>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Złota droga do sukcesu,czyli typy od Tie Break-a

Status
Zamknięty.
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
10. Venus Michael-Sock Jack ???? 1, Pinnacle Sports 7.38, stawka 5 j
Wynik? 6:4, 6:2⛔⛔⛔
Ogółem zysk/strata: +27.1 j
11. Venus Michael-Sock Jack ???? pierwszy set Venus, Bet365 4.50, stawka 10 j
Wynik? 6:4, 6:2⛔⛔⛔
Ogółem zysk/strata: +17.1 j
12. Venus Michael-Sock Jack ???? 2:0, Pinnacle Sports 11.75, stawka 3 j
Wynik? 6:4, 6:2⛔⛔⛔
Ogółem zysk/strata: +14.1 j
14. Venus Michael-Sock Jack ???? Venus wygra pierwszy set i cały mecz, Bet365 7.00, stawka 3 j
Wynik? 6:4, 6:2⛔⛔⛔
Ogółem zysk/strata: +11.1 j
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
15. Diarra Gibril-Przysiezny Michal ???? 1, Pinnacle Sports 3.13, stawka 10 j
Wynik? 7:6, 6:4 ✅✅✅
A więc co ma wisieć nie utonie Panie Przysiężny. Wczoraj zmieszany byłem z błotem,a dzisiaj skorzystałem z pięknego kursu metodą podwajania czy też potrajania stawki. Co wczoraj utopiłem to dzisiaj odrobiłem z mega plusem. Lecz zagrałem sobie to bez obszernej analizy. KOCHAM TEN SPORT !!!
Ogółem zysk/strata: +32.4 j
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
16. AKO, Bet365 8.62 , stawka 10 j
Ferencvarosi TC - HNK Rijeka ⚽ X2
Shakhter Karaganda - FK Atlantas Klaipeda ⚽ 1
AIK IF - FC Linfield ⚽ 1
FC Chikhura Sachkhere - Bursaspor ⚽ X2
Francja U20 - Norwegia U20 (piłka ręczna) 1
De Bakker Thiemo - Anderson Kevin ???? 2
Lu Yen-hsun - Becker Benjamin ???? 1
Isner John - Ginepri Robby ???? 1
Fognini Fabio - Montanes Albert ???? 1
Wynik?
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
19. Fognini Fabio - Montanes Albert???? 2:0, Bet365 2.00, stawka 10j
Wynik?
20. Fognini Fabio - Montanes Albert???? I set under 8.5 gemów, Bet365 3.40, stawka 5 j
Wynik?
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
21. AKO, Bet365 2.07, stawka 10 j
De Bakker Thiemo - Anderson Kevin ???? 2
Lu Yen-hsun - Becker Benjamin ???? 1
Isner John - Ginepri Robby ???? 1
Wynik?
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
ROZLICZENIE TYPÓW 2 TYGODNIA TYPOWANIA
16. AKO, Bet365 8.62 , stawka 10 j
Ferencvarosi TC - HNK Rijeka⚽ X2 1:2 ✅✅✅
Shakhter Karaganda - FK Atlantas Klaipeda⚽ 1 3:0 ✅✅✅
AIK IF - FC Linfield ⚽1 2:0 ✅✅✅
FC Chikhura Sachkhere - Bursaspor ⚽ X2 0:0 ✅✅✅
Francja U20 - Norwegia U20 (piłka ręczna) 1 29:22✅✅✅
De Bakker Thiemo - Anderson Kevin???? 2 6:4, 7:5⛔⛔⛔
Lu Yen-hsun - Becker Benjamin???? 1 4:6, 3:6 ⛔⛔⛔
Isner John - Ginepri Robby???? 1 7:6, 6:4 ✅✅✅
Fognini Fabio - Montanes Albert???? 1 7:6, 6:0 ✅✅✅
Wynik? Nie trafione
Ogółem zysk/strata: +22.4 j
17. Kontinen Micke-Goffin David???? under 18.5 gemów, Bet365 1.83, stawka 10j
Wynik? 0:6, 2:6✅✅✅
Ogółem zysk/strata: +30.7 j

