>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Złe Staty Live

B 648

brof123

Użytkownik
Witam , zacznę od tego że gram live od nie wiem ile lat , bardzo długo od początków bet365.
Zawsze na live kierowałem się tym czy dany zespół ciśnie , oddaje strzały , celne,niecelne i ile niebezpiecznych ataków, ale do rzeczy.
Od pewnego czasu zauważyłem niemal wszędzie na każdym buku zakłamane statystyki live.
Zacznę od najbardziej hardcorowych , dany zespól ma 11 niecelnych strzałow i 0 celnych, a prowadzi 3-0 :) czyli nie oddał strzału na bramke a padły 3 gole.
Często też przez całe 90 minut jest kilka strzałow na krzyż , inny przykład wynik 2-2 - i obię druzyny oddały po 2 celne strzał i tam z 3,4 niecelne , rozumiem że akurat w tych 2 celnych obie strzeliły gola. wiem takie rzeczy się zdarzają w prawdziwych statystykach też , ale oglądam te mecze sobie dla samej ciekawości jak buki ,a nawet flashcore wpisują to, i strzały padaja na bramke czy po za nią , a nie są dodawane do statystych , lub strzały celne , są dodawane do statystyk jako niecelne.
każdy zawodowy gracz Live ,jak już spojrzy jak nagle na live w 50-60% jest oddawane o połowę czy więcej niż połowę, mniej strzałów wie że coś jest na rzeczy.
Nie wiem czy to zauważyliście ruski 1x czy 888strzar mieli dobre , a teraz na wet flascore i inne buki już mają podobnie.
Dodam żeby była jasność nie do wszystkich meczy tak jest , ale do bardzo dużo.

Chciałbym zapytać was , czy macie jakąs stronkę dobrą do statystyk live i czy też to zauważyliscie co ja ?
 
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
Ja też gram live od nie wiem ilu lat i nigdy w życiu nie pomyślałbym żeby przy obstawianiu sugerować się czymś takim. Ty myślisz że przykładowo w Indiach na meczu ligi regionalnej z której nie ma transmisji ktoś siedzi i liczy strzały albo ataki w tym te niebezpieczne? Przecież to jakaś ściema żeby grających walić w bambuko.
 
B 648

brof123

Użytkownik
Dobra ty grasz tak , ja gram tak . chciałem udzielenia odpowiedzi na moje pytanie , teraz właśnie zrobili ścieme bo ciężko wyczuć , czy dany zespół ciśnie , czy dokłada strzały itd jak jest dobry mecz ,że są dokładane strzały co chwile i ty to widzisz na bieżąco, jest większa szansa że jebną , ja gram overy goli tylko , i btsy . nie gram na winy . więc mi to się przydaje
Post automatycznie złączony:

" Ty myślisz że przykładowo w Indiach na meczu ligi regionalnej z której nie ma transmisji ktoś siedzi i liczy strzały albo ataki w tym te niebezpieczne? "
A co do tego nie wieem , ale miałem transmisje na 1xbet do Gwatemali , tylko że tam była transmisja i nie wiem czy to nawet była 1 liga , i jak oddawali strzał był dodawany normalnie do statów .
Więc myślę że tak liczą strzały. teraz buki i flascore nawet tak zrobili by zmyli gracza , pomieszali
 
Ostatnia edycja:
G 2,1K

grubaryba

Użytkownik
Wszystko zależy od tego kto jest dostawcą danych dla buka. Każdy dostawca zapewne ma swoją aplikację dla data scoutów /ludków którzy siedzą fizycznie na boisku i zdają relację tzn wprowadzają dane z przebiegu zdarzen zgodnie z tym na co im aplikacja pozwala; w jednej aplikacji mogą byc np niebezpieczne ataki w innej nie to po pierwsze/. Po drugie wazną kwestią jest też rzetelnosci wprowadzanych danych przez takiego data scouta. Mniej doświadczony moze nie nadążać za wydarzeniami boiskowymi i nie uwzgledniac pewnych zdarzen boiskowych. Często zdarzaja sie tez sytuacje w których data scout zle przyporzadkowuje zdarzenia boiskowe do ekip. Imo większosc takich wydawać by sie moglo anomalii wynika z ułomności czynnika ludzkiego.
 
B 648

brof123

Użytkownik
Wszystko zależy od tego kto jest dostawcą danych dla buka. Każdy dostawca zapewne ma swoją aplikację dla data scoutów /ludków którzy siedzą fizycznie na boisku i zdają relację tzn wprowadzają dane z przebiegu zdarzen zgodnie z tym na co im aplikacja pozwala; w jednej aplikacji mogą byc np niebezpieczne ataki w innej nie to po pierwsze/. Po drugie wazną kwestią jest też rzetelnosci wprowadzanych danych przez takiego data scouta. Mniej doświadczony moze nie nadążać za wydarzeniami boiskowymi i nie uwzgledniac pewnych zdarzen boiskowych. Często zdarzaja sie tez sytuacje w których data scout zle przyporzadkowuje zdarzenia boiskowe do ekip. Imo większosc takich wydawać by sie moglo anomalii wynika z ułomności czynnika ludzkiego.
Dzięki , już widzę bardziej profesjonalna odpowiedź , ale chodzi też oto że to się porobiło tak niedawno , wcześniej było ok :)
Post automatycznie złączony:

właśnie teraz grałem RPA . PLantium city - 0,5ft over w 78 minucie . staty dobre, dokładali strzałów i cisnęli , zajebałem grubasa i weszło , co nie znaczy że jak cisną zawsze włazi ale jest większe prawdopodobienstwo ,niż jak mecz jest nudny i mało strzałów , i oto mi w tym wszystkim chodzi. to jest moj sposób gry , co nie uważam że inny jest zły .
Po prostu coś się ze statami porobiło do dużo meczy
 
B 648

brof123

Użytkownik
Przykład z teraz przykładowy mecz 1wszy odpaliłem z popularnych lig i
Post automatycznie złączony:

a tera jebli na 2-1 , strzaly celne wciąż te same
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
B 648

brof123

Użytkownik
a teraz 2-2 :) caly czas 0 celnych goscie :) psychol32 psychol32 , wierz mi że jak ktos gra btsy ,lub overy ma znaczenie.
nie grałbym do tego meczu btsa . bo goscie niby jebali na oślep , a pewnie jebali celne. i przez to nie umiem teraz za bardzo do dużej ilości meczy grać :)
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
G 2,1K

grubaryba

Użytkownik
Jak juz pisałem wszystko zależy m.in od tego na co pozwala aplikacja i jak rzetelnie odzwierciedlają wydarzenia bosikowe data scouci. Te statystyki mogą byc naprawdę mylące bo np. jesli sugerujesz sie np tym ktora ekipa ma wiecej niebezpiecznych ataków to musisz tez wiedzieć ze nie bezpieczny atak dopisywany jest druzynie która....... wystarczy ze przekroczy własną połowę z piłką.
Co do tych strzałów celnych o których piszesz. Jeśli weżmiesz pod uwagę następujące zdarzenie : idzie grozna akcja druzyny opisana na grafice NIEBEZPIECZNY ATAK po której pada bramka to data scout zapewne robi tak że zamyka dany rynek i w aplikacji najpierw nie dodaje do statystyk celnego strzału tylko od razu wciska przycisk odpowiadajacy bramce a taka bramka nie jest zaliczana na grafice do celnych strzałów.
Idąc w drugą stronę to często wrzutki w pole karne moga byc zaliczane do niecelnych czy tez celnych strzałów.
 
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
To co w takim razie znaczą niebezpieczne ataki bo widzę że takich zespoły często mają po 50 w meczu. Żaden zespół nie jest w stanie tyle razy zrobić zagrożenie pod bramką rywala w ciągu meczu.
 
G 2,1K

grubaryba

Użytkownik
Zależy jak bardzo aplikacja pozwala odzwierciedlić rzeczywistosc boiskową. W jednej niebezpieczny atak bedzie w momencie przekroczenia połowy boiska z piłką i nie ma znaczenia czy jest ona 20 czy 40metów od bramki, inne aplikacje pozwalają w bardziej szczegółowy sposób odzwierciedlić to co na murawie bo jak zaobserwujesz to u niektórych dostawców na grafice rysowane są linie które pokazują mniej więcej jak pilka przemieszcza sie po boisku.
Widziałem tez aplikacje w których nie ma niebezpiecznych ataków są tylko ataki.
 
ferdzio1 54,4K

ferdzio1

Użytkownik
To co w takim razie znaczą niebezpieczne ataki bo widzę że takich zespoły często mają po 50 w meczu. Żaden zespół nie jest w stanie tyle razy zrobić zagrożenie pod bramką rywala w ciągu meczu.
Ok 2000 roku rozkminiałem "niebezpieczny atak" i w Bet365 zaliczali jeżeli drużyna rozgrywała piłkę w odległości mniejszej niż 30 m od bramki przeciwnika. Teraz nie wiem czy tak samo jest. Tylko pewnie każdy po swojemu liczy.
Post automatycznie złączony:

a teraz 2-2 :) caly czas 0 celnych goscie :) psychol32 psychol32 , wierz mi że jak ktos gra btsy ,lub overy ma znaczenie.
nie grałbym do tego meczu btsa . bo goscie niby jebali na oślep , a pewnie jebali celne. i przez to nie umiem teraz za bardzo do dużej ilości meczy grać :)
Dawniej grałem overy w końcówkach (od 80 min) i miałem odpalonych ok 7 apek na raz. Różnice w tym samym czasie potrafiły być gigantyczne ( np @2,10 - 3,10). Bet365, Marathonbet, Bwin , WH, Dafabet, Unibet, ,1xbet - tu były najlepsze kursy. Potem ograniczyłem bo w 2 grałem bardzo sporadycznie (1xbet,WH) . Najbardziej dokładne staty miał Marathonbet i Unibet ( sprawdzałem live)
 
Ostatnia edycja:
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Witam , zacznę od tego że gram live od nie wiem ile lat , bardzo długo od początków bet365.
Zawsze na live kierowałem się tym czy dany zespół ciśnie , oddaje strzały , celne,niecelne i ile niebezpiecznych ataków, ale do rzeczy.
Od pewnego czasu zauważyłem niemal wszędzie na każdym buku zakłamane statystyki live.
Zacznę od najbardziej hardcorowych , dany zespól ma 11 niecelnych strzałow i 0 celnych, a prowadzi 3-0 :) czyli nie oddał strzału na bramke a padły 3 gole.
Często też przez całe 90 minut jest kilka strzałow na krzyż , inny przykład wynik 2-2 - i obię druzyny oddały po 2 celne strzał i tam z 3,4 niecelne , rozumiem że akurat w tych 2 celnych obie strzeliły gola. wiem takie rzeczy się zdarzają w prawdziwych statystykach też , ale oglądam te mecze sobie dla samej ciekawości jak buki ,a nawet flashcore wpisują to, i strzały padaja na bramke czy po za nią , a nie są dodawane do statystych , lub strzały celne , są dodawane do statystyk jako niecelne.
każdy zawodowy gracz Live ,jak już spojrzy jak nagle na live w 50-60% jest oddawane o połowę czy więcej niż połowę, mniej strzałów wie że coś jest na rzeczy.
Nie wiem czy to zauważyliście ruski 1x czy 888strzar mieli dobre , a teraz na wet flascore i inne buki już mają podobnie.
Dodam żeby była jasność nie do wszystkich meczy tak jest , ale do bardzo dużo.

Chciałbym zapytać was , czy macie jakąs stronkę dobrą do statystyk live i czy też to zauważyliscie co ja ?
To co oipisujesz to granie pod tzw. rball czyli pod statystyki. Obecnie sporo grup pod to gra. Większość grających korzysta z botów które podrzucają typy w których jest okreslona liczba ataków. Poszpeej na tg to napewno znajdziesz takie grupy i boty. Ja nigdy w to nie wnikałem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +354
B 648

brof123

Użytkownik
OK , co do niebezpiecznych ataków , to jest ona na ostatnim miejscu u mnie w uwzględnieniu , ale też . czasami drużyny mają po kilkanascie niebezpiecznych w 1 polowie ,lub mniej, ale oddają sporo strzałów , po prostu wykorzystują dane sytuację ,dany atak na oddanie strzału . bardziej zawsze patrzałem na strzały.
G grubaryba może tak być że gol jest zaliczany jako gol ,a nie celny strzał(co brzmi paradoksalnie) ale chodzi oto ,że to się popsuło na przestrzeni jakoś 2 tygodni , wcześniej ruskie buki miały normalny gol jako celny i najbardziej rzeczywiste staty jak dla mnie , widocznie zmieniły coś. w każdym razie dziękuje - za otwartą dyskusje

jak to Borek mówi "Nie ma celnych strzałów nie ma bramek" :)
 
Ostatnia edycja:
B 648

brof123

Użytkownik
Ps: ktoś pisał o marathonbet- luknąłem i dzięki , maja dobre staty, przynajmniej do jamajki , na 1xbet nie było wogole statów, wszystko 0-0-0-0 , a na marathonbet ,do Portimore United ,było już po 6 strzałów z obu stron i po 4 celne z obu .
Pograłem sugerując się marathonbet i dali .
Po tym jak dali , 1xbet uzupełnił staty dopiero :) na i tak blędne bo 4 celne 1 niecelny z jednej strony . Będe korzystał z marathonbet , bo bez statów na overy, to dla mnie gra w ciemno i strata kasy.

Edit: marathonbet do nie wszystkich meczy ma staty , w innych też jest jak na 1xbet , ale przynajmniej ma do niektórych
 
Ostatnia edycja:
B 648

brof123

Użytkownik
Widzę że jest taka aplikacja jak Overlyzer , luknąłem bez logowania i ma dobre staty , ale żeby przeglądać całość trzeba za to zapłacić i to nie mało
 
Do góry Bottom