>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Yahoo Fantasy NFL 2010/2011

Status
Zamknięty.
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Oficjalny temat do forumowej ligi Fantasy NFL. Zapraszam wszystkie zainteresowane osoby do udziału - zabawa jest przednia i gwarantuje sporo emocji. Warunki udziału są dwa:

1) względna znajomość tematu NFL -&gt; zawodnicy/pozycje
2) aktywność w zabawie -&gt; osoby, które po dwóch tygodniach oleją zabawę niech się nie zgłaszają..po co psuć zabawę innym? Aby liga była interesująca, uczestnicy powinni być aktywni.

Do tej pory zainteresowanie udziałem wyrazili:

1) Lukascash
2) Ted
3) Shen
4) Juan Antonio
5) Michael Ellis

Może jestem naiwny, ale liczę, że będzie komplet czyli 20 graczy. Osoby zainteresowane proszę o PW.

Punktacja jest tradycyjna. Natomiast skład nieco zmodyfikowałem. Bawiłem się w klasycznym rosterze i bawiłem się w rosterze zmodyfikowanym i zdecydowanie ta druga opcja jest ciekawsza.

Roster liczy 21 graczy -&gt; 1 QB, 2 RB, 3 WR, 1 TE, 1 WR/TE, 1 Kicker, 1 D/ST, 1 DE, 1 LB, 1 DB, 7 Benched + 1 IR

Draft -&gt; draft odbędzie się 5 września o godzine 21 czyli 6 dni przed rozpoczęciem sezonu regularnego -&gt; nie będzie żadnego autopicku, tylko pobawimy się w prawdziwych managerów na live drafcie. Kolejność wyboru w 1 rundzie draftu zostanie wylosowana przeze mnie, gdy wszystkie miejsca w lidze zostaną zapełnione. Kolejne rundy - kolejność odwrócona.

http://football.fantasysports.yahoo.com/f1/108866

League ID: 108866
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
jeszcze hasło potrzebujemy ????

tu jest selekcja..jak na dobrej dyskotece:razz:


wpadł mi do głowy pewien pomysł..

poza Fantasy, byliby chętni na jakąś Madden&#39;ową 08 ligę? na zasadzie - jednolity roster, każdy wybiera jeden team, losujemy dywizje i jazda ????
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Właśnie chciałem tu wejść i założyć temat o fantasy NFL. Oczywiście wchodzę w to. Na tegorocznym fantasy MLB świetnie się bawię i to też będzie dobre. Na NFL oczywiście się znam

to lukascash możesz dać mi hasło na priva
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Zainteresowanie ligą Fantasy NFL jak na razie żenująco niskie. W takim tempie nie uda się zebrać potrzebnej liczby ludzi.

Do tej pory udział w grze zgłosili:
Lukascash
Shen
Michael Ellis
Bodzio
Zaszkins

w sumie 5 osób.. w związku z tym zmniejszyłem ligę z 20 na 16 drużyn. Jeżeli będzie zapotrzebowanie to znowu zwiększe.
 
juan_antonio 52

juan_antonio

Użytkownik
mi srednio pasuje termin draftu, ale jesli udaloby sie przelozyc na godz 19 lub na nast dzien to rowniez potwierdzam swoj udzial
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
grałem tam przez 3 lata..fajnie się grało, ale yahoo czy espn dają dużo więcej możliwości..poza tym NFL.com ma w fantasy zawodników, których nie można wywalić z teamu (star players) - więc jeżeli taki Tony Romo wypada w drugim tygodniu na cały sezon, nie można go wywalić, tylko zajmuje miejsce na rosterze. Dla mnie to bzdura.
 
juan_antonio 52

juan_antonio

Użytkownik
Yahoo i Espn maja ta przewage ze wszystkie fantasy gry sa w jednym miejscu, zawsze o jedna strona/loginy mniej : )
Do tego na Y! sa 4 inne gry zwiazane z futbolem ktore moge smialo polecic; z czego trzy typowo typerskie (2x nfl 1x ncaaf) i jedna ekonomiczna zabawa w GMa (nfl). Swoja droga moze i na nie byliby chetni, nie ma minimalnego wymogu osob, zbyt czasochlonne tez nie sa, a zawsze jakas dodatkowa rywalizacja ????

