>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

You Can Dance

lalo 36

lalo

Forum VIP
Tak jak w temacie , co myślicie o programie &quot; You Can Dance &quot; ? Wg. mnie super program szczególnie jak już tańczą w studio, Z poprzedniej edycji : Ania , Rofi , Gleba po prostu świetni tancerze ???? Mi się na przykład bardzo podoba i jak bym tylko umiał tańczyć to bym się zgłosił ????
I drugie pytanie co myślicie o facetach chodzących do studia nauki tańca ? Jak dla mnie to także dobry pomysł i zastanawiam się czy tak czasem nie pójść i się nie zapisać ????
pozdROWienia :Browar:
 
vicodin 0

vicodin

Użytkownik
Ja żałuje, że oglądałem dopiero na kilka odcinków do końca, bo naprawde ciekawie sobie popatrzeć jak się tak &quot;wiginają&quot; mimo, że kompletnie nie mój ulubiony styl muzyki czy ubierania.
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
i tak jak dzisiaj poczatkowe odcinki rox, posmiac sie mozna z przypalow co przychodza i tancza jakis taniec-polamaniec hehe
 
bdjoe 0

bdjoe

Użytkownik
Dzisiaj ta panna co zapasy uprawia to ja poprostu nie mogłem.
nowak chcialem to samo napisac, wogole jak ta ,,beczke&quot; bez dna podnosila, jak by na plery se 150 kg zarzucila ????
albo jak biegala po podworku, wsrod kur, kurczakow i kogutow ????
Ogolnie to jej sztywny bieg mnie dobil ostatecznie jak biegala kolo tych torow.
Co 3 slowo to bylo ,,nie&quot; :jezora:
Ale ma u mnie + za odwage hehe ;]
 
vicodin 0

vicodin

Użytkownik
Ona była Rocky Balboa, takie mocno polowe warunki :-D, pewnie w wolnym czasie nosiła &quot;mrożonki&quot; w massarni jak sam Rocky.
 
masa 0

masa

Użytkownik
I drugie pytanie co myślicie o facetach chodzących do studia nauki tańca ? Jak dla mnie to także dobry pomysł i zastanawiam się czy tak czasem nie pójść i się nie zapisać ????
pozdROWienia :Browar:
Wydaje mi się że jest to dobry pomysł tylko zależy jeszcze na co bo na jakiś break dance bym poszedł ale na balet jak tan koleś co tańczył do piosenki Safri Duo - Played Alive to nie za bardzo.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Kto dziś oglądał YCD ? ???? Kilka tańców znów mnie rozbawiło ale najbardziej zdziwiłem się jak Pirógowi poleciały łzy &lt;lol&gt; Chyba się zakochał w tej dupeczce ???? Haha :p A te słowa na końcu do Weroniki : fajna nie ? ???? &quot; haha :p Czyżby przerzucił się z geja na normalnego ? ???? ????
 
bdjoe 0

bdjoe

Użytkownik
Masz bilet...ale PKP ????
rozwalilo mnie to...
ale potem bylo mi mimowszystko zal dziewczyny, bo ona ryczy, a ten sie smieje na cala sale debil jeden...
 
masa 0

masa

Użytkownik
Ogólnie też mi się wydaje że źle zrobił bo to wygląda jakby się uważał za nie wiadomo kogo.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Mnie osobiście wkur*ia taka postawa typowo pod publike :] Roozumiem skrtytkować, ale bez przesady. To samo robił Wojewódzki (ale jednak mniej drastycznie) w idolu. Gdyby mi coś takiego koleś zrobił dostałby ostrą tube. Szkoda mi było strasznie tej Panienki... :;/:
 
Do góry Bottom