18. Flood Emma/Luttikhuis Nikki-Fayol Clemence/Romeo Caroline 2, Bet365, stawka 10 j
Wynik? 6:3, 6:2 ⛔⛔⛔
Ogółem zysk/strata: +20.7 j
19. Fognini Fabio - Montanes Albert 2:0, Bet365 2.00, stawka 10j
Wynik? 7:6, 6:0 ✅✅✅
Ogółem zysk/strata: +30.7 j
20. Fognini Fabio - Montanes Albert I set under 8.5 gemów, Bet365 3.40, stawka 5 j
Wynik? 7:6, 6:0 ⛔⛔⛔
Ogółem zysk/strata: +25.7 j
21. AKO, Bet365 2.07, stawka 10 j
De Bakker Thiemo- Anderson Kevin 2 6:4, 7:5⛔⛔⛔
Lu Yen-hsun - Becker Benjamin 1 4:6, 3:6⛔⛔⛔
Isner John - Ginepri Robby 1 7:6, 6:4 ✅✅✅
Wynik? Nie trafione
Ogółem zysk/strata: +15.7 j
22. Brazylia - Paragwaj 1 handicap -17.5 pkt, Bet365, stawka 10 j
Wynik? 76:53⛔⛔⛔ (3 rzuty za 3 pkt w ostatnich minutach Paragwaju :/)
Ogółem zysk/strata: +5.7 j
23. Peru - Wenezuela 2 handicap -53.5 pkt, Bet365, stawka 10 j
Wynik? 49:86 ⛔⛔⛔
Ogółem zysk/strata: -5.7 j
Podsumowanie 2 tygodnia typowania:
23 typy, strata -5.7 j

3 tydzień typowania.
1. Gimeno-Traver Daniel -Coric Borna 2 ????, Bet365 2.50, stawka 10 j
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Lipiec na minus i to znaczny ponieważ -86.2. Teraz temat będę prowadził starannie, podsumowanie co miesiąc,a nie co tydzień.

SIERPIEŃ 2014 ROK

1.Giraldo Santiago-Kyrgios Nick???? 2, Pinnacle Sports 2.20, stawka 10 j

VS.


Moim zdaniem w typ typie jest duże value ponieważ bukmacherzy najwidoczniej traktują dalej Kyrgiosa jako młodzieżowego zawodnika z małym doświadczeniem. Mimo,że Kyrgios jest 19 letnim tenisistą to warunkami fizycznymi, siłą oraz zmysłem taktycznym jest dorosłym graczem. O Kolumbijczyku można napisać, że jest uniwersalnym graczem lecz mimo wszystko najlepiej odnajduje się na clayu. Jeśli chodzi o mecze na nawierzchniach twardych w tym roku to spisywał się bardzo słabo ponieważ wygrał 4 mecze i zanotował 6 porażek. Na dniach w Waszyngtonie dotarł do ćwierćfinału, brzmi dumnie ale musiał wygrać tylko dwa mecze aby tam się dostać, pokonał po drodze Beckera czy Estrellę w dwóch setach,a przegrał z Pospisilem który odpadł tam w finale. Zerknąłem sobie na historię meczów Santiago i szukałem kiedy ostatnio pokonał dobrego gracza na twardej nawierzchni i dotarłem do daty 11.03.2012 rok wygrana z Nishikorm, bo Sock czy Roger-Vasselin to nie są CI TOPOWI. Giraldo po Wimblednie rozegrał 8 meczów,a Kyrgios natomiast żadnego, dlaczego? Ponieważ Australijczyk miał bardzo pracowity sezon na kortach trawiastych, wygrał finał challengera przechodząć przez kwalifikacje i później sensacyjnie doszedł do ćwierćfinału Wimbledonu pokonując po drodze Nadala czy Gasqueta. Po zakończeniu tego wielkiego szlema w wywiadach Nick pytany o dalszą ścieżkę kariery odparł,że najpierw odpocznie, a później skupi się na turniejach tych najważniejszych. Australijczyk odpoczywał i przygotowywał się pod turniej rangi masters 1000 w Toronto ponad miesiąc. Napisałem,że Giraldo ma słaby bilans w tym roku na hardzie ale Nick ma go jeszcze gorszy ponieważ 1/2 lecz tym się w ogóle nie sugeruje ponieważ Kyrgios na początku sezonu postawił na mączkę i słusznie ponieważ wygrał dwa challengery. No i na początku roku plasował się na 162 pozycji w rankingu ATP,a w marcu był nawet 226,a teraz jest 69 także ranking nie pozwalał mu na granie w turniejach ATP od pierwszej rundy. Między tymi zawodnikami jest 8 lat różnicy... gdybym nie wiedział jakim grajkiem jest Kangur to martwiłbym się o to,ale Nick jest bardzo ofensywnym graczem który ma ogromny talent. Zawodnik kompletny mimo młodego wieku, najgroźniejsze bronie to serwis oraz forhend,a z bekhendu znaczna poprawa. Santiago nigdy mnie do siebie nie przekonywał, owszem potrafi zagrać bardzo dobrze, ale i również bardzo fatalnie. Kyrgios to zawodnik który zrobi moim zdaniem ogromną karierę,a Santiago nie. Obawiam się oczywiście o to,że młodzi tenisiści często mają dziwne zastoje w grze ale Australijczyk nie raz pokazał,że jest świetnym tenisistą, uważam,że wygra z Kolumbijczykiem.