lookne co tam jeszcze jest, bo szczerze mowiac bawilem sie tylko w typowe fantasy ;)
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
więc. Tak proponuję robić bez dywizji czyli jedną ligę a jesli już mają być dywizje to tak że awansują 2 zespoły a nie jeden. nie wiem czy to jest odgórnie narzucone czy comisarz ligi to ustala ale dałbym więcej pozycji na każdy week bez takiego dużego bencha.

I nie robić 20 zespołów tylko max 12 bo im więcej zespołów tym mniej sprawiedliwy draft
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Chodzi o to, żeby jak najbardziej odzwierciedlić ligę..w lidze są dywizje..wg mnie liga z dywizjami jest znacznie ciekawsza..niech wypowiedzą się też inni użytkownicy..w tej chwili z tego co pamiętam ustawione jest tak, że wychodzą zwyciezcy dywizji i dwa zespoly z drugich miejsc..

co do liczby zespołów i draftu...wg mnie im więcej zespołów tym ciekawiej..draft draftem...draft w NFL nie decyduje o koncowym sukcesie..kluczem jest pozyskiwanie zawodników FREE AGENT...co do zwiększania liczby zawodnikow na week jestem sceptyczny..po co nam wyniki rzedu 200ptk.....jakie zdanie mają inni?
 
shen 408

shen

Użytkownik
Z dywizjami jak kto woli,niech zadecyduje większość.Co do ilości graczy to chyba czym więcej tym lepiej,byle tylko mieli czas na zabawę w fantasy.Można by dodać też jeszcze jednego grajka z obrony do wyboru dla każdego,albo zagrać indywidualnie na defensorów np 2DB,2LB,2DE i dwóch innych obrońców i wywalić Def,większa frajda z gry by była mając obronę nie do przejścia typu Ray Lewis,Jared Allen i Darell Revis.Nie wiem jak tam chcecie,reszta może być bez zmian.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jeśli są problemy ze skompletowaniem osób to mogę dołączyć. Chociaż NFL już 2 lata nie śledzę...
Ale dla &quot;dobra gry&quot; pocisnę ;)
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Dobra..jeśli chodzi o uczestników zabawy - z Vader&#39;em mamy 8..powiem tak: Magia nicku VADER może przyciągnąć sporo osób ???? ... w rezerwie jest jeszcze Baqu - tak deklarował jakiś czas temu. Na tą chwilę brakuje 8 graczy do 16 osobowej ligi - więc połowę już mamy :p został miesiąc..przeglądałem temat NFL z zeszłego sezonu i jest kilka osób, które pewnie chciałyby się pobawić, ale słuch o nich zaginął.

co do podziału ligi na dywizje..może być tabela ligowa, a mogą być dywizje..przy ostatnich meczach regular season, bilans dywizji dodaje trochę adrenaliny..

Shen wyszedł z bardzo ciekawą propozycją..zrezygnować z DEF drużynowego na rzecz konkretnych graczy..mnie się ta propozycja bardzo podoba i myślę, że liga byłaby nieco ciekawsza, choć muszę powiedzieć, że w takiej formule jeszcze nie grałem.
 
juan_antonio 52

juan_antonio

Użytkownik
Ja jestem za jak najwiekszym rozszerzeniem skladu, zeby z FA nie mozna bylo zrobic 2 konkurencyjnej ligi. Wiec pare pozycji w obronie mozna by dorzucic ale sama formacje DEF tez bym zostawil.
Ogolnie ustawienia offens calkiem zacnie wygladaja dla 14-16osob, przy mniejszej liczbie uczestnikow rowniez dorzucilbym 1qb i w/r lub w/t.
Co do dywizji to jesli mimo podzialu ligi na nie, kazdy zagra z kazdym przynajmniej raz to rowniez nie mam nic przeciwko : )
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom