>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Złodziej pierdzielony i oszust takiego za jaja powiesic

lucek 250

lucek

Użytkownik
chyba z 2 tyg temu zainteresowala mnie sprawa z tym kuponem i wtedy napisalem meila do kogos kto ten system kupil by cos powiedzial o swoim zakupie....tutaj autentyczna odpowiedz:

Witam,
Powiem Ci tak: Kupiłem ten system z czystej ciekawości mojej i kumpli z pracy, to znaczy mieliśmy wolne 10pln i chcieliśmy zobaczyć jak takie barany jak ten co to niby napisał robią z ludzi idiotów…nigdy sam w nic nie grałem , ani nie znam się kompletnie na zakładach bukmacherskich, ale to co zobaczyłem po otworzeniu tego „czegoś” do generowania dużej kasy przerosło moje najśmielsze oczekiwania – był to zwykły plik *.XLS z tabelką. Założenia były bardzo szczytne…system był bardzo dobry pod względem organizacyjnym(to co wygrywasz odkładasz w połowie , a z drugiej połowy powiększasz stawkę) miał tylko jedną podstawową wadę – każdy zakład musiałeś wygrać 2:1 – heheheheheJ Wywaliłem to od razu , a gościowi wystawiłem pozytywa za dobry pomysł „jak z ludzi łatwowiernych zrobić idiotów do spodu” . Reasumując
pozdro
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Systemy, przecież jeśli ktoś by miał takie pewne systemy do by ich nie sprzedawał!
No co ty.Ale sa ludzie którzy chyba niemaja robic co z kasa tylko wydaja na jakies bzdety.Troche mózgu bo sobie lepiej kupili ????
 
Do góry Bottom