Wynik? 6:7, 5:7 ✅✅✅

Ogółem zysk/strata:+12j

2.Przysiezny Michal-Sikora Adrian???? 2, Pinnacle Sports 2.02, stawka 10j

Wynik? 3:6, 6:3, 6:3 ⛔⛔⛔

Ogółem zysk/strata:+2j

3. Lu Yen-hsun-Granollers-Pujol Marcel???? 2 handicap +2.5 gemów, Pinnacle Sports 1.90, stawka 10 j

Wynik? 7:6, 7:5 ⛔⛔⛔

Ogółem zysk/strata:-8 j

4. Stepanek Radek-Monfils Gael ????2, Pinnacle Sports 1.87, stawka 10j

Wynik? 3:6, 5:7 ✅✅✅

Ogółem zysk/strata:+0.7 j
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
5. Simon Gilles-Thiem Dominic???? 1, Pinnacle Sports 1.71, stawka 10 j

VS.


Dominik ma sezon życia ponieważ zajmuje swoją najwyższą pozycję jaką jest 44 oraz na dniach zaliczył swój pierwszy finał rangi ATP,a miało to miejsce w Kitzbühel gdzie przegrał z Goffinem wygrywając pierwszego seta 4:6, 6:1, 6:3. Austriak ma w tym roku ma bardzo dobry bilans ponieważ 37/19,a na hardzie 15/5 lecz jak przyjrzeć się bilansowi na hardzie to dopatrzymy się,że wiele tych wygranych meczów wygrał w kwalifikacjach z mało znaczącymi graczami,a takich spotkań było aż 12. W turniejach głównych wygrywał zaledwie 4 razy, pokonywał Souzę 5:7, 6:4, 6:3, 7:6, Kosakowskiego 6:2, 7:6, Rosola 7:6, 6:4 i właśnie Simona 7:6, 6:2. Bukmacherzy faworyzują Simona ponieważ jest bardziej doświadczonym graczem, jest starszy prawie o 11 lat od swojego przeciwnika no i mimo wszystko ostatni mecz wygrał właśnie Gilles 6:3, 4:6, 6:2 na mączce, także w bezpośrednich pojedynkach mamy 1:1. Thiem ostatni swój mecz rozegrał 02.08 w Europie także miał bardzo mało czasu na podróż oraz aklimatyzację na nowym kontynencie,3 dni na treningi, przyzwyczajenie się powtórnie z nawierzchni zmiennej na twardą to bardzo mało czasu. Francuz natomiast koczuje w Toronto znacznie dłużej ponieważ od 30 lipca, czyli tydzień i wiadomo jaką to daje mu przewagę jeśli chodzi o treningi oraz sparingi,a sparował najczęściej ze swoim kolegą Tsongą. Dominic nie raz w tym roku sprawiał niezłe niespodzianki np. pokonywał Stepanka, Granollersa, Wawrinkę czy ten ostatni finał na własnej ziemi. Ale mimo wszystko Thiem to bardzo młody gracz i nie ma wiele doświadczenia, tym bardziej brakuje mu ogrania na hardzie. Simon to uboga wersja Ferrera, uboga ponieważ nie ma znaczącego uderzenia kończącego, serwis bez rewelacji. Jego atutami są regularność oraz zmysł taktyczny, potrafi bardzo długo utrzymywać piłkę w korcie co prowadzi przeciwników często do szewskiej pasji. Nawierzchnia w tym turnieju jest znacznie wolniejsza niż w tamtym roku także będzie to faworyzować defensywny styl Franzuza,a Domincia ofensywa na tym ucierpi. Nie spodziewam się łatwego meczu dla Gillesa ale moim zdaniem przechili on szalę zwycięstwa na swoją stronę pokonując nieopierzonego Austriaka.

P.S
Dograłem jeszcze ten bet na necie. Możecie zadać pytanie dlaczego zagrałem w ziemniaku? Nie często gram taśmy,a tym bardziej u naziemnych bukmacherów,ale oni,a zwłaszcza efortuna ma alternatywne handicapy. Czasem jeden gem więcej w dodatnim handicapie to naprawdę dużo tak jak tutaj, gdybym zagrał w Bet365 z +2.5 na Granollersa to byłbym w plecy,a tak kupon mam jeszcze w grze. Pinnacle Sports ma w swojej ofercie taki,ale nie wiedzieć czemu przez długi okres czasu nie była taka dostępna.

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzMyNTQ0MjE3NTYzOTcwMDp9wj%2FbS6jcVNCFKEk%3D&amp;amp;kind=MAIN

Wynik? 3:6, 6:4, 6:0
✅✅✅

Ogółem zysk/strata:+7.8 j
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
6. Seppi Andreas-Dodig Ivan ????2, Bet365 1.83, stawka 10 j

VS.


Jeśli spojrzymy na bezpośrednie pojedynki tych tenisistów to zobaczymy miazgę ze strony Włocha ponieważ prowadzi on 5:0,a ostatni ich pojedynek miał miejsce w 2013 roku podczas Davis Cup i Seppi wygrał 6:2, 6:7, 6:4, 6:4, teraz się tym nie bardzo sugeruję ponieważ Seppi jest daleki od swojej optymalnej formy. Bilans w bieżącym roku wygranych do przegranych to 16/26, a w tym 5/5 na hardzie, w obecnym sezonie on jeszcze nic znaczącego nie ugrał. Wygrał 5 meczów na nawierzchniach twardych niby mało, ale w 4 z nich było jako dog i wygrywał tj. AO wygrana z Hewwitem 3:2 (kurs 3.90), Dubai wygrna z Mayerem ( kurs 2.50), Indian Wells wygrana z Querreyem ( kurs 2.30), Miami wygrana ze Stepankiem (kurs 3.00). Tutaj w Toronto wygrał z młodocianym Schunurem 612 ATP 6:3, 6:3 i zdarzyło mu się raz stracić serwis. Dodig natomiast wygrał tutaj z faworyzowanym Isnerem 6:4, 6:7, 6:3. Ivan również nie błyszczy w tym roku ale spowodowane jest to w dużej mierze kontuzją jakiej się nabawił 26 maja podczas French Open co wykluczyło go z gry aż do tego turnieju. Po statystykach meczowych z Isnerem można zobaczyć,że Chorwatowi siedział dobrze serwis ponieważ skuteczność wygrywanych punktów po pierwszym serwisie wynosiła 52/60 czyli aż 87% z returnem już znacznie gorzej,ale każdy kto gra z Johnem ma słaby wynik na returnie. Seppi również miał dobrą skuteczność wygrywania po I serwisie ponieważ 26/33 79% lecz odbierał znacznie gorzej bo 10/29 34%. Jeśli Italianin miał problemy z serwisem Braydena który jest bardzo słaby to możliwe,że jeszcze większe będzie miał z Dodigiem,a on ma bardzo mocne podanie. Wiem,że to statystyki i każdy mecz jest inny,ale zapewne te argumenty też wnoszą coś do analizy. Dlaczego bukmacherzy nie widzą faworyta mimo,że Andrzej wygrał aż pięciokrotnie? Dlatego,że Seppi gra bardzo źle....a kiedy mu się nie układa na korcie pod względem umiejętności to dochodzi jego słaba psychika i to go pogrąża...nagle pojawiają się dziesiątki niewymuszonych błędów, durnowate minki, olewatorksie zachowanie no i bardzo często tracił swoje podanie do 15 albo do 0 OD TAK Z NICZEGO. Chorwat najwidoczniej czuje się dobrze po kontuzji, to zawodnik bardzo pracowity, nie jest obdarzonym jakąś wielką techniką ponieważ pod tym względem jest o klasę gorszy od Sepiego ale to bardzo waleczny tenisista który często gra bardzo prosto i siłowo ale zarazem skutecznie. Moim zdaniem dzisiaj ma wielką szansę aby w końcu wygrać z Włochem który jest znacznie pod formą.

