>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

XIV runda PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
S 169

szmeru

Użytkownik
Mam pytanko, wiecie może jak jest w sts-ie z zakładami dodatkowymi, czy też dotyczą pierwszych 5 biegów? Miałem zakład, że 3 zawodników Torunia nie zdobędzie 10 punktów i więcej. 3 zawodników zdobyło ale Dudek zrobił to w 7 biegach, jeśli chodzi o ilości punktów i zawodników h2h, to wiem, że liczą tylko pierwszych 5 biegów.
 
U 0

Usunięty użytkownik 156243

Gość
Mam pytanko, wiecie może jak jest w sts-ie z zakładami dodatkowymi, czy też dotyczą pierwszych 5 biegów? Miałem zakład, że 3 zawodników Torunia nie zdobędzie 10 punktów i więcej. 3 zawodników zdobyło ale Dudek zrobił to w 7 biegach, jeśli chodzi o ilości punktów i zawodników h2h, to wiem, że liczą tylko pierwszych 5 biegów.
Też jestem ciekaw. Daj znać jak rozliczyli bo adnotacji żadnej nie ma.
 
S 169

szmeru

Użytkownik
Też jestem ciekaw. Daj znać jak rozliczyli bo adnotacji żadnej nie ma.
No właśnie rozliczyli na minus, chyba napisze do nich, zobaczymy co odpowiedzą

Liczą się w zakładach dodatkowych wszystkie wyścigi przejechane przez zawodnika. Warto mieć to na uwadze, bo dzisiaj się na tym przejechałem, dobrze, że tylko za drobne.
 
Ostatnia edycja:
D 5,6K

domino7

Użytkownik
Panowie jak można być takim dzbanem Jak Kowalski ??:) przed 14 biegiem Wrocław ma 6pkt przewagi ,Blewley wychodzi na 1 miejsce maja wygrany mecz ,a ten dzban na sile próbuje się ścigać z dudkiem o 2 miejsce ,to się nazywa mieć wyjebane na drużynę i nie mieć mózgu .Na miejscu trenera nie puściłbym go na 1 mecz z Czewa żeby już nigdy nie wpadł na taki głupi pomysł :)Gdyby nie to Jeti dziś miałbym 10000..
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Panowie jak można być takim dzbanem Jak Kowalski ??:) przed 14 biegiem Wrocław ma 6pkt przewagi ,Blewley wychodzi na 1 miejsce maja wygrany mecz ,a ten dzban na sile próbuje się ścigać z dudkiem o 2 miejsce ,to się nazywa mieć wyjebane na drużynę i nie mieć mózgu .Na miejscu trenera nie puściłbym go na 1 mecz z Czewa żeby już nigdy nie wpadł na taki głupi pomysł :)Gdyby nie to Jeti dziś miałbym 10000..
Mają sobie strzelić w kolano i wystawić zawodnika, który parę punktów może urwać w meczu, bo takie masz widzimisię? Fakt głupio postąpił, ale to nadal młody zawodnik. W sumie można powiedzieć, iż jego pierwszy pełny sezon w Ekstralidze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom