>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Złe rozliczenie wydarzenia.

M 0

marcys

Użytkownik
Hey,
proszę Was o opinie czy ten zakład został poprawnie rozliczony?

Zagrałem -2 na Real wczoraj w Copa del Rey. Real wygrał 2:0 a mój zakład został zaklasyfikowany jako przegrany.

Mało tego w wyniku Expekt podaje: Osasuna +5 ??????

więc dlaczego przegrałem?

Wg. mnie powinien być zwrot.

Tak rozumiem Handi -2. Jakby Real wygrał trzema bramkami to wygrywam, wygrana dwoma bramkami to zwrot, a wygrana jedna, remis lub przegrana to zaklad przegrywam.

Proszę o opinie.
 
perek99 22,6K

perek99

Użytkownik
dobrze jest rozliczony, -2 Real oznacza, że mecz zaczyna się jakby od 2:0 dla Osasuny a Real wygrał 2:0, więc razem jest remis 2:2 a ty postawiłeś na Real i przegrałeś. W twoim przypadku każde zwycięstwo Realu trzema bramkami lub wyżej byłaby wygraną np. 3:0/4:1/5:2 itp
 
M 0

marcys

Użytkownik
ok a jeśli był zakład typu -2(Remis) oraz -2
wtedy jedno i drugie to różne zakłady
a jakbym zagrał +2 Osasuna to też bym przegrał? przecież w takich wypadkach są zwroty.
No i z ka wynik +5 Osasuna?
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Widocznie zagrałeś 3 drogowy handicap. -2 real, -2 remis i +2 osasuna. Trzeba grać handi 2 drogowe albo takie które nie pozostawiają żadnych wątpliwości czyli np -0.5 -1.5 ????
Edit: była cała lista i na tej liście pewnie też były zakłady takie jak -2 remis ????
 
M 0

marcys

Użytkownik
powinno pisać że jest 3 drogowy
to co grając - 2 real
Wygrywam: 3:0
Przegrywam 2:0
A grając +2 Osasune
Wygrywam 1:0
Przegrywam 2:0
?
 
M 0

marcys

Użytkownik
Widocznie zagrałeś 3 drogowy handicap. -2 real, -2 remis i +2 osasuna. Trzeba grać handi 2 drogowe albo takie które nie pozostawiają żadnych wątpliwości czyli np -0.5 -1.5 ????

Edit: była cała lista i na tej liście pewnie też były zakłady takie jak -2 remis ????
tak była. ale tytuł zakładu był: HANDICAP

to w tym wypadku ten handicap był taki jakby -2,5?
 
Do góry Bottom