Wynik? 4:6, 6:3, 6:7 ✅✅✅

Ogółem zysk/strata:+16.1 j
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
7. AKO 7.37, efortuna, 10 j
Ponownie gram w efortunie z racji na alternatywne handicapy.
Ferrer David-Russell Michael ????1 6:4, 2:6, 6:1 ✅✅✅
Chardy Jeremy-Tsonga Jo-Wilfried???? 2 6:7, 4:6 ✅✅✅
Kyrgios Nick -Murray Andy ????1 handicap +4.5 gemów 2:6, 2:6 ⛔⛔⛔
Seppi Andreas-Dodig Ivan ????2 4:6, 6:3, 6:7 ✅✅✅
Benneteau Julien-Gulbis Ernests ????2 7:6, 6:3 ⛔⛔⛔
Cilic Marin-Jaziri Malek ????1 4:6, 6:0, 7:6 ✅✅✅
Djokovic Novak-Monfils Gael ????2 handicap +6.5 gemów 6:2, 6:7, 7:6 ✅✅✅
Wynik? Nie weszło ⛔⛔⛔
Ogółem zysk/strata:+6.1 j
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
8. Ferrer David-Dodig Ivan 2:0, Pinnacle Sports 1.97, stawka 10j

VS.


Hiszpan w ostatnich tygodniach często zawodził siebie oraz swoich fanów ponieważ odpadł w II rundzie Wimbledonu z Kuznetsovem później w Bastad z Berloqiem w bardzo marnym stylu, nie wygrał finału w Hamburgu czy tutaj stracił seta z podstarzałym Russelem 6:4, 2:6, 6:1. Nie oglądałem meczu Ferrera, nie wiem czy była nawet transmisja ale tłumaczę sobie,że ten stracony set był spowodowany rozegraniem pierwszego meczu po przejściu z kortów ziemnych na twarde. Chorwat natomiast pokonał w I rundzie faworyzowanego Isnera, oraz w II Seppiego gdzie w trzecim secie przegrywał w rozgrywce dodatkowej 5:2,a udało mu się wyciągnąć na 5:7. Tak jak pisałem wczoraj po kontuzji Dodiga nie ma najwidoczniej śladu i może grać swój tenis. Ferrer mimo, że bilans na hardzie w tym roku ma dodatni ponieważ 12/5 to nic znaczącego nie osiągnął np. Doha- porażka w II rundzie z Brandsem, Auckland- porażka w półfinale z Lu (kolejny raz napiszę,że półfinał brzmi dumnie ale musiał pokonać tylko dwóch graczy żeby tam się znaleźć), AO- tutaj najlepszy wynik ponieważ ćwierćfinał i porażka z Berdychem, Acapulco- ćwierćfinał i porażka z Andersonem, Miami- porażka w 4 rundzie z Nishikorim. David miał czteroletnią przerwę od tego turnieju ponieważ nigdy mu się tutaj nie powodziło, nigdy nie przekroczył III rundy,a grał tutaj 4 razy...także może w końcu należałoby spiąć pośladki i w końcu w Toronto coś osiągnąć? Rywal jest teoretycznie mało wymagający, Dodig był kiedyś 29 graczem na świecie,no ale jak na Ferrera to tylko 29. Ivan to właśnie taka uboga wersja Ferrera, także można powiedzieć,że dzisiaj spotka się uczeń i mistrz. Ferrer od zawsze o sobie mówi,że jego tenis jest siłowy i faktycznie tak jest, technicznie oczywiście przewyższa Ivana ale Chorwat również gra bardziej siłowo niż miękko i lekko. Teoretycznie będziemy świadkami tenisa na wyniszczenie ,ale wiadomo, że w praktyce nigdy nic nie wiadomo. Chorwat jedynie ma lepszy serwis od Davida, ponieważ mocniejszy ale w innych elementach jest gorszy i to znacznie. Tym bardziej,że Dodig ma bardzo ujemny bilans grając z TOPOWYMI zawodnikami tj. z Djokovicem 0:3, z Nadalem 1:3, z Federererm 0:1, z Wawrinką 0:1, z Berdychem 0:2, z Del Potro 0:3, z Murrayem 0:2, z Gasquetem 0:2. Te wyniki pokazują jakie Dodig ma problemy grając z najlepszymi tenisistami, a wiadomo,że Ferrer do takich się zalicza. W bezpośrednich pojedynkach jest 2:0 na korzyść Hiszpana, grali raz w hali 6:4, 6:7, 6:1 oraz na Wimbledonie 6:7, 7:6, 6:1, 6:1. Jeśli David utrzyma koncentrację przez cały mecz,a Chorwat nie będzie miał przysłowiowego dnia konia to moim zdaniem Hiszpan powinien zamknąć mecz w dwóch i tak też stawiam.

Wynik?
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom