szkocja - League Two ) - 2/1 ( do przerwy/koniec )
Stawka: 20 zł
AKO: 19
Ewentualna wygrana: 380 zł minus:⛔
Są to tylko i wyłącznie sugestie łamańców, nie sprawdzone, potwierdzone fixy. Może akurat się uda...
 
Z 23

zaglebie23

Użytkownik
VII Kupon: ✅✅
Cardiff City - Sunderland X2 ✅ ( gol w 95 minucie na 2-2 ;)
Trofense - Porto 2 DNB ZWROT
Stawka: 30 zł
AKO: 2,61
Wygrana: 55
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Z 23

zaglebie23

Użytkownik
Stan Konta: 300 zł + jeden kupon live w grze (potem wrzucę screena)



#1
Minnesota Timbervolves - Memphis Grizzlies ✅ 2
Brooklyn - Oklahoma ✅
2

Stawka: 20zł
AKO: 2,69
Wygrana: 54,13


#2
Detroit Red Wings - Washington Capitals ✅ 1 ML
Jets - Vancouver Canucks ✅
1 ML

Stawka: 20zł
AKO: 2,92
Wygrana: 58,89


#3
Denver Nuggets - Toronto Raptors Toronto +5,5 ✅
Utah Jazz - GSW
GSW -5,5 ⛔

76ers - Atlanta | [Atlanta -2,5 ✅]

Stawka: 30zł ⛔
AKO: 4,43
⛔

Podsumowując... noc bardzo udana, szkoda tylko ostatniego kuponu.. GSW wygrali pięcioma punktami ????​
 
Z 23

zaglebie23

Użytkownik
#6
Club Brugge - Mons ⛔ over 8 rożnych ... 20 minut bez rożnego
Mechelen - Genk ✅
over 8 rożnych
AC Milan - Torino | Torino +1,5 +2
Stawka: 27 zł
AKO: 2,59
 
Z 23

zaglebie23

Użytkownik
Stan Konta: 150 zł + 4 kupony w grze

#7 ⛔


# 8 ✅


# 9 ⛔


# 10 ⛔


Krótkie podsumowanie:
Najbardziej zawiodła mnie Oklahoma.. po 1 połowie wydawało się , że dogonią Wizards, niestety tak się nie stało..
Kupon 9 też mnie zawiódł, a mianowicie Stephenson, po 1 kwarcie miał już 6 pkt.. skończył na 14-stu
 
Z 23

zaglebie23

Użytkownik
Typ: Handicap kartkowy 1.66 – Brazylia +2 + over 8 rożnych 1.30 (dubel) @ 2.16 ✅✅
Stawka: 50 zł
Opis:
Na dzisiejszy mecz otwarcia przygotowałem takiego dubla.
Inaugurujące spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, wielka presja , wielkie oczekiwanie brazylijskich kibiców. Jak wiadomo mecze otwarcia nie zawsze bywają spektakularne, drużyny bardziej skupiają się na poczynaniach defensywnych. Mój dzisiejszy typ dotyczy zakładu na kartki i rzuty rożne. Może zacznijmy od kartek. Sędzia dzisiejszego spektaklu będzie Japończyk Yūichi Nishimura, sędziował on mecz 1/4 finału poprzednich MŚ , w którym to Brazylia odpadła z Holandią, a sędzia wyrzucił z boiska Felipe Melo. Mecze otwarcia nie są zbytnio agresywne, piłkarze raczej się oszczędzają , a sędziowie nie pokazują dużej ilości kartek. Dla porównania w poprzednim meczu otwarcia arbiter pokazała 2 kartki i to drużynie gospodarzy ;). Nasz typ wejdzie gdy Brazylia będzie miała tyle samo, więcej lub o 1 kartkę mniej niż Chorwacja ;)
Kolejnym typem , który wpadł mi oko jest over rzutów rożnych, linia nie jest zbytnio wygórowana.
Brazylijczycy będą chcieli pokazać się przed własną publicznością, rozpocząć mistrzostwa z dużego „C” . Najprawdopobniej „Canarinhos” wyjdą w formacji 4-5-1 , na skrzydłach ofensywnie usposobieni Hulk i Neymar. Dużo akcji będzie przeprowadzanych właśnie bocznymi sektorami, co będzie skutkowało rzutami rożnymi. Chorwaci nie będą się tylko bronić, parę kontr na pewno pójdzie co może skutkować rzutami rożnymi. W ostatnich spotkaniach Brazylijczycy pokrywali tą linie, myślę że dzisiaj będzie podobnie. Powodzenia ;)
 
Z 23

zaglebie23

Użytkownik
Typ: Meksyk DNB 1.50 + over 8 rożnych 1.44 (dubel) @ 2.16 (bet365)
Opis: Kolejny dzień mistrzostw kolejne typy ;)
Na drugi dzień Mistrzostw przygotowałem dubla z udziałem drużyn Meksyku i Kamerunu . Mój dzisiejszy typ dotyczy zakładu na zwycięstwo Meksyku i overu rzutów rożnych. Może zacznijmy od Meksyku. El Tri swoją grą nie zachwycali w eliminacjach, awansowali oni ma mundial po barażach z Nową Zelandią. W play-offach na Mistrzostwa pewnie pokonali drużynie z Oceanii w dwumeczu 9:3. Niewątpliwie największą gwiazdą drużyny jest Javier Hernandez, niedoceniany w Manchesterze United. Meksykanie są drużyną turniejową, doświadczoną na wielkich imprezach. Może teraz parę zdań o drużynie z „Czarnego Lądu” . Kamerun dostał się na mundial wygrywając dwumecz z Tunezją 4:1. Obecnie w drużynie panuje spory konflikt, piłkarze są skłóceni z działaczami, 3 dni przed rozpoczęciem imprezy piłkarze zażądali zwiększenia premii za mecze mistrzowskie. Sytuacja jednak się wyjaśniła i Kameruńczycy polecieli do Brazylii. Przypadek Kamerunu jest bliźniaczo podobny do sytuacji Francji na mistrzostwach w RPA. Wtedy piłkarze również byli skłóceni z trenerem, z działaczami i odbiło się to na ich wynikach. Pomimo tego , że w kadrze Kamerunu zapanował względny spokój , piłkarze nie będą w 100 % przygotowani do tego meczu. Stawiam tutaj na zwycięstwo gospodarzy zabezpieczając się w przypadku remisu.
Kolejnym betem jest typ na rzuty rożny. Linia jest taka jak wczoraj czyli over 8. Myślę , że ta linia jest spokojnie do wyrobienia przez obie drużyny. Prawdopodobnie Meksyk wyjdzie w zestawieniu 5-3-2 z usposobionymi bocznymi obrońcami, będą się oni podłączać do akcji ofensywnych i próbować wrzucać piłki w pole karne przeciwnika co może skutkować dużą ilością kornerów. Statystyki są po naszej stronie w ostatnich meczach Meksyku linia ta została przekraczana. Kamerun wyjdzie w ustawieniu 4-3-3 i również będzie próbował zagrozić bramce przeciwnika, sądzę, że linia ta jest spokojnie do przekroczenia. Obym się nie mylił, Powodzenia ;)
 
Z 23

zaglebie23

Użytkownik
Typ: Nigeria -0,5 rzutów rożnych 1.925 + poniżej 3,5 goli 1.231 @ 2.32 (bet365) ✅✅ izzi
Opis: Dzisiaj skupimy się na spotkaniu grupy F Nigeria – Iran. Kolejne mecze udowadniają nam , że ten mundial jest bramkostrzelny, jednak myślę że dzisiejszy pojedynek nie będzie porywającym widowiskiem i nie obejrzymy dużej ilości goli. Gra Iranu opiera się przede wszystkim na defensywnej, grają na „0” z tyłu. Iran swoją grą nie powala, uważam że drużyna nie przygotowała się do tego turnieju odpowiednio. Swoje sparingi rozgrywała z drużynami pokroju Angoli czy Białorusi. Brakowało pieniędzy na sparingi z mocniejszymi reprezentacjami. Drużyna jest nieprzewidywalna i ma paru „farbowanych lisów” , którzy grają w europejskich klubach. Iran gra w ustawieniu 4-4-1-1, największa gwiazdą drużyny jest skrzydłowy grający w Fulham Ashkan Dejagah. Teraz kilka słów o Nigerii. „Superorły” rozegrali przed mundialem 3 sparingi: z Grecją , Szkocją i USA. Z Grecją i Szkocją zremisowali, a przegrali z USA. W każdym z tych spotkań dominowali pod względem rzutów rożnych. Nigeria prawdopodobnie wyjdzie w ustawieniu 4-3-3 z szybkim Peterem Odemwingiem i Victorem Mosesem na skrzydłach. Uważam jednak, że Nigeria będzie „biła w głową w mur” , a raczej w irański autobus. Podsumowując Iran będzie skupiał się na defensywnie i na kontrataku, myślę że to Nigeria będzie prowadziła grę, jednak ciężko będzie się przebić przez irańska defensywę co może skutkować rzutami rożnymi dla graczy z Afryki. Nie spodziewam się również dużej ilości goli, myślę że po raz pierwszy na mistrzostwach padnie wynik remisowy, Pozdrawiam i życzę powodzenia ;)
 
Z 23

zaglebie23

Użytkownik
Odświeżam temat, zaczynam od budżetu 100 zł,statystki będę prowadził po 15 kuponach.​

#1 :siata: (bet365)
Serbia - USA 2 ✅

Finlandia - Kanada 2 ✅

Chiny - Brazylia [ Brazylia -2,5 seta ] ✅

Stawka: 20 zł
Kurs: 2.79
Ewentualna wygrana: 55,8
✅

Pierwszy kupon po przerwie na ✅ to zawsze cieszy ;)

Budżet: 135 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Z 23

zaglebie23

Użytkownik
#3 ⚽ (betsson)
Real Madryt - Basel [Basel +4 (trzy-drogowo)]
BVB - Arsenal [ X2 Arsenal ]
Monaco - Bayer [Bayer +1 (trzy-drogowo) ]
Stawka: 20 zł
Kurs: 3,30
Ewentualna wygrana: 65,94
???? katastrofa dzisiejsza LM ⛔⛔
Budżet: 95
Real Madryt - Basel​
Patrząc ostatnimi czasy na grę Realu można odnieść wrażenie, że niczym nie przypomina ona gry z zeszłego sezonu. W pierwszych 3 meczach ligowych zdobyli tylko 3 pkt-y. Dzisiaj pewnie i wygrają, ale nie spodziewam się jakiegoś okazałego zwycięstwa. Basel to drużyna doświadczona, ograna. Z taką obroną Realu zespół ze Szwajcarii spokojnie może liczyć na zdobycie gola
 
Z 23

zaglebie23

Użytkownik
#4 ???? (betsson)
Coco Vandeweghe - Dominika Cibulková +1,5 seta ⛔

Agnieszka Radwanska - Chanelle Scheepers [ Scheepers handicap +6,5 gema ] ⛔
Stawka: 20 zł
Kurs: 2.72
Ewentualna wygrana: 54,39
⛔

Budżet: 75
 
Z 23

zaglebie23

Użytkownik
Ostatnia próba odświeżenia tematu..
Jako że ostatnio idzie dobrze,a rzekłbym nawet bardzo dobrze to postanowiłem podzielić się typami na forum. Postaram się robić statystyki pod koniec każdego tygodnia. Przez ostatni tydzień udało mi się zarobić i wypłacić na konto ponad 800 zł, grając stawkami rzędu 20-50 zł. Mój plan na granie jest prosty, mam 200 zł budżetu, jak wypracuje powyżej 300 to wypłacam żeby zostało 200. Takimi wypłatami w tydzień zarobiłem 800 zł. Mam nadzieję że passa zostanie podtrzymana i typy będą skuteczne. Zapraszam do śledzenia tematu. Dla potwierdzenia wrzucam screena z wypłatami ???? http://scr.hu/0u58/im2v3
 
Z 23

zaglebie23

Użytkownik
#1
???? Orlando Magic - Cleveland Cavaliers [ Cavs -2 do przerwy ]
Stawka: 50 zł
Kurs: 1,86

Uzasadnienie: Pomimo braku Irvinga postanowiłem jednak zaufać drużynie z Cleveland. Ostatni mecz przegrali z Miami, mam nadzieję że to ich zmotywuje i pokażą kto jest lepszy w dzisiejszym pojedynku. Liczę dzisiaj na skuteczność LeBrona ( wczoraj było kiepsko ). Mecz startuje za chwilę, więc odpalamy streama i oglądamy ????​
 
Do góry Bottom