>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

XXXI Letnie Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro - ogólna dyskusja

Status
Zamknięty.
S 27K

sobolekk

Użytkownik
Swoja droga to niezla beka z ta tabela medalowa. Przyjmijmy ze panstwo A ma 0 zlotych 20 srebrnych i 20 brazowych a panstwo B ma 1 zloty i 0 innych i panstwo B jest przed panstwem A XDDD
 
pompon67 122

pompon67

Użytkownik
Swoja droga to niezla beka z ta tabela medalowa. Przyjmijmy ze panstwo A ma 0 zlotych 20 srebrnych i 20 brazowych a panstwo B ma 1 zloty i 0 innych i panstwo B jest przed panstwem A XDDD
Zdecydowanie się zgadzam i też miałem poruszać ten temat. Dla mnie kompletną głupotą jest stawianie w klasyfikacji medalowej większej ilości złotych medali przed ogólną ilością medali.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Czy zna ktoś z Was drabinkę turniejową, rozkład, plan gier z tenisa stołowego? Będę wdzięczny za informację, ponieważ widziałem kilku zawodników, którzy będą grali, więc może uda się wypatrzeć jakieś fajne kursy
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
poza występami lekkoatletów to mogą być bardzo słabe Igrzyska w wykonaniu polskich sportowców.

underki się szykują, dobrze to wygląda zarówno co do złotych medali jak i ogólnej liczby.
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
poza występami lekkoatletów to mogą być bardzo słabe Igrzyska w wykonaniu polskich sportowców.

underki się szykują, dobrze to wygląda zarówno co do złotych medali jak i ogólnej liczby.
Po czym to wnioskujesz? Jak narazie ugraliśmy jeden medal w kolarstwie, który na pewno jest bardzo dobrym wynikiem. Gdzie na razie mogliśmy coś jeszcze ugrać? Bogacka w strzelectwie mówiła przed Rio, że forma nie ta, pływanie już dawno nie daje nam złudzeń, może poza Kawęckim, nasze dwie drużyny dopiero rozpoczęły igrzyska. Liczę, że jeden medal tu ugramy - pamiętajmy, że jedna jaskółka wiosny nie czyni zarówno w przypadku gładkiego zwycięstwa siatkarzy jak i słabego występu polskich szczypiornistów - ja wciąż bardziej liczę na krążek w piłce ręcznej.
Podsumowując, myślę, że nie będzie mega szału z medalami, ale nareszcie przekroczymy barierę 10 krążków.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Po czym to wnioskujesz? Jak narazie ugraliśmy jeden medal w kolarstwie, który na pewno jest bardzo dobrym wynikiem. Gdzie na razie mogliśmy coś jeszcze ugrać? Bogacka w strzelectwie mówiła przed Rio, że forma nie ta, pływanie już dawno nie daje nam złudzeń, może poza Kawęckim, nasze dwie drużyny dopiero rozpoczęły igrzyska. Liczę, że jeden medal tu ugramy - pamiętajmy, że jedna jaskółka wiosny nie czyni zarówno w przypadku gładkiego zwycięstwa siatkarzy jak i słabego występu polskich szczypiornistów - ja wciąż bardziej liczę na krążek w piłce ręcznej.
Podsumowując, myślę, że nie będzie mega szału z medalami, ale nareszcie przekroczymy barierę 10 krążków.
może źle się wyraziłem, chodzi mi w porównaniu z tym co mądre głowy dziennikarskie pisały o ilości medali.
strasznie kuleje u nas poziom u pismaków.
no wydaje mi się że w żeglarstwie może się skończyć bardzo słabo, dużo zależy tak naprawdę od wioślarstwa i kajakarstwa jak te IO będziemy podsumowywać.
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
może źle się wyraziłem, chodzi mi w porównaniu z tym co mądre głowy dziennikarskie pisały o ilości medali.

strasznie kuleje u nas poziom u pismaków.

no wydaje mi się że w żeglarstwie może się skończyć bardzo słabo, dużo zależy tak naprawdę od wioślarstwa i kajakarstwa jak te IO będziemy podsumowywać.

Aaa no pismaków to nie ma co słuchać, co rusz przy każdej dyscyplinie pompują balonik. Skoro 3 Igrzyska z rzędu zdobywaliśmy 10 krążków, to musi to być nasz optymalny poziom, a oni nagle wyskakują z 20. Ja liczę na 12, 13 medali. :cool:
 
W 2K

wanted

Użytkownik
Spokojnie mamy kilkanasie szans na zdobycie medali wioslarstwo siatkowka plazowa regaty. Moim zdaniem zakrecimy sie okolo 15 krazkow
 
W 0

winter85

Użytkownik
TVP pokazuje co jakiś czas ekran z multirelacji z igrzysk. Niby można ogladać dowolne zawody online na stronie. Niestety nie mogę namierzyć...jest tylko transmisja z kilku wydarzeń zazwyczaj połączonych. Czy ktoś pomoże? Chciałbym np. obejrzeć dzisiejszy meczu USA w kosza na stronie TVP. Będę wdzięczny za pomoc.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
TVP pokazuje co jakiś czas ekran z multirelacji z igrzysk. Niby można ogladać dowolne zawody online na stronie. Niestety nie mogę namierzyć...jest tylko transmisja z kilku wydarzeń zazwyczaj połączonych. Czy ktoś pomoże? Chciałbym np. obejrzeć dzisiejszy meczu USA w kosza na stronie TVP. Będę wdzięczny za pomoc.
Wszystkie transmisje do wyboru masz w zakładce program:
http://sport.tvp.pl/rio/25851771/program
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
gdzie w necie bez podatku zagram ilość medali polaków?

i druga sprawa jakie buki mają kursy na win w turnieju męskim w piłce nożnej?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom