>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Yield or Not - Make My Choice

dexm 28

dexm

Użytkownik
W TYM TEMACIE BĘDĘ PODAWAŁ PO KILKA TYPÓW TYGODNIOWO.
DO NIEKTÓRYCH TYPÓW PODAJE MERYTORYCZNE ANALIZY.
NA KOŃCU KAŻDEGO MIESIĄCA PODLICZAM YIELD.

CZAS ROZPOCZĄĆ GRĘ!
YIELD OR NOT MAKE MY CHOICE :-OOO
 
dexm 28

dexm

Użytkownik
Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Szachtar Donieck - Borussia Dortmund
Typ: Remis
Kurs: 3.10
Buk: William Hill
Remis dla Borussii będzie zadowalający ponieważ jest mocno osłabiona. W rewanżu u siebie będzie już w lepszej dyspozycji i zagra swoje. Oba zespołu już bardzo długo w swoich ostatnich meczach nie zaliczyły jakiegoś DRAW. Myślę że stanie się to dziś.
✅210
...a Lewy w swoim stylu jak zawsze :razz:
 
dexm 28

dexm

Użytkownik
Piłka Nożna, Liga Europejska
Zenit St Petersburg - Liverpool
Typ: Suarez strzeli i Liverpool wygra
Kurs: 7.00
Buk: William Hill
Liverpool w dwóch ostatnich meczach wyjazdowych z Arsenalem i Man City zaliczył dwa Remisy. Suarez w tych meczach strzelił swoją 17 bramkę w Premier League, tak że myślę forma go nie opuszcza. Zenit jakoś za rewelacyjnie w swoich 5 towarzyskich meczach nie zagrał wygrywając tylko 2. Kurs jaki oferuje WH jest myślę naprawdę atrakcyjny by ten typ zagrać.
⛔100
Liverpool nie był sobą - tyle w temacie.
 
dexm 28

dexm

Użytkownik
Piłka Nożna, 1 Bundesliga
Borussia Dortmund - Eintrachet Frankfurt
Typ: Błaszczykowski strzeli i Dortmund wygra
Kurs: 5.00
Buk: William Hill
Dortumund podrażniony porażką sprzed tygodnia (4-1) teraz będzie się chciał zs pewnością zrehabilitować. Nie zagra niesłusznie ukarany czerwem - Lewy. Błaszczykowski jest ostatnio w strzeleckiej formie (9 bramek ), a na dodatek to on jest wykonawcą rzutów karnych. Myślę że jego nazwisko znajdziemy dziś na liscie strzelców i też w ten sposób podtrzyma on dobre imię &quot;Trójki z Dortmundu&quot;. Przy takim kursie typ jest wart obstawienia.
⛔100
Ale gdybym obstawiał jeszcze raz to zrobiłbym to samo.
 
dexm 28

dexm

Użytkownik
Piłka Nożna, Serie A
Siena - Lazio
Typ: Lazio/Lazio
Kurs: 4.00
Buk: William Hill
Myśle że tak wysokie kursy na Lazio to nieporozumienie. W tym tygodniu w LE omal nie pokonało ono mocna Borussie M. na wyjeździe. Ostatecznie jednak mecz zakończył się wynikiem 3:3. W lidze Lazio też sobie radzi bo jest na 3 miejscu fakt że ostatnio nie wygrywa zbyt często, ale przecież dzisiaj przeciwnik jest naprawdę mało wymagający. Siena zajmuje obecnie ostatnie miejsce w tabeli i czasami miewa przebłyski jak np. z nieudolnym Interem. Dzisiaj jednak z pewnością dostanie tęgie lanie o Rzymian i to od początku meczu!
⛔100
Wszystko tak jak pisałem tylko że od strony.... Sieny 3:0!!! jestem w szoku:;/:
 
dexm 28

dexm

Użytkownik
Piłka Nożna, Liga Europejska
Liverpool - Zenit
Typ: Suarez strzeli i Liverpool wygra
Kurs: 2.68
Buk: William Hill
Nie udało się tydzień temu może uda się dziś. Szanse są spore bo po pierwsze Liverpool u siebie ostatnio bardzo szaleje (5:0, 5:0, 4:0, 3:0), a po drugie Zenit raczej nie powinien dziś jakoś ofensywnie się skierowywać bo wystarczy mu przynajmniej 1 bramka i The Reeds będą musieli strzelić aż 4!. Ciekawy ten mecz bedzię - chyba sobie go dziś sam oglądnę. Polecam
✅168
No dzisiaj Liverpool zagral tak jak trzeba, Suarez strzelił i to 2 bramki ale... niestety - Zenit tak jak pisałem też zrealizował swój plan i zaliczył decydujące dla tej rywalizacji trafienie.
Liverpool - Zenit 3:1 i to drużyna z Petersburga zagra dalej w LE.
 
dexm 28

dexm

Użytkownik
Piłka Nożna, Primiera Division
Athletic Bilbao - Real Sociedad
Typ: Real Sociedad
Kurs: 3.17
Buk: OddsRing
Sytuacja wygląda następująco Bilbao jest daleko w Tabeli na 15 miejscu a ostatni mecz u siebie przegrało wysoko 0:4 z wcale nie jakimś najmocniejszym Espaynolem. Real Sociedad ma wysokie 6 miejsce, w tym zwycięstwo z Barceloną 3:2 i na 10 ostatnich meczy tylko 1 porażkę z Realem M. (nota bene strzeliło Królewskim wtedy 3 bramki). Kurs jest wyskoki - warto zaryzykować.
✅217
No tak jak myślałem - gładkie, pewne zwycięstwo Sociedad 1:3 :grin:
 
dexm 28

dexm

Użytkownik
Piłka Nożna, Primiera Division
Deportivo - Celta Vigo
Typ: Celta Vigo
Kurs: 3.10
Buk: Bet 365
Mecz dwóch najsłabszych drużyn Ligi Hiszpańskiej. Dzisiejsza wygrana zdecydowanie bardziej by pomogła Celcie, która miałaby szanse już po tej kolejce wyjść ze strefy spadkowej. Bilans zdobytych bramek w ostatnich spotkaniach również przemawia za drużyną gości. Nie jest to typ pewny, ale przy tej stawce warty ryzyka.
⛔100
Czerwona kartka Celty i niestety mecz stał się jednostronnym widowiskiem.
 
dexm 28

dexm

Użytkownik
Piłka Nożna, 1 Budesliga
Dortmund - Freiburg
Typ: Błaszczykowski strzeli
Kurs: 2.75
Buk: WilliamHill
Tak se przeglądałem ile to są warte u buków bramki naszego Trio i ku mojemu zaskoczeniu na Kube jest aż 2.75. To dużo jak na strzelca 9 bramek w tym sezonie i wykonawce rzutów karnych w drużynie BVB. Na dodatek Dortmund gra dziś na swoim boisku, a przeciwnik nie jest jakiś wymagający. Myślę że ten kurs jest za wysoki - warto z tego skorzystać.
⛔100
Asysta Kuby i wysokie 5:1. Trzeba zejść na ziemie i poszukać czegoś pewniejszego bo narazie Yield nie ma co nawet liczyć :;/:
 
dexm 28

dexm

Użytkownik
Skoki Narciarskie, Oslo HS 134
Jacobsen - Bardal
TYP: 1
Kurs: 2.00
Buk: Bet365
Ciekawy Norweski pojedynek. Z jednej strony mamy stabilnego vice lidera tabeli Bardala, który zachowuje równy dobry poziom godny 2 miejsca w Tabeli. Naprzeciwko niego mamy nieobliczalnego - tak jak jego zachowanie w powietrzu - Jacobsena. Jacobsen obecnie jest poza podium w generalce i jeśli chce coś zdziałać musi ryzykować. Przyglądając się treningom i ostatnim konkursom widać u Norwega tą wole walki brakuje tylko jakiegoś szcześliwego trafu, z którego można by skorzystać. Myśle że na tak loteryjnej skoczni jaką jest Hollmenkolen los się w końcu do Andiego uśmiechnie i te desperackie ruchy w powietrzu przyniosą jakiś wymierny rezultat.
✅100

Jak co roku tak i dziś nieprawdopodobne emocje na Królowej wiatrów Holmenkolen. Brawo Żyła! Polskaaa!!! (Jacobsen oczywiście lepszy od Bardala ;))
 
dexm 28

dexm

Użytkownik
Skoki Narciarskie, Planica HS 215
Typ: Zwycięzca - Kamil Stoch
Kurs: 3.25
Buk: Bet365
Właściwie Kamil oddał tu narazie tylko jeden, ale bardzo dobry skok. Obserwując kwalifikacjie nie widziałem żadnego wyraźnie dominującego nad pozostałymi zawodnika. Myślę że to będzie wyrównany konkurs w którym Kamil może dziś po raz 8 stanąć na jedynką.
⛔100
 
dexm 28

dexm

Użytkownik
Skoki Narciarskie, Planica HS 215 (konkurs drużynowy)
Typ: Japonia na podium
Kurs: 12.00
Buk: Bet365
W dzisiejszym konkursie drużynowym faworytem do podium jest tylko Słowenia. Co do pozostałych miejsc wszystko się zdarzyć może. Myśle że nie bez szans w tej rywalizacji jest Japonia. Kasai, Ito, Takeuchi - to zawodnicy którzy oddają dobrej jakości skoki. Brakuje tylko czwartego, ale to będzie problem jutro wielu drużyn. Jeśli wspomniania trójka skoczy na miare swoich możliwości i czwarty skok nie będzie buloklepem to wszysko jest możliwe. Pozatym kurs na Japonie jest szalenie atrakcyjny.
⛔100

Czechów też było można - ponad 20 zeta na podium było
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
djraffaello 33

djraffaello

Użytkownik
Skoki Narciarskie, Planica HS 215 (konkurs drużynowy)
Typ: Japonia na podium
Kurs: 12.00
Buk: Bet365
W dzisiejszym konkursie drużynowym faworytem do podium jest tylko Słowenia. Co do pozostałych miejsc wszystko się zdarzyć może. Myśle że nie bez szans w tej rywalizacji jest Japonia. Kasai, Ito, Takeuchi - to zawodnicy którzy oddają dobrej jakości skoki. Brakuje tylko czwartego, ale to będzie problem jutro wielu drużyn. Jeśli wspomniania trójka skoczy na miare swoich możliwości i czwarty skok nie będzie buloklepem to wszysko jest możliwe. Pozatym kurs na Japonie jest szalenie atrakcyjny.
Poszło podziękowanie, również zaryzykuję! ???? , do tego Norwegia bez Jacobsena! Czesi nie mają szans, w Austrii na fali jedynie Gregor, więc liczę na takie rozwiązanie:
1. Słowenia
2. Polska
3. Japonia
4. Norwegia
5. Austria
 
dexm 28

dexm

Użytkownik
Skoki Narciarskie, Planica HS 215 (konkurs drużynowy)
Typ: Zwycięzca - Polska
Kurs: 4.00
Buk: Bet365
W zasadzie największą przeszkodą dla takiego obrotu sprawy są tu Słoweńcy. Ale mając na uwadze chociażby treningowy skok na bule Tepesa - nic nie jest jutro pewne.
⛔100
No i wygraliśmy... ale II serie, bo tam już wszyscy skoczyli zgodnie z oczekiwaniami. W pierwszej jakby Stoch i Żyła zrobili swoje to by dzisiaj zwycięstwo było. Szkoda.
 
dexm 28

dexm

Użytkownik
Piłka Nożna, Primera Division
Real Sociedad - Malaga
Typ: 2/X
Kurs: 17.00
Buk: WilliamHill
Wiem że kurs jest bardzo wyskoki ale moim zdaniem nie oddaje to stopnia prawdopodobieństwa takiego przebiegu meczu. Malage czeka trudny mecz w LM z Dortmundem. Myśle że dziś bedzie chciała szybko strzelić bramke i utrzymać w miare korzystny rezultat do końca meczu. W drugiej połowie raczej zawodnicy nie bedą skłonii do szarżowania za piłką - bo po co skoro i tak nie liczą się w tabeli w walce o czołową trójke, a w LM jak strzelą bramkę to będą w komfortowej sytuacji. Co do Real Sociadad to myśle że zadowoli się remisem z tak wymagającym przeciwnikiem.
 
dexm 28

dexm

Użytkownik
⛔100
Real Sociedad - Malaga 4:2
Piłka Nożna, Liga Francuska
PSG - Nicea
Typ: Obie strzelą
Kurs: 2.20
Buk: WilliamHill
W meczu Ligi Francuskie lider tabeli PSG zagra z 6 zespołem z Nicei. Bramka PSG jako gospodarza jest niemal pewna. Co do Nicei to w 2 ostatnich meczach zaliczyła 7 trafień i w tym 4 na wyjeździe. Myśle że dziś nie jest bez szans by zmieścić piłke w siatce bordowych.
⛔100
PSG 3:0...
 
dexm 28

dexm

Użytkownik
Piłka Nożna, Liga Włoska
Juventus - Milan
Typ: Remis
Kurs: 3.40
Buk: WilliamHill
A w lidze włoskiej dziś spotkanie na szczycie: lider Juventus z 3cim Milanem. Mimo że gdy chodzi o punkty to dzieli ich przepaść to jednak myśle że to bedzie wyrównane spotkanie. Juventus ma serie 8 meczy bez porażki, Milan nie przegrał o 5 spotkań. Bayer ostatnio pokazał jak się ogrywa pasiastych i myśle że zawodnicy Milanu ten mecz sobie zobaczyli. Bedzie remis dzisiaj a i kurs ciekawy.
⛔100
Mecz na szczycie a jak to bywa w lidze włoskiej nudny i beznadziejny... Juve wygrywa 1:0 tylko dlatego że wymusza sobie karniaka - żenada dobrze że odpadli z Ligi Mistrzów
 
Do góry Bottom